Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
Oké majd jelentkezek!Neked is megy a drukk!
2011. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:

Túl vagyok a mai UH-on, a doki sajna pontos számot nem mondott, csak hogy nem 1-2 van, és sejtelmesen mosolygott, ez volt a 7. nap.

Próbáltam lesni, hogy mennyi lehet, és bár nem vagyok nagy guru az UH-os dolgokban, de talán 3-4 van mindkét oldalon, az már jónak mondható, ugye?


Veletek mi a helyzet?

Volt valaki még UH-on mostanában?


Megy a drukk mindenkinek, kinek a tüszőnöveléshez, kinek a beágyazódáshoz és +++ teszthez!!!

I

2011. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt a második UH-om.egyik oldalt 7 a másikon 8 petike volt.Szerdán még egy UH.és pénteken lesz a punkcióm. Nekem nagyon feszit és fáj a hasam:(
2011. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 A kérdező kommentje:
Jol haladtok lanyok, csak igy tovabb. Meglatjatok minden rendben lesz, csak turelem. En pentek ota itthon vagyok, de mar alig birom. Szinte csak olvasok, tevezek, fozok, vagy itt ulok a pc elott. De most ki kell birnom ezt a ket hetet. Amugy semmi tunetem nincs (nem is lehetne meg), viszont a beultetes ota egyaltalan nem tudok jol aludni. Szerintem a legrosszabb a beulti utani 2 het varakozas. Mert ha mar odaig eljutott az ember, azt jelenti, hogy minden jol ment, mar a pociban vannak a babak, de ennel tobbet mar nem lehet tenni. Csak varni....
2011. okt. 18. 20:26
 35/107 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok,ki hogy áll?

Én szerdán 5 naposan kapom vissza a babákat!

2011. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo, azt hallottam, hogy 5 naposan nagyobb esely van arra, hogy beagyazodjanak. A transzfer utani elso par napban mar meg is tortenhet a beagyazodas, ugyhogy vigyazz magadra. En mar alig varom a penteket, akkor lesz a hcg vervizsgalat. Amugy semmi tunetem nincs, de en mar szerdan fogok a tesztet csinalni itthon. Szoritsatok:))
2011. okt. 24. 10:56
 37/107 anonim ***** válasza:

Igen tényleg nagyobb az esély az 5 naposnál,de nekem eddig mindig így volt.

Nagyon szurkolok neked,gyere a jó hírrel szerdán.

amúgy az hány napig érdemes extra figyelmet fordítani a pihenésre a beülti után?

2011. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, hogy mindenki mast mond. En kulfoldon elek es az itteni doki azt mondta, hogy mindent nagyjabol lehet csinalni, de ne eroltessem meg magam, a hazimunkanal keruljem a porszivozast, szonyegrazast, felmosast. Elvileg minden mast lehet. Viszont en az elso heten otthon voltam, nem is mentem el otthonrol. Lehet, hogy tuloztam, de inkabb igy legyen. Nem fekudtem vegig, de nagyon kimeltem magam. Olvasok itt is egy forumot, ahol a lanyok azt kommentaljak, ki hogyan eli meg a transzfer utani 2 hetet. A legtobben otthon vannak. Nem kockaztatnak. Szoval szerdan nagy nap lesz neked is. Gondolok majd rad:))
2011. okt. 24. 16:21
 39/107 anonim ***** válasza:
Köszike,izgulok nagyon!Szeretnék 3 babócát visszakapni,de itt csak 2-öt lehet:(
2011. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma volt a punkcióm! Két petesejtem volt. Remélem vissza is kaphatom őket. Holnap reggel megtudom ,hogy állnak. Szurkolok Nektek is!!!!!
2011. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!