Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Clearblue...

Mennyire jó a Clearblue terhességi teszt? Mikor mutatja ki először a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:

Szia. Kriszti vagyok. :)

Jézusom milyen régi ez a kérdés,el sem hiszem hogy azóta már 3hónapos kislányom van.

Igen köszönjük mi jól vagyunk,makk egészségesek,és iszonyú boldogak!

A szülésem nagyon gyors,és szép volt,éjfélkor kezdtem 10percesekkel..3fájás után véreztem,hívtam a dokit,írány a korház..megvizsgált,tágulási vérzésem volt,de mé csak egy ujnyira voltam nyitva,3órát rá kellet pihizni a dologra,aztán ujra megvizsgált szűk 2ujjnyira voltam nyitva,ő azt javasolta repesszünk burkot,hát meg is történt,ez volt hajnali 4kor..iszonyú fájdalmak követték,teljesen magamba fordultam,2óra elteltével könyörögtem az edáért,meg kaptam csak túl későn,mert 7órakor ért oda az orvos..semmit nem használt,aztán már nagyon kellemetlen volt ott lent,nagyon nyomott,szóltam is a dokinak megnézett és nagy meglepetésére a baba feje már teljesen lent volt,megcsinálták az ágyat,nyomtam négyet és kint is volt ba drágaságom..2630grammal és 50entivel született a 37.hétre.

Az első három hétben depis voltam kicsit,de azóta szerintem nálam boldogabb ember nincs a földön.

Imádom ezt az ujj szerepet,és a kislányomat.

Dió héjban ennyit rólam.

Köszönöm hogy érdeklődtél felőlünk.

Puszilunk.

2012. aug. 7. 22:35
 62/72 anonim ***** válasza:
96%

Jajj de jóóóóó!:) Úgy örülök nektek! Néha sajnálom, hogy arc nélküli ez az oldal, olyan jó lenne látni együtt a boldog családokat!:) Szívből gratulálok a pici lányodhoz! Hogy hívják?


Remélem Bea is betéved majd ide, kíváncsi lennék az ő történetére is!:)


Szép napot és jó babázást!:)

2012. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
0%

Válszolnék annak a hölgynek aki a kissebbségről beszél!

Az meg sem fordult a fejedben,hogy egy meddőségi vizsgálatot csináltas?, a pároddal együtt? És hozzá teszem,hogy épp annyi magyar származásu (gázsonak)születik ránézéssel annyi gyermeke mint a kisebbségnek! Nem a teszteket kellene vásárolgatni hanem teszem fel már ha a 2 év, probálkozáson túl vagytok.. és még sikertelen!, az okát kellene felderiteni,hogy miért is nem vagytok olyan sikeresek mint egy kisebbségi házaspár ránézéssel(szavaid idézve!) NEM SIRÁNKOZNI KELLENE ÉS MÁSOKAT MEGSZOLNI ÉS A SZÁRMAZÁST FELKELTENI HANEM TENNI ELLENE VALAMIT, HOGY LEGYEN MÁR PERSZE HA LEHET!!! EGY KISEBBSÉGI EMBER ÜZENETE EGY MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ URINŐNEK! (HOZZÁ TENNÉM A TE VÉLEMÉNYED SZERINT A SEGÉLY MIATT SZÜLNEK, AKKOR CSAK SZÁMOLJ KICSIT UTÁNA MENNYI BONI LENNE ABBA NEKIK! EZ LEHET NEKED SOK ÉS ELKESEREDÉSEDBEN IRSZ ILYEN DOLGOKAT KICSIT GONDOLKOZZÁL MÁR EL MOST KI KICSODA AKKOR!? VÉLEMÉNYEM SZERINT A MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ NŐK (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) AZÉRT AKARNAK GYEREKET GÖRCSÖSEN,HOGY MAGUKHOZ LÁNCOLJÁK A FÉRJÜKET! (PEDIG EZ SZOMORU ÉS NEM SIKERES!) OLVASOM A FORUMOKAT GUSZTUSTALAN DOLGOKAT IS PL: ELLOPJÁK A FÉRJÜK SPERMÁJÁT ÉS ÚGY AKARJÁK MAGUKAT MEGTERMÉKENYITENI,ÉS EFFELÖL ÉRDEKLŐDNEK HÁT EGYSZERÜEN EZ GYOMOR FORGATÓ SZÁMOMRA! (ÉS MÉG SOK EMBER SZÁMÁRA IS!) ÉS PEDIG EZEKET A DOLGOKAT UGYE BÁR NEM A KISSEBSÉGI KÖRBŐL CSINÁLJÁK! (MERT ŐK RÁNÉZÉSSEL TEHERBE ESNEK AMI IGAZ IS DE ILYEN DOLGOK NEM FORDULNÁNAK MEG A FEJÜKBEN SOSEM MERT ADOTT NEKIK NORMÁLIS KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT AZ ÁLDOTT ÁLLAPOTBA KERÜLÉS!:) Ettöl függetlenűl további eredményes baba projektet kivánok üdv

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
0%

Válszolnék annak a hölgynek aki a kissebbségről beszél!

Az meg sem fordult a fejedben,hogy egy meddőségi vizsgálatot csináltas?, a pároddal együtt? És hozzá teszem,hogy épp annyi magyar származásu (gázsonak)születik ránézéssel annyi gyermeke mint a kisebbségnek! Nem a teszteket kellene vásárolgatni hanem teszem fel már ha a 2 év, probálkozáson túl vagytok.. és még sikertelen!, az okát kellene felderiteni,hogy miért is nem vagytok olyan sikeresek mint egy kisebbségi házaspár ránézéssel(szavaid idézve!) NEM SIRÁNKOZNI KELLENE ÉS MÁSOKAT MEGSZOLNI ÉS A SZÁRMAZÁST FELKELTENI HANEM TENNI ELLENE VALAMIT, HOGY LEGYEN MÁR PERSZE HA LEHET!!! EGY KISEBBSÉGI EMBER ÜZENETE EGY MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ URINŐNEK! (HOZZÁ TENNÉM A TE VÉLEMÉNYED SZERINT A SEGÉLY MIATT SZÜLNEK, AKKOR CSAK SZÁMOLJ KICSIT UTÁNA MENNYI BONI LENNE ABBA NEKIK! EZ LEHET NEKED SOK ÉS ELKESEREDÉSEDBEN IRSZ ILYEN DOLGOKAT KICSIT GONDOLKOZZÁL MÁR EL MOST KI KICSODA AKKOR!? VÉLEMÉNYEM SZERINT A MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ NŐK (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) AZÉRT AKARNAK GYEREKET GÖRCSÖSEN,HOGY MAGUKHOZ LÁNCOLJÁK A FÉRJÜKET! (PEDIG EZ SZOMORU ÉS NEM SIKERES!) OLVASOM A FORUMOKAT GUSZTUSTALAN DOLGOKAT IS PL: ELLOPJÁK A FÉRJÜK SPERMÁJÁT ÉS ÚGY AKARJÁK MAGUKAT MEGTERMÉKENYITENI,ÉS EFFELÖL ÉRDEKLŐDNEK HÁT EGYSZERÜEN EZ GYOMOR FORGATÓ SZÁMOMRA! (ÉS MÉG SOK EMBER SZÁMÁRA IS!) ÉS PEDIG EZEKET A DOLGOKAT UGYE BÁR NEM A KISSEBSÉGI KÖRBŐL CSINÁLJÁK! (MERT ŐK RÁNÉZÉSSEL TEHERBE ESNEK AMI IGAZ IS DE ILYEN DOLGOK NEM FORDULNÁNAK MEG A FEJÜKBEN SOSEM MERT ADOTT NEKIK NORMÁLIS KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT AZ ÁLDOTT ÁLLAPOTBA KERÜLÉS!:) Ettöl függetlenűl további eredményes baba projektet kivánok üdv

2012. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
0%
k
2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
9%
Remélem nem sértettelek meg de van olyan imerős akik probálkoznak 3 éve és roma származásúak és még csak most fog megszületni a babájuk erről ennyit! Nem szeretem azt ha valakinek nem ugy jön össze a dolga ahogy azt ő elképzelte és nyersen ledegdradálva (megpróbál!) másokról véleményt alkotni primitiv modon! Változtass ezen szerintem és terhes leszel hamarosan és lazulj el! TÉMA OFF
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
0%
De egyépként a clerablu terhességi teszt mutatta ki a barátnőmnek idelye korán a terhességét! Nagyon megbizhato és ha ezt elolvastad vegyél egy ilyet szerintem nagyon sok + jelet fog mutatni:) (De nem gond terhességtől:))
2012. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
0%

Remélem megértik a levelem (És tisztelet a kivételnek!)

Lehet megcáfolni nyugottan ezerrel irni! Csak egész nyugottan! Csendesek a Hajnalok!:)

2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Remélem ismered e régi szép mondás.."Akinek nem inge,ne vegye magára"

Tehát a "kisebbség jelző" az konkrétan azt a csoportot vette irányba aki a cigánytelepen él,csak segélyből,van 5gyererke akinek ruhája sincs,enni a bolt kukájából esznek a gyerekek,de a mama-papa már reggel 5kor nyitáskor az ajtóban toporog a napi élelemér (bor,cigi)..a gyerekek meg éheznek..szóval szerencsétlenek csak ezért jöttek a világra..meg azért hogy a szocpolt felvegyék utánuk!

És azt még hozzá teszemhogy a falu polgár mestere folyamatosan munkát intéz ezeknek az embereknek..de ők nem fogadják el....

Tehát én értem hogy fel vagy háborodva..de arra kérlek olvasd végig a hozzá szólásokat és így azt is megtudod hogy ide aki írt mindenkinek van már babája!

Üdv.

2012. aug. 10. 16:56
 70/72 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Véletlen találtam a kérdésedre, de így ismeretlenül is érdekelne, hogy vagytok? :)

2013. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!