Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Clearblue...

Mennyire jó a Clearblue terhességi teszt? Mikor mutatja ki először a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Van, akinek hamarabb és van, akinek később. De jó egy olcsóbb is, ami mégis jobb eredményt hoz: Gabriel, X-epil, One-Step.
2011. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
Az útmutatójában benne kell hogy legyen.Én mindig azt vettem ami a dmben volt közepes árban.És megmutatta a tutit.
2011. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó teszt. Nekem a nem várt előtt már két nappal kimutatta. A barátnőmnek pedig mindhárom terhességét csak ez a teszt mutatta ki, a többi pedig egyáltalán nem.
2011. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált. Peteérés után 9. napon kimutatta, olyan 4-5 nappal a menzesz előtt. Én csak ajánlani tudom, jó a sima is nagyon, de a digitális még jobb, mert korai tesztelésnél sokszor halvány még a második csík, a digitálisnál meg egyértelműen vagy plusz vagy minusz.
2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

Most bontottam ki,elolvastam a tájékoztatót,és azt írta hogy a nemvárt napján tesztelni..hurrá..még 3nap!

Valami más tesztet tudtok ajánlani??

Ami előbb ki mutatja a tutit!

Köszönöm.

2011. jan. 7. 16:51
 6/72 anonim ***** válasza:

A ClearBlue dobozára vagy a tájékoztatójára rá vannak írva a menzesz előtti napok és hány százalékban mutatja ki és, hogy akár 4 nappal is kimutatja menzesz előtt, nekem ki is mutatta. Ha csak ezt az egy tesztet akarod ellőni, akkor egyet sem lehet ajánlani, mert a biztos az elmaradás utáni napok, hiába érzékeny egy teszt, 100%-ra egyik sem mutatja ki előbb, mert mindenkinek más a szervezete, másképp volt a peteérése és más-más mindenkinél a HCG mennyisége, még a nem várt napján is. Nemcsak tesztfüggő.

A ClearBlue az egyik legjobb minőségű teszt, hiába érzékenyebb nála pl. a Qupido (10-es), de nekem pl. a Qupido negatív volt, amikor a CB már rég pozitív.

Ha sajnálod egyelőre a ClearBluet, ajánlani tudom még a Corax Be Sure-t (DM-ben lehet kapni), nekem szintén kimutatta menzesz előtt 4 nappal, jó teszt és sokkal olcsóbb (600-800 körül), mint az utóbbi.

2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Elvileg ma tartok a 11-12nap körül,jó pár napja fáldogál a pocim,menszi előtt nem szokott amúgy..de tegnap csináltam egy Lily tesztet és az negatív volt! Azért kérdeztem csak hogy mit tudtok a Cb-tesztről,(menyire jó,megbízható)hogy van e értelme meg csinálni egyáltalán ezt,ha már a Lily úgy is negatív :((!! Vagy a kettő ég és föld? Van még remény??? :(

2011. jan. 7. 18:36
 8/72 anonim ***** válasza:
42%
Bocs,de én rendkívül rosszakat hallottam róla,soha nem vettem/vennék Clearbluet.Sokszor fals eredményt ad,még inkább eldönthetetlent,szinte mindig halványan kirajzolja a keresztet,amikor nincs baba akkor is.Azért drága,mert nyugati,külföldi termék,amúgy azt mondják 50-es érzékenységű,vagyis a leggyengébb teszt a piacon.
2011. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
86%

En nem hallottam rola, hanem hasznaltam es nem egyet, eleg sok tesztet elhasznaltam. Amugy 25os. De szeretem, amikor valaki nem sajat tapasztalatbol kritizal egy termeket, hanem hallomasbol. Kornyezetemben par ismeros kismamanak is bejott. Persze, mindenki mas es mas tesztre eskuszik.

Kerdezo, szerintem nyugodtan tesztelj, nekem a 9.napon mar kimutatta. De reggeli vizeletbol mindenkepp. Szurkolok!

2011. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
48%
Ja, es en tenyleg sokat teszteltem, es sok teszt negativ volt meg, amikor a cb es a corax mar reg pozitiv.
2011. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!