Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:

13:33 vagyok

én úgy csinálom a szmájlikat, hogy alt+számok

Pl.: Alt+1 = ☺

Alt+12= ♀

Alt+526=♫

Stb.

2010. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:

)$


♫♫ !

Tényleg!! Így is lehet! Nem is tudtam!  Köszi!!

2010. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
 De miért nem jelenítette meg vajon az összeset? Nem ennyit írtam. :-(
2010. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 A kérdező kommentje:

Tehát összegezve: Voltak itt olyanok, akik egyszerűen minősíthetetlenül viselkedtek, és a lehető legjobb indulattal sem mondható el róluk, hogy segíteni akartak, szerettek volna!! Ezek az egyének eltévesztették az oldalt, ha okoskodni, és főként kötekedni akarnak minden áron, akkor ezért sajnos máshova kell menni!!! Egyáltalán NEM KÖTELEZŐ válaszolni senkinek! Senki sem kényszeríti, hogy válaszoljanak! Én olyan normális válaszokat vártam volna, akik konkrétan, mindenféle türelmetlenség, szitkozódás és idegbetegség nélkül, intelligens módon tudnak reagálni az itt feltett, mellesleg megjegyzem, teljesen korrekt, mindent magában foglaló, részletesen taglalt kérdésre, amire már gyönyörűen lehetett volna válaszolni, mindenféle kertelés és körítés nélkül, és anélkül, hogy a feltett kérdésre kérdéssel válaszolnának! Továbbá, még ki is lett egészítve az alapkérdés, többször is, ezek után már elég érdekes, hogy még így sem lehet normálisan válaszolni rá, ráadásul még tetézve ezt azzal, hogy magát a kérdezőt minősítik, kritizálják és sértegetik MINDENFÉLE MEGALAPOZOTTSÁG NÉLKÜL! Ezek után nem kell csodálkozni, ha az illető felülvizsgálatra küldi a választ, és nem mellesleg joggal törlik is ki! A válaszadó által legelőször feltett kérdésre rögtön az elején ott van a válasz, aki ezt nem látja, akkor annak inkább nem másokat kellene minősítgetni, hanem inkább saját magába kellene nézni, mert ezek szerint úgy tűnik, nem a kérdés feltevőjével van a probléma, sokkal inkább egyes válaszadók tudásával, ugyanis nagyon úgy néz ki, hogy nem tudnak számolni! Ami elég gáz, valljuk be, mert ez általános iskola, alsó tagozat!!! Hihetetlen milyen válaszokat kapott a kérdés, megjegyzem többségében!, ugyanis volt egy, vagy talán két ember, akit mellesleg embernek is lehet nevezni, merthogy nem kíván semmi olyasmit a másiknak, akit nem is ismer, no és persze még azt sem tudja mi a szitu, szóval nem kíván olyat, végtelenül rosszindulatúan, amit még az ellenségemnek se kívánnék (valószínű, hogy tudja az illető, hogy mire gondolok itt, bár az igaz, hogy ez az említett komment már nem szerepel, nem látható többé a válaszok között, hála az oldal cenzúrázóinak, akik jogosan ítélték nem helyénvalónak, nem idevalónak az alpári jellegű és az intelligencia teljes hiányában szenvedő hozzászólást, válaszadást), és persze csak káromkodik több oldalon keresztül, mert többre valószínűleg nem is képes! Megjegyzem az ilyennek lesz gyereke!!!??? Vagy netán már van is? És akkor felmerül a kérdés, hogy akkor hozzá is körülbelül ennyi türelme van?? Akkor már előre sajnálom azt a szerencsétlen gyereket, hogy ennek van, vagy lesz kitéve! Teljesen nyilvánvaló ezek után, hogy inkább akkor az ehhez hasonló egyedeknek nem lenne szabad gyereket vállalnia, és nem annak, aki jóhiszeműen és normálisan feltesz egy kérdést, normális, emberi reakciókat várva! Az írás, azaz a kiírt kérdés alapján gyönyörűen látszik továbbá az is, hogy kb. hány éves, vagy milyen intelligenciájú az a személy, aki beírta, ha még ezt sem tudja valaki levenni egy írás alapján, és "gyerek"nek minősíti, akkor arra már végképp nem tudok mit mondani! Az illető akár el is áshatja magát, mert nagyon úgy tűnik, hogy a 2 éves keresztlányomnak több esze van! Ugyanakkor olyan banális képtelen ellentmondásokat pedig már, aki ilyeneket kreál, és azon tűnődik, hogy vajon megjött-e már az illetőnek, amikor egyértelműen ott szerepel, hogy már volt egy korábbi terhességem, erre inkább bennem merül fel a kérdés, hogy TE hány éves lehetsz!!??? Vagy milyen intelligenciával rendelkezhetsz akkor, ha már nem vagy gyerek!!?? Arról nem is beszélve, hogy én kifejezetten kértem, hogy olyanok válaszoljanak, akik a terhesség tüneteiben jártasak, és ennek ellenére volt olyan válaszadó, aki úgy írt be, hogy még életében nem is volt terhes! Félreértés ne essék, semmi bajom ezzel, szívesen meghallgatom az ő véleményét is, merthogy attól még érthet hozzá valaki, attól, hogy nem volt még terhes, aki pl. az én védőnőm volt, ő is nagyon fiatal még, és nincs még gyereke, terhes sem volt még, de nagyon sok mindent tud, persze neki ez a szakmája, de attól még lehet valaki jártas a témában, ha pl. sokat hallott, vagy olvasott az illető, csakhogy az illető azt írta, hogy peteérés előtt is már fáj a melle, hát ez elég érdekes, én még nem hallottam ilyet! És valószínű, hogy ez lehetetlen is, minthogy a peteéréstől indul el ez a folyamat, így csak innentől kezdhetnek a mellek feszülni, erről is gyönyörű cikkeket lehet olvasni a neten, hogy hogy is megy végbe ez a folyamat!

(Megjegyezném azért, hogy az itt leírtakat, bizonyos személyekre utalva, csak az vegye magára, akinek inge!)


Hozzátenném még a válaszokra reagálva, hogy nem vagyok álterhes, mert attól, hogy valakinek tünetei vannak, az még nem jelenti azt, hogy egyből álterhes, természetesen nincs kizárva ez sem, de nem kell mindjárt a képembe nyomni egy hosszú taglalást, csakhogy bebizonyítsd mindenáron, hogy én az vagyok, még ha nem is vagyok az akkor is, cikkeket olvasni én is tudok, és szoktam is, itt nem a te igazadat kell bizonygatni, hanem lehetséges eshetőségeket kellene felvonultatni! Továbbá egy másik válaszadó állítására reagálva, nagyonis létezik olyan, sőt, nem is ritka, hogy nem a középidőben (azaz a 14. nap körül) történik peteérés, azt is leírtam, hogy az én első gyermekem is extra peteérésből fogant, ami a középidőt, azaz a havi ovulációt követően volt! Ha még mindig nem sikerült rájönni, hogy mikor kellene megjönnie nekem, akkor azoknak elárulom, hogy mivel az előző menstruáció körül foganhatott csak, ha fogant valami, ahogyan azt már említettem, a kérdés már meg is van válaszolva! Vagyis akkor, ha ebből indulunk ki, és persze nem mellesleg még számolni is tudunk, akkor már meg is van, hogy mikor kellene megjönnie, sőt, még az is kiderül belőle, hogy nem csak középidőben lehet teherbeesni! És akkor borul a rend, így már egyáltalán nem igaz az, hogy peteérés előtt nem fájhat a mell! Folytatva a válaszadást kitérek arra is, hogy nem, nem jött még meg, ha erre kíváncsi valaki! És igenis lehetek terhes is! Nincs kizárva! De az sem, hogy ne legyek terhes!

Továbbá, egy következő válaszadó beírására reagálva: nem 24 naponta akciózunk!!! Én csak azt mondtam, hogy abból lehet a baba, azóta természetesen voltunk már együtt többször is, a múlt héten is, de abból még nem lehetne érzékelni és kimutatni semmit, annyira korai lenne, még épp csak a beágyazódásnál tartana a folyamat, ezért emeltem ki azt az egy, bizonyos esetet, aminél esetleg lehet esély bármire!

Folytatva a válaszokra reagálást: persze, ciszta is lehet, csak éppen azt is kimutatná a teszt! Rajta van a használati útmutató papírján!

Arról nem is beszélve, hogy egy fogantatást rendkívül sok tényező befolyásol! Nem kell mindjárt az esedékes menstruáció napja után kapkodni, és csak abban gondolkozni! Nekem pl. az előző terhességemet a teszt 2 HÉTTEL a (nem)várt, vagyis elmaradt menstruáció napja UTÁN mutatta ki csak egyértelműen! Előtte csak egy nagyon halvány csíkot mutatott a tesztablakban, ami később, a hcg termelődéssel párhuzamosan egyre erősödött!

Befolyásolhatja azt, hogy mikor mutatja ki a teszt az esetleges terhességet többek között a ciklus hossza, hogy mikor fogan, vagyis mikor találkozik a petesejt a hímivarsejttel (ez nem csak középidőben lehet!!! Lehet előtte is, vagy utána is! Sőt még akár menstruáció ideje alatt is!!!), továbbá az is eltérő egyeseknél, hogy meddig tart a beágyazódás, mert van, akinek 7 nap, van akinek meg 12!!! Ez mind befolyásolja azt, hogy mikor fogja a teszt kimutatni a terhességet, és ezt alapulvéve nem lehet csak a középidős fogantatásból kiindulni!

2010. okt. 6. 11:32
 45/79 anonim ***** válasza:
70%
Te bolond vagy!!Téma lezárva:)
2010. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:

Méghogy bolond? :D


Valószínű, hogy nem is érted az egészet! Egyértelműen látszik!!

2010. okt. 6. 12:55
 47/79 A kérdező kommentje:

...különben kifejtetted volna, hogy mivel nem értesz egyet!!!


Különben meg egy normálisan, értelmesen, emberhez méltó módon viselkedő és kommunikáló személy egy nála alacsonyabb értelmi szinten rendelkező egyed szemében már csak "bolond" lehet, úgy látszik!!!

Ebből is látszik, tükröződik, hogy sokszor milyen egyének írnak ide be! Pont ezt fejtettem ki részletesen az előbb...


De ha ennyire nem hiszel nekem, akkor talán mutasd meg pl. egy tanult, értelmes, intelligens embernek az egész szóváltást, és akkor meglátjuk ki a bolond!

2010. okt. 6. 13:03
 48/79 anonim ***** válasza:
70%

Akkor legyél boldog: itt mindenki bolond csak te vagy okos! Így már tetszik?

Kedves bolond társaim! Hagyjuk ezt a nőt, ez full idióta!

2010. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
70%
Eggyetértek!!
2010. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
70%
Jogos:)
2010. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!