Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
 51/107 anonim ***** válasza:

Nagy-nagy gratula a + teszthez, ez már valami :) És ha még erősödött is, akkor ott bizti babó van :) Hidd el minden rendben lesz!


Aki tegnap kapta vissza a picúrokat, neki sok sikert, és jó pihizést!


Én holnap reggel megyek punkcióra, és ha minden jól megy, akkor szerdán kapom vissza a picikét/ket.

I.

2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 A kérdező kommentje:

Ne izgulj a holnaptol, minden rendben lesz. Ez az elso punkciod? Mar neked sincs sok hatra, hogy babas legyel:)))

En meg nem akarom es nem is tudom beleelni magam. Nem gyozott meg ez a halvany csik. Feleg hogy keves lesz a Hcg szintje. De nagyon remenykedem... Holnap mindenkeppen megirom, hogy mennyi lett.

2011. okt. 27. 12:48
 53/107 anonim ***** válasza:

Igen, ez lesz az első és remélem hogy egyben az utolsó is :)


Okés, várom holnap a híreket, addig is megy a drukk!

I.

2011. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma voltam beültetésen,két "babót" kaptam vissza. Mert csodák-csodájára kettő lett az egy helyet,csak osztódni kezdett a másik "petike" is.


Szurkolók a holnapi punkciósnak ;) Sok elsőosztályú petécskét kívánok.


És nagyon szorítok neked "kérdező",hogy a hcg szinted csak növekedjen...:)

2011. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
ja és nagy DRUKK a várakozóknak!!!!
2011. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 A kérdező kommentje:
Lanyok, sikerult. Hcg 583. Nem birom felfogni, hogy sikerult. A ferjemnek csak ma este fogom elmondani, mert meglepivel keszulok neki. Orommamorban uszom...
2011. okt. 28. 15:23
 57/107 anonim ***** válasza:

Kérdező nagy-nagy gratula!

Na mostmár szépen sorban nekünk kell ugyanezt produkálni :)


Nekem ma volt a punkcióm, 10 sejtet tudtak leszívni, de nem tudom ebből mennyi jó, mert sajna azt még nem tudták megmondani mikor eljöttem :( Vasárnap kell telefonálnom, hogy mi a helyzet, és szerdán kapom vissza őket, remélem lesz is mit :)


Többieknek megy a drukk a pihizéshez, és a + teszthez!!!

2011. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 A kérdező kommentje:

10 sejt az nagyon jo. Hogy erzed magad? Meglatod, sokat meg fognak tudni termekenyiteni. Irj majd, hogy hogy sikerult.

Kulonben en meg nem tertem eszhez. Alig varom, hogy hazaerjen a ferjem:)

2011. okt. 28. 16:34
 59/107 anonim ***** válasza:
NAGY-NAGY GRATULA!!!! Na és mennyit és,hogy pihiztél ebben a két hétben? Biztosan nagyon fog örülni a párod. Vigyázz nagyon magatokra!
2011. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 A kérdező kommentje:

Most mondtam meg a ferjemnek, mert hazaugrott egy fel orara.

O sem fogja meg fel, nagyon orul.

Szoval en a transzfer utan 1 hetig ki sem mozdultam otthonrol, annak ellenere, hogy a doki azt mondta, hogy mindent lehet ugyanugy csinalni,mint regen, csak ne emelgessek es ne erolkodjek. Na en az elso beultetesnel igy is csinaltam, de a Hcg-em 27 lett, biokemiai terhesseg. Tehat most eldontottem, hogy nagyon vigyazni fogok. Nem fekudtem egesz nap, csak ugy tengtem lengtem itthon. Ferjem porszivozott, es o is mosott fel, o razta ki a szonyegeket, es o is vasarolt be. Ezt mondjuk a doki is kikototte, hogy ezeket ne csinaljam. A tobbit azt azert megcsinaltam en:mosogatas, portorles, vasalas. A masodik heten is meg sokat itthon voltam, de azert mar el is mentem itthonrol, viszont az elobbi hazimunkakat meg mindig a ferjem csinalja. Pl. arra figyeltem meg oda, hogy vigyazok ahogy leulok (nem huppanok le), a lepcsozest is csak szepen lassan. Ja es szedtem egy homeopatias szert (Alchemilla Vulgaris-babatervezok otthona.hu), ami a beagyazodast segiti. Igazabol nem tudom, hogy mi segitett, lehet, hogy igy egyutt az egesz.

A tunetekrol annyit, hogy semmi tunetem nincs, csak egy kis mensis erzes, de nagyon gyengen.A mellem egyaltalan nem faj, pedig mensi elott mindig szokott, nincs hanyinger, nem pisilek surun,nincs szagundor, nem vagyok faradtabb. Szoval semmi kulonos. Csak ez az enyhe mensis erzes neha (transzfer utani 12.napon), es fajt egy kicsit a fejem.

Te hogy erzed magad?

2011. okt. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!