Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 anonim ***** válasza:
Én jövőhét hétfőre nem várom! Egy csomó fehér folyásom volt p.é.után,mára kicsit gyengült! Semmi tünetem,tegnap 8-9 között most fog megjönni érzésem volt,de nem jött meg! Most is megjön érzésem van,mindjárt meg is nézem mi a helyzet! :D:D:D:D Tegnap leesett a hőm,de ma vissza állt 36,75-re! Szóval fogalmam sincs lesz-e baba,semmi tünetem nincs! De szerintem ez a ciklus is sikertelen volt! De ez még csak a 4. hónap,hogy próbálkozunk!
2012. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/161 anonim ***** válasza:
Én 28-29 napos ciklussal jövő hét szerda-csüt nem várom. Erre a dátumra azért figyelni fogok, de elhatároztam, hogy nem keresek magamon tüneteket, múlt hónapban is teljesen beképzeltem a terhességet. Még sosem vezettem hőt, nem csináltam ovu-tesztet. Ez a második éles hónapunk, de előtte már csak megszakítás volt a a "védekezés" fél évig, akkor is végig kerestem a tüneteket, hátha becsúszik - nem lett volna baj. A nyákomat szoktam figyelni az ovuhoz, de az szerintem nagyon nem pontos, illetve mivel a ciklusom rendszeres, gondoltam, akkor biztos a 14. nap az. ebben a hónapban a 15. napon tudtunk reggel együtt lenni és aznap délelőtt erős szúrásokat éreztam baloldalt. Szóval ebben az alkalomban van esetleg reménykedni valóm. Meglátjuk. Majd írjatok azért rendszresen ide, hogy hogy alakult!
2012. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/161 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 6-ra nem várom. 8 hónapja próbálkozunk, első baba lenne. Szorítok Nektek!
2012. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem a tüneteim a következők:

A melleim azok már most fájnak, pedig nem szoktak ilyen korán fájni. Nem erősen fájnak, csak egy kicsit, de teljesen egyértelműen érzem.

A másik tünetem ami most van, hogy ilyen feszítő nyomásérzésem van az alhasamban.

Tehát egyenlőre ezek a tüneteim. :)

Hát igen, nagyon nehéz már hinni abban, hogy sikerülhet ennyi sok várakozás után. :(

Nem is hiszek benne, már nagyon hozzászoktam ahhoz hogy mindig megjön a mensim, engem csak az "éltet" hogy vannak olyan nők is akiknek még később sikerült, de végül mégis sikerült.

Drukkolok minden babára várónak!


R.

2012. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/161 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ápr. 9-10-re nem várom. A tünetek alapján tegnap volt peteérésem. Ez a 6. próbálkozos hónapunk. Már nagyon várjuk a babát. Mindenkinek nagyon szorítok! Bizom benne, hogy a tavasz babát hoz! Üdv: Start 7
2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/161 A kérdező kommentje:
9:33-as!egy nap késéssel majdnem megegyezűnk :D és mi is pont 8 hónapja próbálkozunk
2012. márc. 28. 12:58
 17/161 A kérdező kommentje:
kedves Start 7! én 10.-én fogok tesztelni :D már nagyon izgulok már mindenkiért :))))
2012. márc. 28. 13:02
 18/161 anonim ***** válasza:
14-es,hát ezek nem tipikus terhes tünetek! Nekem is volt olyan ciklus,hogy fájt a mellem mensi előtt,pedig nem szokott! Aztán ez a feszítő érzés alhasnál ez minden mensi előtt van,van hogy görcsölget,vagy van hogy szúrkál,van hogy egy héttel mensi előtt már mindjárt megjön érzésem van! Van hogy a derekam majd leszakad,van hogy a hátam fáj! Van,hogy zabálok mint állat,aztán következő ciklusban hányingerem van egy-két illattól,és vadász kutya szaglásom van! Aztán volt olyan,hogy rosszul léttel keltem,és tartott szinte egész naop! Vagyis 04:25-től kb.16:00-ig! Szóval sajnos én is sokszor gyanakodtam babára! Nem kerestem a tüneteket,ezek csak úgy jöttek,és nem lehetett nem észre venni! Most pl. leesett a hőm a 24. ciklus napon,ami azt mondják,meg azt olvastam lehet a beágyazódásntól,mert ma reggel vissza is állt magasra! Egy csomó fehér krémes folyásom van,de már nem is gondolok arra,hogy ez terhes tünet! Két napja mindjárt megjön érzés,és szúrkáló,feszítő érzés a méhemnél! Ma vagyok a 25. ciklus napon,és nem reménykedem,hogy ebből lesz valami! Tudod az a baj,hogy nem vagyunk gépek,így nem működünk tökéletesen,és minden hónap más! DE SZÍVBŐL KÍVÁNOM MINDENKINEK,HOGY AKI ÉREZ VALAMIT,AKÁRMIT,AZ LEGYEN EGY ÉDES KIS CSÖPPSÉG MIATT! :)
2012. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 anonim ***** válasza:
13. (9:33) vagyok. Bizony, fej-fej mellett haladunk. :) Lassan telnek a napok, de reméljük a várakozás nem lesz hiábavaló. :)
2012. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Én nem is gondolok terhességre, hova gondolnék még arra, hisz még csak most vagyok túl az ovuláción! :)

Csak a kérdező kérdezte tőlem, hogy milyen tüneteim vannak, hát megírtam. :)

De én soha nem szoktam foglalkozni a tünetekkel, mert már annyiféle tünetem volt, hogy hosszú lenne leírnom, de mindig mensi lett belőle, szóval én már soha nem szoktam keresni a tüneteket.

Én csak akkor kezdenék reménykedni, ha késne a menstruációm, addig nem adok semmilyen tünetre. Mensi késésnél meg azért kezdenék reménykedni, mert az bizony soha nem szokott késni! Szóval megy a várakozás addigis...

És egyébként én a tesztet sem szoktam elhamarkodni, mert fölösleges túl korán tesztelni. Én tesztet is csak akkor csinálnék leghamarabb, ha legalább 2 napot késne a mensim.


R.

2012. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!