Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk is páromnál vannak gondok. Én most szedem a fogamzásgátlót(a hormonjaim miatt :( ),aztán ha megjön kezdem a szurikat. Nálunk sem hatott túl jól a páromnak a gyógyszeres kezelés,neki is nullázódott egyszer a spermája Ő akkor nem állt kezelés alatt,viszont sokat idegeskedett. Ti szedtek valami vitamint vagy étrend kiegészítőt? Én folsavat,E vitamint, Q10-t és C-vitamint. A párom fer14et ,E,C-vitamint.
2011. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mi vagyunk a legrosszabb helyzetben, bár mindenkinél ugyanaz ad reményt, a lombik. Nálam mindkét petevezeték el van záródva, a párom spermaképe tavaly még egyszer 7, egyszer 10 millió/ml volt, idén júliusban viszont látóterenként 1 db :(

Én most a Ladeevit nevű terhesvitamint és C vitamint szedek, a páromnak pedig Fer14, C és E vitamint adok, remélem használ neki legalább egy kicsit :)

Nagyon várom már, hogy megjöjjön és kezdődjön az eljárás, bár a szurizástól tartok... De ha ez kell, majd ráveszem magam valahogy :)

2011. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 A kérdező kommentje:
Ne izgulj a szurizastol. Nekem a ferjem adta be, volt hogy nagyon bekekult a helye, mert egy kicsit elbenazta, de hidd el ki lehet birni. Meglatod amikor elkezded milyen ero lesz urra rajtad. Mindent at lehet veszelni, a fejben dol el minden. A ferjem amugy most nem szed semmit, a stimulalasom elott sem szedett, hogy javitson az eredmenyen. Mivel utoljara a hormonoktol, vagy ki tudja mitol lenullazodott a sperm.szama, a doki azt mondta, hogy ne szedjen semmit, es visszaall magatol a sajat szintjere. Es igy is volt. A leszivas napjan kb.8 millio volt neki, persze nem mind jo mozgo, de amennyi kellett annyit osszeszedtek ebbol. En csak folsavat szedek.
2011. okt. 2. 19:21
 14/107 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ma voltam uh-n es valoszinu jovo heten penteken lesz a beultetes. Azt hittem sokkal hamarabb lesz, jaj meg 1 het. Iszonyu ez a varakozas. Ti hogy vagytok?
2011. okt. 7. 18:10
 15/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is voltam uh-n abba kellet hagynom a fogigátlót(darabban),így most várom a mensit és kezdhetem a szurikat.

2011. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 A kérdező kommentje:
Ok, akkor mindent bele. Majd irj, hogy mi ujsag:))
2011. okt. 8. 09:01
 17/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Megjött ma és adhatom az első szurit magamnak. Életemben először... Izgulok nagyon. Ti hol tartatok? Hogy vagytok?

2011. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:

Én mától már 3 fajta szurit kapok:(

Pénteken UH hogy hogyan állnak a tüszőcskék:)

2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
3fajtát? Nekem csak kettő,de ettől is parázok egy kicsit... Én is pénteken megyek uh-ra.
2011. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 A kérdező kommentje:
Nekem penteken mar fagyibaba beulti, aztan johet az izgulas. Ma beszeltem a dokival, holnaptol mar huvelygelznem kell reggel-este, csutortok es pentek reggel be kell vennem egy fajdalom csillapitot, mert nekem a transzfer nagyon fajt.Remelem most nem lesz nagyon fajdalmas.Gondoljatok ram penteken. Aztan irom en is, hogy mi ujsag velem. En most nem fogok menni sehova 2 hetig. Nagyon fogok magamra vigyazni. Az elso beultinel nem figyeltem magamra nagyon es nem jott ossze.
2011. okt. 10. 20:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!