Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 A kérdező kommentje:
Votam uh-on, 1 embrio van 6 mm-es, mar lehetett latni a szivdobogast. A mehlepeny levallt egy kis darabon, ezert volt a verzes. Most meg 10 nap pihi, aztan meg kell ismetelni az uh-t.
2011. nov. 14. 16:58
 102/107 anonim ***** válasza:
Pihenj csak.mi meg szurkolunk!!! Megnyugodtál egy picit???
2011. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 A kérdező kommentje:
Igen most nyugodtabb vagyok. Nagyon hanyingerem van, ez az egyeduli ami zavar. De most mar szinte egesz nap. De ez legyen a legnagyobb baj:)))
2011. nov. 15. 08:06
 104/107 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához, bízom benne hogy erősen kapaszkodik, és minden rendben lesz veletek!


Nekem tegnap volt beülti utáni 14. napon vérvétel, és úgy néz ki sikerült :))) Jövő héten UH, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen!


I.

2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 A kérdező kommentje:

Jaj de orulok neki, tiszta szivbol. Mennyi lett a hcg?

Most vigyazz a legjobban magadra.

Nekem azota is nagyon eros hanyingerem van, mar ejszaka is. Most mar nagyon idegesit:((

2011. nov. 20. 09:30
 106/107 anonim ***** válasza:

Beülti után a 14. Napon 714,8 lett a hcg. Neked mennyi volt ilyenkor?

Nekem a cicifájás a legrosszabb eddig, de nem baj, a baba a lényeg, elviselek bármit :)


Még mindig feküdnöd kell? Mikor mèsz uh-ra? Vigyázz a picire, ha van tünet legalább tutira tudod hogy veled van, én így fogom fel :)

I.

2011. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 A kérdező kommentje:
Nekem a beulti utan 14. napon 583 volt a Hcg, a tied nagyon nagyon jo. Nekem most mar nem kell fekudnom, csak nagyon vigyaznom mindenre. Erolkodni, sulyt emelni meg mindig nem szabad. Voltam uh-on, a mehlepeny szepen tapad vissza. Ami a legrosszabb nalam, az a folyamatos hanyinger. Kikeszit. Alog varom, hogy leteljen a 3 honap, remelem utana vege lesz. Nagyon orulok neked, vigyazz te is magadra.
2011. nov. 24. 15:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!