Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvannak záródva a petevezeték...

Elvannak záródva a petevezetékeim, mégis terhes vagyok? Múlthéten kedden kellett volna megjönnie, és ma csináltam tesztet. Pozitív lett.

Figyelt kérdés
Kezdtük volna már a lombik programot, ha meg jön a mostani menstruációm, de nem jött meg. A teszt pozitív lett. Létezik ilyen? Vagy a teszt rossz? Holnap csinálok egy másikat reggel. Hallottatok már ilyenről?
2011. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha az egyik petevezetőt megnyitották, akkor már nincs elzáródva. :-) Ha azon az oldalon érik a petesejt, ugyanolyan eséllyel lehet babásodni, mintha teljesen rendben lennél. :-)

Gratula!!!

2011. aug. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, jössz a jó hírekkel, addig is egy biztatás: az egyik barátnőmnek teljesen ugyanez volt, neki azt mondták, hogy mindkét oldal teljesen elzáródott, már volt lombik időpontja - most pedig már 10 hónapos a spontán babája :)
2011. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
Hahó mi van veled????????
2011. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Itt vagyok, most értem haza a munkából, reggel meg rohantam a nődokihoz időpontért.

Na szóval. Reggel felébredtem, és az volt az első, hogy teszteljek. Vizeletsugarasat vettem, az one step vagy mit. És képzeljétek el. Fordítva tartottam. Nem az a része volt fent, amilyeknek kellett volna, hanem a másik. Onnan vettem észre, hogy nem történt semmi:( Ilyen az én formám. Akkor vissza tettem a kupakot rá,letettem a mosógép tetejére és mentem a nőgyógyászatra. Mondanom sem kell, hogy szeptember 5-re kaptam a legközelebbi időpontot.

haza jöttem, mondom ki dobom már. És akkor láttam, a 2 csíkot azon is. Bár annyira nem hiszek a reggeli tesztnek, úgyhogy vettem egy Lillyt is. reggel azt is megcsinálom. De a mártogatósat vettem, nem pedig vízsugarasat.

Köszönöm a drukkokat, és a biztató szavakat!! :))

Annyira jól esnek.

Haza jöttem,

2011. aug. 12. 20:02
 16/62 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatot ne nézzétek, véletlenül került oda:))
2011. aug. 12. 20:05
 17/62 anonim ***** válasza:
jaaaj, de akkor reggel írd meg ám, hogy mi volt! olyan jó veled izgulni :)
2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Feltétlenül megírom. Amúgy alig tudtam az este aludni, olyan izgatott voltam, és vártam a reggelt. Ma megint ugyan ez lesz:) De olyan dühös voltam magamra, hogy lehetek ennyire dili:(
2011. aug. 12. 20:16
 19/62 A kérdező kommentje:

Megcsináltam!!

Lilly tesztel, és POZITÍV lett ez is:)))))

Megint bőgtem reggel:)))

Vannak még csodák! És hogy pont Én velem történik meg? Ez hihetetlen:)

Már csak azért izgulok, mert olvastam hogy a ciszta is okoz pozitív tesztet, vagy a méhen kívüli terhesség:(

2011. aug. 13. 06:48
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó!!!!!! Gratulálok! Ne gondolj már rögtön ilyen hülyeségre!!!!! Baba van ott, nem ciszta meg ilyenek. Pozitívan kismama, pozitívan!!!!! :D :D :D
2011. aug. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!