Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvannak záródva a petevezeték...

Elvannak záródva a petevezetékeim, mégis terhes vagyok? Múlthéten kedden kellett volna megjönnie, és ma csináltam tesztet. Pozitív lett.

Figyelt kérdés
Kezdtük volna már a lombik programot, ha meg jön a mostani menstruációm, de nem jött meg. A teszt pozitív lett. Létezik ilyen? Vagy a teszt rossz? Holnap csinálok egy másikat reggel. Hallottatok már ilyenről?
2011. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Az Újpesti Sztk-ba járok. Most orvost keresek a neten éppen.
2011. aug. 14. 21:35
 32/62 anonim ***** válasza:

Sote I. terhesambulancia.

Menj oda, és ha kijön a nővér mond meg, hogy szeretnél bejelentkezni, mert ott szeretnél szeretnél szülni. Még ha nem is így van, legalább megvizsgálnak és ha kell, kapsz gyógyszert.

Én is így voltam.

Tudom ajánlani neked Krasznai dokit, vagy Lázár Leventét, én pl Silhavy Mihályhoz jártam, nála is szültem. Tb alapú, nem kell fizetni sem. Ha kell, tudok adni tel számot Silhavyhoz. Minden pénteken ott van az ambulancián. Én felhívtam szerdán, mondta, hogy pénteken menjek oda. Kijött a nő, odaadtam a lakcím kártyám, tb kártyát és a személyit és mondtam, hogy Dr. Silhavy Mihályhoz jöttem. Azt sem tudtam hogy néz ki. Behívtak, mutatták, hogy ki az és már ment onnantól kezdve minden. Kiírta az uh-ot, megvizsgált, laborba küldött, stb...

2011. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Úhhh!! Ez nagy segítség volt! Kellene akkor a nőgyógyászat telefonszáma! Nekem mindegy ki, csak nézzen rám. Pont most néztem a sote II-őt
2011. aug. 14. 21:49
 34/62 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyógyászat,hanem várandós ambulancia a SOTE 1-en. Baross utca. De ne telefonálgass,hanem ma reggel menjél oda. A lényeg,h elsőkörben valaki lásson,majd utána ráérsz még dokit keresgélni ott!!!!
2011. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Ok, ok! Azt hittem, hogy nőgyógyászat. Megyek is, köszi
2011. aug. 15. 06:55
 36/62 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a Sote I-et írta.

Ahogy bemész, jobbra a nőgyógyászati ambulancia van, balra a várandós ambulancia, szülészet, csecsemős osztály, stb...

2011. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Pont azt néztem, hogy merre kell menni. És amikor oda érsz, akkor leadod a taj kártyád és szólítanak? Vagy van valami porta? Csak azért kérdezem, mert mindenhol máshogy van.

És köszönöm mégegyszer:)

2011. aug. 15. 08:12
 38/62 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ujság? Voltál a korházban? Megvizsgáltak?

2011. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

Gratulálok, de ha sikerült megnyitni a bal petevezetőd akkor várható volt a terhesség.

Bár ilyen hosszú idő után már tényleg csodaként éli meg az ember. Nem lehet leírni azt az érzést amikor évek múlva egyszer csak ott a két csík, az ember tényleg csak bőgni tud.

2011. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Voltam orvosnál, a Sote I-en. Mindenki nagyon kedves volt, rendes volt! És örömmel kijelenthetem, hogy 5 hetes, és 4 napos terhes vagyok!!!:)))))

Írt fel a doktor úr utrogestan kapszulát.4 hét múlva kontroll!!

És szerintem oda is fogok már járni. Nem kinlódok az Újpesti sztk-val.

Bár még nincs szívhangja, és csak a petezsákot látták ultra hangon. De mikor láttam, majdnem megint sírtam a boldogságtól:)

Igen, 6 év után az ember már csodának fogja fel, főleg hogy a sem a műtét után, sem a meddőségin nem biztattak semmivel. Mert mindenki azt mondta, hogy ugyan megnyitották nagy nyomásra, de az attól még nem átjárható:(

Hát pedig csodák igenis vannak. És az orvos tudomány is tévedhet! Tényleg nagy a nő akarat ereje:)

Boldog vagyok.....:)

2011. aug. 15. 14:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!