Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,nekem jól adta meg az ovum ciklus.hu! És nekem új tünet,hoyg tegnap mikor lefeküdtem,és oldalra fordultam (így alszom),nagyon fájt a cicim,nyomta a kezem!De amúgy nem igen érzem,hogy fájna,max.picit érzékeny! Szóval mensi tünetem asz összes megvan! :D

Csatolom a görbém!


[link]


Ja,és nincs beírva,de tegnap 36,55 volt a hőm,ma pedig 37,1! Gondolom nem befolyásolja,hogy tegnap mérés közben elaludtam,ma meg trüsszentettem egyet! :D

Szerintetek milyen a görbém? Elég gáz! :(

2012. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/161 anonim ***** válasza:
Ja,és a szúrkálás,meg a nyilalás napok óta megvan! Meg a feszülés is! Mármint belülről olyan,mintha feszítené valami a méhem! Elég érdekes érzés! Utoljára mikor ez volt,akkor megjött! :(
2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/161 A kérdező kommentje:
reménykedjünk hogy nem fog megjönni :) amúgy tényleg elég cikk-cakkos,az a hőleesés majd hirtelen felmennés,azért én gyanakodnék hogy nem-e beágyazódás volt
2012. márc. 30. 11:46
 34/161 anonim ***** válasza:
Oké,de hányszor ágyazódhat be a baba? Mert ez már legalább két beágyazódás lenne! :D Szóval nem tudom,szerintem ez nagyon lement,és nincs baba! :(
2012. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/161 A kérdező kommentje:
ez is igaz XD bocsi
2012. márc. 30. 13:37
 36/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk, igen, egy picit cikkcakkos a görbéd, de szerintem még jó lehet!


Nekem ma már jobban fáj a mellem! :)

A görbém ilyen jelenleg:

[link]


Neked kedves kérdező van görbéd?


R.

2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/161 A kérdező kommentje:
van görbém csak sajna nem tudom bemásolni :/
2012. márc. 30. 18:36
 38/161 A kérdező kommentje:
kedves R. neked fáj még a derakad?nekem kezd egyre jobban,ilyen furcsa hónapom még nem volt
2012. márc. 30. 18:40
 39/161 anonim ***** válasza:
Sziasztok!En meg az elejen csatlakoztam... Azert sem irtam eddig, mert semmi tunetem, hot meg nem vezetek. 5-re nem varom, ma 9 dpo. A melleim kicsit kezdenek duzzadni, de ez minden honapban... Tegnap ugy dontottem, ha esetleg nem jon meg, akkor husvet reggel lesz teszt, ha meg megjon... Szurkolok mindenkinek!
2012. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A derekam az most nem fáj, de néha picit fura a hasim.

Ami meg a legszembetűnőbb, hogy nagyon fájnak a melleim, legfőképpen reggel amikor felébredek. Ez nálam amúgy újdonság, mert soha nem volt még így, hogy ovuláció után azonnal elkezdtek volna fájni. Most viszont ugyanúgy fájnak, mint közvetlen mensi előtt szoktak, pedig addig még van 9-10 napom...de most ugyanúgy fájnak, pedig ilyen korán nem szoktam érezni. Most tartok ovuláció után 6 nappal.


R.

2012. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!