Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
 81/107 anonim ***** válasza:
Óóóó de szépek! Én még mindig nem csináltam és még mindig bírom... Miért ne lehetne nekünk is ilyen csak még korán van...:) szerintem.
2011. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 A kérdező kommentje:
Szerintem a 7. nap meg koran van. En a 12. napon csinaltam es latod milyen halvany?
2011. nov. 2. 22:09
 83/107 anonim ***** válasza:

Nagyon szép tesztek, remélem mindannyian ilyet tesztelünk, ha eljön az idő :)


Én tegnap kaptam vissza 2 5 napos picúrt, azóta fekszem, és remélem erősek a drágák :)

I.

2011. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 A kérdező kommentje:

Orulok a picuroknak. Pihenj sokat, tudom, hogy nehez, es nehezen telnek a napok. De meglatod, hogy megeri:))

En ma voltam a 2. vervetelen es ma 6032 lett a Hcg. Remelem jo ez az ertek 6 nap elteltevel. Csak holnap tudok beszelni a dokival. Szep estet mindenkinek:))

2011. nov. 3. 18:29
 85/107 anonim ***** válasza:

Kivel mi újság?


Tesztek hogy állnak?


Nekem fájnak nagyon a cicijeim. Mag egy van egy két olyan érzés ami a mensi előtt is szokott lenni...:( ,de van olyan is ami meg nem szokott ...:). Szóval azért reménykedek. ET 8-dik napján vagyok.

2011. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
Én ET+9 napon vagyok,tesztek még negatívok,cickóm fájdogál ,de nem vészes,néha megjön érzés...stb.Szóval bármi lehet még.
2011. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
Milyen tesztel tesztelsz, és milyen érzékenységű?
2011. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
10-es teszt a netről rendeltem 20 darabot
2011. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
Na ma mizu? Én már teljesen legyengültem a pihenésbe. Nagyon fáradékony lettem. Nektek is van/volt így?
2011. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
6.lombikos vagyok:szerintem nekem nem sikerült,ET+10 nap van ma és semmilyen csíkom nincs.Azt gondolom valami halványnak már kéne derengenie ha sikerült volna!
2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!