Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
Nem tudom ,hogy biztos minden esetben látszódna-e ilyenkor már két csík!? Azért én szorítok még neked!!!
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 A kérdező kommentje:

Lanyok, szoritok mindenkinek.

NIncsenek jo hireim. A 2. vervizsgalat utan, masnap elkezdtem egy picit verezni, elenk piros volt. De nem olyan mennyiseg, mint a mensi. A doki rogton szigoru fekvest irt elo,ezert nem irtam nektek,+ injekcio a huvelygel helyett. Most mar csak egy nagyon pici, barnas folt van, amiben mintha kavezacc szeru kis pontocskak vannak. Mi lehet ez? Ma voltam megint vervetelen, ha novekszik a Hcg, akkor meg van remeny. Tok padlon vagyok...

2011. nov. 7. 10:00
 93/107 A kérdező kommentje:
Megvan az eredmeny. Hcg: 14 836. Szoval meg nincs veszve semmi. Egesz heten szigoru fekves es jovo heten lesz az elso uh. Mar nagyon varom.
2011. nov. 7. 16:11
 94/107 anonim ***** válasza:

Jaj, most olvasom mi történt, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen továbbra is, és kapaszkodjon erősen a babó :) Feküdj, semmi megerőltetőt ne csinálj, most a pici a legfontosabb de hát ezt te is tudod :)

I.

2011. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
Jaj amikor olvastam megijedtem ,de aztán szerencse már írtál még... Vigyázz magatokra nagyon!!!
2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
Kivel mi a helyzet? Nagyon nagy a csönd...
2011. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 A kérdező kommentje:

Lanyok, en keveset tudok a gep elott ulni, mert egyfolytaban fekszem. Mar kezdek bedilizni. Tegnap egy kicsit tobbet fent voltam es estere megint jott egy kis ver. Aztan megint csak agy, most elmult. Ha ez igy lesz 9 honapig, megorulok. Mar tok depis vagyok.

Amugy ki hogy van? Fejlemenyek? Drukkolok mindenkinek

2011. nov. 10. 15:11
 98/107 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült! Januárba megyek újra.


Vigyázzatok magatokra nagyon!!!!!!!!!!!

2011. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon sajnalom. Gondolom mit elsz at.

En sem vagyon nagyon +, egesz heten barnazgatok, es neha fekete szeru darabkak is tavoznak. Felek, hogy itt valami nincs rendben.

2011. nov. 11. 17:43
 100/107 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem lesz illetve nem lehet semmi baj!!! A fekete pöttyök nekem is ott vannak, csak sajna nálam a mensibe. Szerintem az a hüvely kúp v. zselé.....
2011. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!