Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/343 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök,hogy már csak két szuri vár rám. Azt viszont nem mondhatom,hogy nyugodt vagyok... most meg azon izgulok meglesznek-e???? Jók lesznek-e??? Bár a lelkem mélyén tudom,hogy jók lesznek.


Nagyon aranyos nálatok a tüszőérlelő puszi :))

Biztosan működik is ,ha már érzed. Milyen a "rendes szuri"? Én nagyon neeem kedveltem :( .

2011. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/343 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez már nekem is eszembe jutott, hogy amint vége a szurizásnak jön az, hogy a punkcióra is maradjanak a helyükön, szépek legyenek, alkalmasak, stb. Állandóan van min izgulni :)


A rendes szuri sem nehéz. Az asszisztens megmutatta, szóval így jól megy, amúgy tuti bénáznék vele. Ez sem rosszabb, mint a többi, na meg legalább egy kicsit elvonja a figyelmem a tűről a kevergetés :)


Hétfőn reggel korán kell menned, és délután felé már mehetsz is haza, ugye? És akkor meg is mondják, hogy hányat tudtak leszívni?


Szorítok addig is neked, hogy minden jól alakuljon!

2011. okt. 22. 09:04
 43/343 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn reggel 8-ra kell mennem ,éhgyomorra. A punkció után kb még 1órát figyelnek aztán kijöhetek,utána még bemegyek a dokihoz. A punkciós páciensek már kb délkörül mennek is haza ahogy én láttam. Igen fogom tudni az eredményt és ha még jó is lesz izgulhatok,hogy megtermékenyülnek-e és hogy osztódnak-e.


Holnap mész. Most már biztosan kitűzik a punkciód napját. Nagyon foglak várni,úgy ahogy te engem. Szóval írj majd mi lesz,és nagyon-nagyon szurkolok a tüszőidnek,hogy ma éjszaka nőjenek jó nagyra :)


Én ma már a tüszőrepesztő szurit adom be! Kíváncsi leszek,mert én egyébként is mindig megéreztem a tüszőrepedést,most milyen lesz.?


Te tudod hány napig kell megtartoztatni? Nekünk 3napot kért a doki. Ez is változik ahogy hallottam.


Majd írj!!! DRUKK-DRUKK!!!!!!

2011. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/343 A kérdező kommentje:

Én is szoktam érezni a tüszőrepit, legalábbis előző nap már eléggé szokott fájni a petefészkem, és másnapra elmúlik, ebből tudom h éjszaka megtörtént :)

Na mondjuk már most is úgy érzem a hasam, mint akkor szoktam, de remélem ez nem jelent semmi olyasmit, csak h egyre nagyobbak a tüszőcskék.


A megtartóztatásra annyit mondott, hogy ma még nyugodtan szerelmeskedhetünk, tehát én 3ra tippelek. Legalábbis ha mondjuk hétfőn kell beadnom a repesztőt, akkor v-h-k, és szerdán punkció. Aztán gondolom h még a szerda is korai, akkor még holnap is együtt lehetünk, de ez majd holnap kiderül, már alig várom :)


Köszi a drukkot, amint hazaérek jövök a hírekkel :)

2011. okt. 22. 18:35
 45/343 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld nemrég nekem is ovus fájdalmam lett és az előbb megnéztem a nyákom tojcsis. most jól be is sz.rtam. Csak kibírja még egy kicsit????
2011. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/343 A kérdező kommentje:

Na, nekem tegnap este volt ilyen, meg ma reggel, hidd el én is parázok, de nagyon remélem, hogy semmi bajság nem fog történni.

Azóta is ez jár a fejemben, hogy maradjanak szépen a helyükön.


A fene sem gondolta, hogy ilyeneken is állandóan agyalni kell, és tartani még ezektől is, nem elég az egész procedúra...

2011. okt. 22. 21:07
 47/343 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok! Lehet már ma tüszőrepit kell beadj magadnak. Várom a fejleményeket.
2011. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/343 A kérdező kommentje:

Hát sajna még nem tartok a tüszőrepinél :(


A jobb oldalamon még csak 13 mm-esek, ebből van 3 db, a bal oldalon 4 db van, azok már megfelelő méretűek, sőt, még pár elkezdett nőni, de félő, hogy ők már nem érik utol a többit. Azt mondta a doki, hogy kedden reggel menjek vissza, addig még várjunk, hogy a jobbosok nőjenek, aztán valószínűleg csütörtökön punkció.


Na de addig a már jó méretű 4 csak úgy el lesz? Hirtelen nem is jutott eszembe, de csak tudja a doki, hogy mit csinál :)


Amúgy a jobb oldalam már ki akar lyukadni, szóval azt már érzem rendesen, a másik még semmi.

Neked is fáj már nagyon?

Milyen volt a tüszőrepi szuri? Az sem fáj?

2011. okt. 23. 11:22
 49/343 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg még ha lassan is ,de nőnek és megvannak. Minden napra jut egy történés, ma Te mentél ,holnap én aztán Kedden megint Te. Biztosan bevárják egymást a tüszőid. Egyébként a szurikon nem változtattak?


Eléggé fájdogál a hasam. A szuri este nem fájt,nagyon csini kis tűje volt.

2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/343 A kérdező kommentje:

Na már megint olyan tojásfehérjés nyákom van, remélem ez nem jelent semmi rosszat, még 4 napot valahogy húzzanak ki a helyükön...


A mai szuri még ugyanaz (Gonal 150, Merional 150), holnap viszont már nem kell a Gonal, mert elfogyott, és azt mondta a doki, hogy azért az 1 adagért már ne váltsak ki másikat, hanem holnap 300 Merional. Mondjuk az jóval olcsóbb, mert a 450 egységnyi kerül 3500 Ft-ba, míg ugyanez a Gonalból 15 000.


Nagyon drukkolok holnapra, kitartás, minden jól fog alakulni :)

Majd írj, ha tudsz!

2011. okt. 23. 14:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!