Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, oktoberben lesz a...

Lombikosok, oktoberben lesz a 2. beultim, lesz meg mas is aki oktoberben kap vissza esetleg fagyasztott embriot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire eljem bele magam, annyira szeretnem, ha sikerulne. Viszont nehez elhinni igy 4 ev utan, hogy nekem ez barmikor sikerulne. Naponta valtozik a hozzaallasom. Es nem tudok nem erre gondolni, hiaba probalom lefoglalni magam. Ti hogy birjatok?
2011. szept. 29. 18:30
 61/107 A kérdező kommentje:
Meg valamit lanyok, koszi hogy drukkoltatok nekem. Ugyanigy en is gondolok ratok, es szurkolok nektek. Varom a fejlemenyeket:))
2011. okt. 28. 17:31
 62/107 anonim ***** válasza:

Egész jól vagyok, bár fájdogál a hasam, néha jobb, néha rosszabb, de remélem holnapra elmúlik, ma pihizek sokat :) Nektek a leszívás után kellett Crinone gélt használni? Nem tudom, hogy már ma el kell, hogy kezdjem vagy csak holnaptól... Elfelejtettem megkérdezni a dokit, most meg ezen agyalok.

I.

2011. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 A kérdező kommentje:
Nekem 2 nappal a beulti elott kellett a Crinone gelt 'feltenni', reggel es este. Az normalis, ha fajdogal a hasad, elvegre jol meg lett bolygalva, nem? + a hormonok is dolgoznak. Beszamolot kerek en is mindenrol. Jo ejt:)
2011. okt. 28. 21:37
 64/107 anonim ***** válasza:

6 prüntyike indult meg, szerdán, 5 naposan beülti :) Már alig várom!

A hasam tegnap borzalmasan fájt, járni is alig tudtam, mára már sokkal jobb, szinte semmi bajom nincs, főleg ezen hír után :))

I.

2011. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 A kérdező kommentje:

I.-nek: Jaj az nagyon jo, a hasfajas is eleg normalis. Meglatod minden rendben lesz:)

Remelem a masik leendo kismama is jol van, akinek mar megvolt a beulti:))

Nekem meg mindig semmi de semmi tunetem nincs. Mar kezdem furcsalni. Sikerult beszelnem a dokival, amikor meghallotta a Hcg szintjet, nem akarta elhinni. Csutortokon ujabb vervetel, aztan megmondjak, mikor lesz a 1. uh. Remelem minden rendben lesz. Izgulok...

2011. nov. 1. 09:16
 66/107 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is vagyogatok.ET+6 napom van ma.A tesztet a beülti napjától csinálgatom,még semmi.Persze tudom még korai,igazán a tüszőrepi hatása érdekelt,de nem mutatott semmit.A hasam mensi szerűen fájdogál,hol szurkál,de nincs más "tünetem"!
2011. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 5 napja volt a beültetésem. A tüneteim u.a mint az előzőé, olykor mensisgörcs néha meg egy-egy szúródás,nyilallás. Én tesztet nem csináltam ....még. Bár nem is tervezem egyenlőre.
2011. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
És hogy bírod?Fekszel,vagy miket csinálsz?
2011. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
Fekszem,ülök,lényegében semmit nem enged a család. Te?
2011. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
Ugyanez:)Csak közben sokat kattog az agyam
2011. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!