Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvannak záródva a petevezeték...

Elvannak záródva a petevezetékeim, mégis terhes vagyok? Múlthéten kedden kellett volna megjönnie, és ma csináltam tesztet. Pozitív lett.

Figyelt kérdés
Kezdtük volna már a lombik programot, ha meg jön a mostani menstruációm, de nem jött meg. A teszt pozitív lett. Létezik ilyen? Vagy a teszt rossz? Holnap csinálok egy másikat reggel. Hallottatok már ilyenről?
2011. aug. 11. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Jó egészséget kívánok!
2011. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
jupííííí ! gratulálok, ne gondolj semmi rosszra , biztos baba van! jó várakozást nektek :)
2011. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama!:)
2011. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés ilyet olvasni. Nekem a diagnózis szerint "nehezen átjárható mindkét petevezető", de ha ilyen csodát olvas az ember, újra jöhet a remény. Boldog babavárást!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!! És nem gondolok semmi rosszra!!

Kedves utolsó! Ha nem velem történt volna meg, el sem hinném. A hsg papíromon az van, hogy a bal oldali petevezetőt nagy nyomásra megnyílt, a jobb átjárhatatlan. Májusban műtöttek, mert úgy volt hogy ki kell venni őket. 1,5 hete voltunk a meddőségi központba, és ott azt mondták hogy ha megjön telefonálni kell időpontért és elkezdjük a sárgatest hormon pótlást, mert az is alacsonyabb egy picit. Várom, várom, várom, semmi. Csináltam egy tesztet, és láss csodát, pozitív!:)

Nagyon furcsa a női test!

Még egyszer köszönöm szépen a biztatást, és hogy velem együtt izgultatok! Én is sok szerencsét, és boldogságot kívánok mindenkinek:)

2011. aug. 13. 14:43
 26/62 anonim ***** válasza:
Ugye irsz majd még h doki mit mondott,stb???
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Feltétlenül írok majd:)
2011. aug. 14. 08:12
 28/62 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Viszont, ha alacsony a sárgatest hormon szinted, minél előbb keress fel egy dokit, hogy adjon rá gyógyszert!
2011. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
pénteken mentem a nőgyógyászhoz, de időpontot adott szeptember 5-re, És nincs előbb. Fel mentem hozzá, de másik rendelt. Ő meg rám sem nézett. Azt mondta, hogy nem vizsgál meg, meg semmi, hanem örülni kell neki.Most akkor hova menjek? A máv kórházba ha megyek, akkor ott tudnak valamit csinálni?
2011. aug. 14. 20:14
 30/62 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem mindenképpen keress egy orvost, aki megvizsál ultrahanggal. Mert nagyon soká van az a szeptember 5. Meg ha barnázol, valószínü, hogy duphastont kell majd szedj. Azt meg csak nödoki ír fel. Meg addigra már min 10 hetes leszel és a vizsgálatok? Nem tudom, hová mehetnél, melyik korházba, de kell egy vizsgálat mindkettötök érdekében.

Hülye az a doki, h még egy ultrahangot sem csinált, mert ha még nem bizonyították a terhességed ultrahanggal, akkor nem mehetsz védönöhöz, illetve mi van, ha méhen kívüli?

Kérlek, menj addig orvos után, mig meg nem vizsgálnak uh-gal, és esetleg az a gyógyszer sem ártana. Én a gyógyszer mellett barnáztam, de természetesen minden szervezet más. De jobb félni, mint megijedni.

2011. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!