Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
Szorítani fogok nagyon!!!!!
2011. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 A kérdező kommentje:
En is drukkolok nektek. Irjatok mindent le, hogy mi tortenik veletek. Sziasztok:)
2011. okt. 11. 00:13
 23/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ma adtam be magamnak az első szurit, nem is volt olyan rossz, mint amire számítottam, hétfőn kell mennem uh-ra, nagyon izgulok, hogy elég petike induljon meg :)

Kérdező: neked megy a drukk, ez mindannyiunk + hónapja lesz :D

I.

2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 A kérdező kommentje:
Jaj lanyok nagyon remelem. Meglatod lesz eleg petecske, es hogy milyen gyorsan megy majd minden. Legy pozitiv, az egyik ismerosomnek rogton az elso sikerult. JO neki:))
2011. okt. 11. 15:02
 25/107 A kérdező kommentje:
Sziasztok lanyok! Tegnap kaptam vissza 2 fagyibabat, minden rendben volt, szerencsere nem is fajt. Megkerdeztem a dokit, hogy mire kell most vigyaznom. A kovetkezot mondta: semmi erolkodes, sulyosabb dolgok emelese, semmi sport, a hazimunkabol a porszivozast es a felmosast nem ajanlotta. Amugy autozni,vonatozni lehet, nem kell agyban fekudni 2 hetig. Azert en most ha lehet nem megyek sehova, nem akarok megfazni. Lehet, hogy tulzasba fogom vinni, de most igy szeretnem. Ti hogy alltok? Megy a szurizas? Irjatok!!!:)
2011. okt. 15. 08:49
 26/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Igen megy a szurizás. Nekem volt egy UH-m az ötödik napon és nem látszott semmi :( ,szóval dózist emeletek + egy másik fajta szurit is. Remélem lesz eredménye. nagyon elvagyok most keseredve. Egyébként már látnia kellet volna a tüszőcskéket?


Vigyázz magatokra nagyon,egyébként ha én eljutok egyszer a beültetésig akkor én is pihizni fogok az tuti. Szurkolok NAGYON!!!!!!

2011. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:

Húú, nagyon remélem, hogy 2 hét múlva + hírekkel jössz majd, vigyázz magatokra, drukkolok!!!


Én is elvagyok a szurizással, hétfőn kell mennem UH-ra, de félek hogy nem indult be semmi, mert nem érzek semmi szurkálódást, pedig már a mai 3. Gonal-os nap :(

Én úgy tervezem, hogy a beülti után 1 hétig itthon leszek, utána megyek dolgozni 4 órában, úgyis ülőmunkát végzek, nem hiszem hogy az ártana.

I

2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 A kérdező kommentje:
Nalam a szurizas meg juniusban volt, viszont engem tulstimulaltak. 24 petem lett, de a leszivasig en semmit nem ereztem. Semmi fajdalom, talan a leszivas elott volt egy kis mensis fajdalmam. Nekem a leszivas utan volt nagyon rossz, de mondom ez a tulstimulalas miatt volt. Ezert nem kaphattam rogton vissza az embriokat. Amugy ne izguljatok, mivel rendszeresen neznek uh-on, a dokik tudjak mit milyen dozisban adjanak. Nekem pl. csokkenteni kellett, mert tul sok tuszo lett. Szerintem inkabb jobb a kevesebb tuszo, mert talan jobb minoseguek. Szoval hajra mindenkinek!
2011. okt. 15. 17:40
 29/107 anonim ***** válasza:
Nekem is megy a szurizás még,már tűpárna vagyok.Pénteken voltam UH-on(ciklus 8 napja)És mnyh 10-es volt és mindkét oldalon 6-6 petike (8-12 mm közöttiek).Nekem fájnak rendesen a petefészkeim,de már sajnos megszoktam (6. lombik).Hétfőn megint UH,és szerintem szerda csütörtökön punkció.
2011. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 A kérdező kommentje:
Jaj drukkolok, hogy minden rendben legyen. De akkor te mar eleg rutinos vagy 'sajnos'. Ird majd meg, ha tul vagy rajta. Kivancsi vagyok mindenkire.
2011. okt. 15. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!