Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire jó a Clearblue...

Mennyire jó a Clearblue terhességi teszt? Mikor mutatja ki először a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
... ha és természetesen nem bírtam ki, vásároltam már pár apróságot. (kisruhát, cumit, zoknikat...) de most azért majd várok a nagy bevásárlással amíg meg nem erősíti a doki, hogy kislány. Kislányt terveztünk, úgy érzem az is lesz. :) Persze majd meglátjuk. Természetesen egy kisfiúcskának is nagyon fogunk örülni. Nem cseréljük el semmi kincsért.
2011. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Szióka.


Az előző válaszolónak,még nem próbáltam a teát,nem próbálkozunk még olyan rég óta,ez volt még csak a második..úgy hogy nem is vagyok kétségbe esve,jönni fog biztosan előbb utóbb!

Gratulálok a babádhoz,és boldog baba várást kívánok neked!!


Szia Bea!


Hát az még a jobbik eset ha csak hányingered van,engem személy szerint a hányás mindig nagyon megvisel,úgy hogy bízom benne hogy megúszom!

A gyomorégés sem egy kellemes dolog,én puffadással küszködöm,sajnos ha már egy kakaót iszom,akkor is úgy néz ki a pocim mintha lakna benne valaki,ezért 2-3nap alatt elfogyasztok 1levél Anaflat kapszulát! Tudom mennem kéne orvos..stb,de valahogy nincs hozzá energiám!


Biztos vagyok benne hogy mostanában van a pém,mert ez a harmadik nap hogy fáj a cicim+hasam!

Mit gondolsz,mikorra ne várjam? Most csúszik párnapot hogy így kitolódott a pém?


Persze mindegy mi,lényeg az hogy minden rendben legyen!

Azért a szívem mélyén én is kislányra vágyom! És már tényleg annyira vennék egy két apróságot..de nem engedik,azt mondják hogy még ilyenkor nem szabad,és miután teherbe estem után is meg kell várni míg betöltöm a 12hetet! Hát nem is tudom..


Szép napot!

Puszi:Kriszti

2011. febr. 2. 12:28
 43/72 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!


Szerintem ez hülyeség. Ha nem vagy babonás akkor nyugodtan vásárolj pár apróságot. Szrintem külön segít bevonzani a kis tulajdonosát :)


A puffadás engem is gyötör, de terhesség előtt is lufis voltam. Én Espumisan-t szedek, de mint a cukrot, különben lehet el is szállnék. Nekem ráadásul nagyon lassú az anyagcserém, próbáltam már mindenféle gyógymódot, de semmi sem használt. Remélem a terhesség és a szülés majd megváltoztatja. (Anyukám is pont így volt.)


Lehetséges, hogy most van PÉ-d, de akkor számíts rá, hogy jó hosszú ciklusod lesz. A menzesz a PÉ-től számított 14. napon jön meg. ...vagyis Nálad nem jön meg :)


Jaj, nagyon szurkolok!


pusziiii

2011. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


De jó hogy így gondolod..Te vagy az első aki nem hurrogott le hogy szeretnék már venni ezt-azt!

Igen én is úgy szedem mint a cukrot,én kb.3-4napont járok nagy wcre is,lehet az is közre játszik!

Annyira boldog lennék ha végre én is kismama lehetnék,ma tuti elkapom apát!:)

Te éreztél valamit az első párnapban mikor még nem is tudtad hogy már van egy kis pocaklakód?


puszi..

2011. febr. 2. 15:58
 45/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!!


Képzeld,megvan a 2 szép erős csíkooom!!!! :)

Annyira örülök,ma tutira elkapom apát,és még az is lehet hogy élnek a tegnap előtti kis katonák!! Ugye?? :)

Mikor megláttam a két csíkot így egy hét után..hát majd kiugrottam a bőrömből..sikongattam,ugrándoztam,a két kis csivavám tuti azt hitte hogy anya megőrült..mi lesz akkor ha terhességi csíkon látom meg..te jó ég!!

Pedig én már azt hittem hogy nincs pém,és hogy tuti valami bajom van!!

Fúú..nagyon örülök! :D

Szerinted mennyi az esély hogy össze jön??


Puszika

2011. febr. 2. 18:50
 46/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


Sajna nem tudtunk össze bújni apával este..!

De ugye még nincs minden veszve???

Hétfőn voltunk együtt utoljára,én már akkor is éreztem a tüneteket,és volt is két csík,csak halványabb volt,úgy hogy szerintem esetleg hétfő,kedd,szerda volt a pém,de az is lehet hogy csak kedd,szerda,meg talán ma,majd este megcsinálom az ucsó ovu tesztet és kiderül!!

Szerinted?????


Puszika.

2011. febr. 3. 10:26
 47/72 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!


Jaj, nagyon örülök annak a két csíknak, így már tudjuk, hogy van PÉ-d, csak szegénykém iszonyú hosszú ciklusaid vannak. :( Szóval akkor hétfőtől számítva két hét múlva nem várod. Akkor fog kiderülni, hogy sikeres volt-e a hónap.

Szerintem még akár jó is lehet, hiszen a kiskatonák akár 5 napig is eléldegélnek, de persze ez azért kicsit csökkenti az esélyeket, de babó még lehet!


Kérdésedre, nem. Nem éreztem semmit a sikeres este utáni pár napban. Pontosan a 10. napon adott először jelet, egy iszonyatos hirtelen nagyon hányinger formájában. két nappal később pedig már csíkos volt a teszt. Most meg itt ülünk 7.hetesen 1naposan :) Tele tünetekkel :( De szeretem a tüneteimet, még ha nemehezen is viselem őket, hiszen ez is a kisbabámhoz tartozik, őt meg a világon a legjobban ! :)

Azért még ha tudod kapd el apát így utána is, hátha...


én nagyon szurkolok neked! Persze ha nem sikerülne most, akkor azért próbálj meg apával beszélni, hogy legközelebb Te és a babaprojekt legyen a mindennél fontosabb. Épp a megfelelő időt annyira nehéz elcsípni és olyan sokára jön el a kövi lehetőség, hogy muszáj odafigyelni rá.


Legyen szép napod!


Puszi

2011. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


Tegnap már 1csík volt az ovun,úgyhogy most reménykedem hát ha kedden is volt már peteérésem,mondjuk már hétfő óta éreztem mindent amit kellett!

Jaj,bárcsak össze jönne,annyira boldog lennék,14-én fog kiderülni hogy sikerült-e,hát mondhatóm hogy nekem lenne a világon a legszebb Valentin napi ajándék...most csak reménykedem,próbálk azért nem sokat gondolni rá..de azért megsimizem néha és kérem hogy jöjön,mert már nagyon várjuk őt!


Igen,én is azt gondolom hogy minden kínlódást és fájdalmat megér..mert ennél szebb és jobb dolog nincs a világon!! Azért sajnállak ebből a szempontból,de aztán rá jövök hogy nincs miért,hisz valóra vált minden álmod,és most mindenkinél boldogabb vagy! :)


Talán az volt most a nagy baj,hogy elmondtam apának hogy mi a helyzet,és ő nagyon olyan típusú ember hogy ha előtte szóba hozom a szexet akkor teljesen elveszem tőle a kedvét..hát ezt megértem és próbálom tiszteletben tartani,legközelebb majd okosabb leszek! :)


Vigyázatok magatokra és legyetek nagyon boldogok!! :)

Szép napot!

Puszi.

2011. febr. 4. 12:58
 49/72 anonim ***** válasza:

Szia Kriszti!


Bocs, hogy elmaradtam, de egyre rosszabbak a napjaim, jó ha a számítógépet is elkerülöm. Egész nap hányinger, remegés, szédülés... nem panaszkodom, de már várom azt a 12. hetet :)


Nálatok nagyon szépen alakulnak a dolgok :) Mindjárt itt a 14.-e!!! Szurkolok ezerrrel!!! és Várom a jó híreket! :)


puszillak

2011. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


Semmi baj,csak kitartás,már nincs sok hátra!!!! :)

Szegénykém..nagyon nehéz lehet!

Csináltam ma egy Medi Lab tesztet,és volt egy halvány pozi csíkom!

De nem élem bele magam,sőt...nagyon rosszakat olvastam erről a tesztről,úgy hogy lassan ott tartok hogy elsem hiszem!

A mellbimbóm eléggé érzékeny,hasam picit fáj,és ennyi!

Majd hétvégén csinálok újabb tesztet és akkor kiderül!


Neked meg tényleg kitartás!

Babóka hogy van?

Szép napot!

Puszika.

2011. febr. 10. 11:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!