Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Miért tünt el a kommentem?Igazam van és kész!!
2010. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Te tutti, hogy grafomán vagy, vagy nagyon unatkozol? Mi a munkád, hogy ennyire ráérsz?

Egyébként azt nem értem, hogy miért nem mész már el egy dokihoz, hogy csináljon uh-ot? Akkor végre pontot tehetnél a dolog végére.

Az előző babádat hány hetesen vesztetted el, és miért, mi volt az oka?

Én szurkolok, hogy mielőbb terhes legyél!

2010. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:

Korábban már írtam, hogy szabin vagyok...

amúgy igen, szeretek írni (de inkább beszélgetni), rajzolni és nyelvészkedni is :) (ha van időm persze, még szeretnék nyelveket több tanulni)

dokihoz pedig azért nem megyek még, mert ilyenkor még korai lenne, mert még bármikor megjöhet, még nem késik igazán, és ha el is mennék, akkor a doki a képembe röhögne, vagy ha nem is tenné, de ugyanezt mondaná, hogy várjak még a menstruációmra...

Amúgy lehet, hogy már ő tudna mondani valamit, de én az előző dokimhoz nem szívesen mennék bevallom, nincs ultrahangja, a következő doki pedig, akit "kiszemeltem" magamnak, oda meg már úgy akartam menni, hogy már legalább egy pozitív tesztem van. Amúgy tegnap vettem is 2 tesztet 1 áráért, akció volt a dm-ben, ez a corax be sure direct típusú teszt, amiről hallottam már sok jót, de egy-két rosszat is, kinek, hogy vált be, na szóval ezen agyalok, hogy mikor teszteljek, de inkább még várok, mert még tényleg megjöhet, ha majd még mindig napokig nem akar megjönni, akkor tesztelek, úgy gondoltam.

2010. okt. 7. 13:48
 74/79 A kérdező kommentje:

Ja bocs, és lemaradt, hogy sajnos a középidőben vesztettük el a picit, mi már a nemét is tudtuk... Nem tudják pontosan megmondani, hogy mitől ment el, sajnos, (ahogy általában senkinek sem tudják megmondani, nekem sok ismerősömnek sem tudták)


És köszönöm, hogy drukkolsz! :) Aranyos vagy!

2010. okt. 7. 13:51
 75/79 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok ismét.

Szurkolok, nekem mindkét terhességemet ez a fajta teszt mutatta ki. Én nagyon jónak tartom. :)

2010. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm! :)
2010. okt. 7. 14:10
 77/79 anonim ***** válasza:

Szia! Érdeklődni szeretnék, hogy mi van Veled? Csináltál tesztet, voltál dokinál? Terhes vagy?

Remélem még olvasod ezt a kérdésedet, mert izgultam érted, remélem már ott dobog a szíved alatt a pici babád szíve!

2010. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

szia, engem is érdekel, mi van veled:)


én egy korábbi vagyok, akivel először összevesztél, majd jót beszélgettünk:) puszi

2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszadónak: :) Sziasztok! Kedvesek vagytok, hogy érdeklődtetek!! :) Ne haragudjatok, hogy csak most írok, de nem használtam az oldalt sokáig és nem is olvastam, amit írtatok, csak most! Igen, van baba!!!! :) :) :) :D Azóta már egy jó ideje anyuka vagyok, egy gyönyörű kislány édesanyja! :) Már itt vigyorog mellettem a drágaságom! :) Nagyon aranyosak vagytok, hogy így izgultatok miattam!!!!!! Minden szépet és jót kívánok Nektek! :)És örülök, hogy ilyen kedves, empatikus emberek is vannak még! :) Igen, valóban jól elbeszélgettünk! :) Üdvözöllek benneteket! :)
2012. ápr. 7. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!