Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Clearblue...

Mennyire jó a Clearblue terhességi teszt? Mikor mutatja ki először a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!

Sajnos megjött,reggel negatív volt a tesztem!

Hogy vagy?

puszi.

2011. febr. 15. 10:44
 52/72 anonim ***** válasza:

Szió!


Sajnálom, hogy megjött... már nagyon jók voltak az előjelek. Sebaj! Nem szabad elcsüggedni, biztosan jönni fog. :)


Ne haragudj, hogy ilyen sokáig nem írtam, de nagyon megvisel ez az első trimeszteri rosszullét. Továbbra is egész naposak a hányingerek, émelygések. Itthon voltam két hetet aztán ismét megpróbáltam dolgozni. Ma - három nap után - ismét kidőltem. Olyan rosszul voltam reggel, hogy nem bírtam felszállni a buszra.

Ma vagyok 10 hetes, védőnő szerint még 2-3 hét és elmúlik. Hát úgy legyen! Jó a rosszban, hogy ledtam 2 kilót. :)

Amúgy elég jól bírom a fájdalmakat is, de csak egy ideig. Aztán ha elfogy a türelem akkor már nagyon szenvedek. Hát most itt tartunk....

Picikém jól van, most már biztosan elég nagyot nőtt. Hétfőn este megyek dokihoz, remélem már lesz képem is róla hogy mutogassam és végre apa is bejöhet a vizsgálatra. :)

Aztán már nem sok idő és itt az első genetikai UH is.


Érdekes, hogy nem sok hasam van, viszont teljesen elfolytam derékban. Rutinos, régi motoros anyukák szerint lányra utal. Persze én erre mindig mondom, hogy "Tudom". :) Ezt valahogy érzem.


Nagyon várom már, hogy jó híreket írj. Két csíkosat :)

Pihenj sokat és persze szeressétek egymást apával!

Én továbbra is drukkolok!!!!

puszillak

2011. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


Nincsen semmi baj,nagyon sajnállak!!

Bele sem merek gondolni hogy ez majd 1x velem is meg fog történni..ezek a rosszul létek iszonyatosan megviselik az embert!

De bízunk benne hogy tényleg elmúlik 2-3 hét múlva!!! Fúú...2kg az tök jó! :)

A fájdalommal én is így vagyok..én még gyógyszert sem szedek..csak ha már minden kötél szakad!

Majd mutika meg nekem is a kis pocaklakódat! :)

De jó..akkor már eltűnt a derekad?? Remélem velem is így lesz majd..mert hát nekem ott van egy kis úszógumim...:D


Hát én is remélem hogy mi hamarabb lesz 2 csíkom..de az az igazság hogy annyira már nem is érdekel hogy mikor jön..egyszer majd csak beköszönt! Kicsit besokaltam,már ezt az oldalt sem olvasgatom..nem akarom hogy minden gondolatom a baba körül forogjon!

Lehet hogy ovu tesztet sem fogok csinálni..talán ha csak csinálok csak azért hogy tudjam hogy mikor van pém..de nem azért hogy "nah..apa..most van itt az idő"!!! :)


Majd ha tudsz írj!

Kitartás!

Vigyáz magatokra nagyon!

Puszikállak!

2011. febr. 26. 11:49
 54/72 anonim válasza:
Mi történt azóta lányok???
2012. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:

Azóta már 20hetes kismama vagyok én is! :)

És kislányom lesz!

És veletek mi ujság?

2012. jan. 9. 10:35
 56/72 anonim válasza:
55%

Gratulálok!!! :-) jó ezt olvasni. Mi csak most kezdjük a próbálkozást!

pussszi és majd még írjatok hogy mizu, mert kiváncsi vagyok!

2012. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Lehetne kérdésem a dolgokkal kapcsolatban?

Az a helyzet hogy a párommal már 2 hónapja próbálkozunk, elvileg holnap kellene megjönnie, és megszeretném kérdezni hogy most akkor szerintetek megéri megvenni a Clearblue-t?

Az is egyszerhasználatos? Eddig csak Lilly-t meg one step-et használtam, tegnap előtt negatív lett.Hát igen kicsit türelmetlen vagyok.

Vannak olyan jelek amik szerint lehetséges hogy összejött a baba, de félek hogy mégsem.

Igaz megfogadtam, ha 7 végén nem jön meg csak hétfőn tesztelek.

Válaszotokat előre is köszönöm.

sziasztok

2012. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát igazából teljesen mindegy milyen terhességi tesztet veszel,nekem a Gabriel mutatta ki elsőnek,rá 2napra is ugyan olyan halvány volt,akkor megcsináltam a Cleabluet és arról szinte leugrott a második csík!

Szóval ahogy a pénztárcád engedi!

Én nem sajnáltam rá a pénzt!

Azóta 25hetes kis mama vagyok!

Sok sikert nektek!

2012. febr. 9. 17:58
 59/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

57-es válaszoló vagyis inkább kérdező vagyok.. Hát ismét nem jött össze. :( Talán legközelebb.

2012. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen véletlenül találtam meg a kérdést, de úgy belemerültem a beszélgetésetek olvasásába, hogy elfelejtettem, hogy ebédet kellene csinálnom!:D


Kriszti, Bea hogy vagytok? És a babák? Úgy örültem nektek, hogy mindkettőtöknek sikerült, remélem egészséges babáitok vannak és nagyon boldogok vagytok velük!:) Majd írjatok, ha ráértek, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veletek!:)

2012. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!