Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvannak záródva a petevezeték...

Elvannak záródva a petevezetékeim, mégis terhes vagyok? Múlthéten kedden kellett volna megjönnie, és ma csináltam tesztet. Pozitív lett.

Figyelt kérdés
Kezdtük volna már a lombik programot, ha meg jön a mostani menstruációm, de nem jött meg. A teszt pozitív lett. Létezik ilyen? Vagy a teszt rossz? Holnap csinálok egy másikat reggel. Hallottatok már ilyenről?
2011. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
Már biztos későn írok, de azért leírom. Akármelyikhez mész (nőgyógyászat vagy terhes ambulancia) kijön a nővér, mondod, hogy be szeretnél jelentkezni, most vagy ott először, felveszi az adataidat és majd szólítanak. Remélem, babás vagy és minden rendben!!!!!
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

JAJJ DE JÓ!!!!!!!!

Látod, legalább megnyugodtál!!!

Gratulálok! :)

Minden rendben van mostmár!

Én is ma vagyok 5+2 és utrot kell nekem is szedni. Én csüt-ön megyek oda vissza és akkor lesz UH.

Mekkora a petezsák és a méhnyálkahártya milyen vastag?

2011. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

6 mm átmérőjű, vaskos falú,petezsákra susp. képlet látható.

Neked volt már valami? vagy csak most mész először?

2011. aug. 15. 14:59
 44/62 anonim ***** válasza:

szuper!

ha van kedved irhatnál néha:)

2011. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

Én 4+3nál voltam először,akkor egy rozoga gépen semmit se látott. TEle is volt a hólyagom. Csak 9 mm mnyk-t. Bunkó is volt, úgyhogy nem megyek az sztk-ba vissza én se többet!!

Ma viszont hcg-t néztünk,az 3800 :)

2011. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Ok! Írok! De Te is írhatnál, hogy mi volt, meg mi van!
2011. aug. 15. 18:49
 47/62 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kihez jártál az sztk-ba? Mert Én bejutottam a múlthét pénteken, és szinte annyit mondott, hogy örüljek neki. De nem az én orvosom volt, hanem másik. Az enyémhet szeptember 5-re kaptam időpontot.

2011. aug. 15. 18:51
 48/62 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nagyon örülök Nektek! Mrt a te történeted eröt ad másnak is! Soha nem szabad feladni! És éppen lombik elött pár nappal! Szinte hihetetlen...

Annak is nagyon örülök, hogy találtál olyan helyet, ahol kedvesek voltak és emberként foglalkoztak veled és végre csináltak egy uh-t. Gondolom nagy megkönnyebbülés volt, hogy minden rendben a pocaklakóval is!

Nagyon vigyázz magatokra!

2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Igen, megnyugodtam. És minden rendben van a csöppségemmel:)Ez tényleg hihetetlen. Annak idején én is sok történetet olvastam a gyakori kérdéseken, És én is reménykedtem, imádkoztam, és hittem benne. És láss csodát:)

Köszönöm szépen a jó kívánságokat!

2011. aug. 15. 20:28
 50/62 anonim ***** válasza:

Hát azt az sztk-s dokit nekem ajánlotta egy másik orvos!!!

De hogy feltétlenul hozzá menjek... na szép :(

Bele sem merek gondolni,hogy mi van,ha nem megyek tovább...

mert ugye nekem rogton azonnal el kellett kezdeni szedni az utrot. Ez a majom,meg nem foglalkozott az elozmenyemmel...

Ilyenek kezében vagyunk. Szép :(

De ne torodjunk vele! Hála az égnek,te is már jo kezekben vagy meg én is!!! :)

2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!