Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Clearblue...

Mennyire jó a Clearblue terhességi teszt? Mikor mutatja ki először a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

Ma csináltam Gabriell tesztet,nem első pisiből..de ez is negatív a Cb-t már el sem használom,tök értelmetlen!

Feladtam,bele fáradtam..

az bosszant a legjobban hogy a kisebbségnél ez úgy működik hogy rá néz a "férj" az "asszonykára" és már rögtön ötös ikreket vár..pedig ez mind csak a segély miatt történik..persze ahol igazán jó helyre kerülhetne a baba,ott meg majdhogynem lehetetlen..ez az élet!

2011. jan. 8. 12:55
 12/72 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, meg elmaradas elott vagy es a Lily es Gabriel nem erzekeny tesztek. Elmaradas napjan probald a clearbluet, nagyon szoritok neked. Es elotted a kovetkezo ciklus, meg minden lehetseges! Akkor jon a baba, amikor jonnie kell. Ha meg nem hasznaltal ovu tesztet, ajanlom nagyon, szinte pontosan tudni fogod a peteerest. Nekem akkor sikerult.
2011. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat és a biztatást!

Nagyon nehezemre esik nem erre gondolni egész nap..de mit tudjuk majd csak is akkor fog bekopogtatni hozzánk a gólya mikor már végleg feladom,nem gondolok rá és nem ezen stresszelem magam a nap 24órájában..!!!!

Ha most nem sikerült:(,akkor meg fogom próbálni az ovu tesztet,hátha azzal sikerrel fogunk járni!

Még egyszer köszönöm!

2011. jan. 8. 14:25
 14/72 A kérdező kommentje:

9-10 körülre nem vártam,eddig még nem is jött meg,tegnap este fájt a hasam és azt hittem meg jön éjszaka,de nem!

Csináltam tegnap megint gabrielt,de negatív! A melleim is picit megnőttek.

A C.B-t még nem használtam el!

A nőgyógyász azt mondta hogy 1hét késés után teszteljek!

Most várok még párnapot!

2011. jan. 11. 09:21
 15/72 anonim ***** válasza:
Elmeletileg mar ki kellene mutatnia, de lehet, kesobb volt a peteeres. Ha nem jon meg, elhasznalhatod a clearbluet, ha meg megjon, marad a kovi ciklusra. Ne aggodj, elobb utobb pozitiv lesz!
2011. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
64%

Tudom, nagyon nehéz, de kitrtás. Jönni fog az a kis angyalka, de el kell fogadnunk, hogy Ő irányít és nem mi.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor különféle tesztek helyett vegyél a DM-ben ovulációs tesztet. Lehet drága, de megéri (a vaterás olcsó, de nem megbízható).

Én két hónapban használtam és nagyon jól követhető volt a peteérés. Viszont nagyon vigyázz, hogy pontosan 5 csepp vizeletet cseppents a tesztkazettába különben nem lesz 100%-osan értékelhető a teszt. Itt nem az a lényeg, hogy csík legyen, az lesz, az a fontos, hogy a kontroll csíkhoz képest milyen. Amikor ugyanolyan színű, vagy erősebb, akkor kell együtt lenni a pároddal, és az azt követő napon.

Nekünk sikerült! :) Tegnap, a 12.DPO-n, 2 nappal a nemvárt előtt, 10-es érzékenységű valentin teszten két erős csíkunk van :) Tünetem csak annyi, hogy három nappal ezelőtt volt egy erős hányinger rohamom, meg másnap reggel, azóta semmi, de a teszt már mutatja.

Szerintem hasznád az ovu tesztet, szedj kismami vitamint, és hőmérőzz. Így biztosan tudod mikor van esély egy babára. :)

Én drukkolok!

Azzal pedig ne foglalkozz, hogy csak akkor lesz baba, ha nem foglalkozol vele! Ez hülyeség. Csak arra figyelj, hogy ha a babával aló foglalkozás már idegessé tesz, akkor próbálj meg picit másra figyelni, majd mikor már nyugodt vagy akkor lehet ismét a projekttel foglalkozni!

Fel a fejjel! Sikerülni fog!

2011. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a biztatást,és Gratulálok a kis csodához,biztos vagyok benne hogy csodás anyukája leszel a picikédnek!

Ma sem jött meg,így már 3napja késik,hétfőn megcsináltam a Gabrielt és negatív volt,most pedig a C.B.-t és hát nem meglepő de ez is negatív lett!!

Most már totál kész vagyok ettől az egész helyzettől..3nap késés,2negatív teszt,a cicim megnőtt..és fáj..nem értem most már tényleg hogy mi van..nekem nem szokott késni!!!

Teljesen össze vagyok zavarodva!!

Én is gondoltam már a vitaminra és az ovus tesztre,ki fogom próbálni!

2011. jan. 12. 14:43
 18/72 anonim ***** válasza:

Hát, van még esély erre a ciklusra, de kevés. Azért illene már ilyenkor két csíkosnak lennie...

És én is ajánlom a dm-ben kapható corax ovu tesztet, tényleg érdemes tesztelni, így sokkal biztosabbra mentek.

2011. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

"Csodás anyukája leszel a picikédnek"

... hát ez nagyon jól esett. Igazán kedves tőled!

Fel a fejjel, aki ilyen kedves és jólelkű mint te azt hamarosan ki fogja választani egy kis angyalka! Biztos vagyok benne! Pici türelem és jelentkezni fog :)

2011. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nekem is nagyon jól esett amit írtál!

Mi újság a kis pocaklakóval? Hogy viseled a terhességet?

Hát bízom benne hogy minél előbb kopog a gólya,igazából nem vagyok elkeseredve,sem elkésve,még csak most töltöm a 20at!

Van még időm,csak már annyira vágyunk rá a párommal(33),ő már benne van a korban! :)

Sajnos megjött,beszéltem az orvosommal,azt mondta hogy kezdjem el szedni az Elevitet,miután elmúlik 2hétre rá kell kezdenem és addig szedni amíg meg nem jön,vagy pedig ha nem jön akkor folytatni! A párom pedig C vitamint+cinket szed,hogy virgoncabbak legyenek! :D

2011. jan. 14. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!