Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/161 A kérdező kommentje:
kisvuk és R. én az ovu utáni tünetekre gondoltam :) ami pl. nekem is van
2012. márc. 28. 20:04
 22/161 anonim ***** válasza:

Én tudom, és azt is írtam le. Ezek a tüneteim most.


R.

2012. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/161 A kérdező kommentje:
tudom R. :) ezt leginkább kisvuknak írtam mert félre értette a kérdésemet és a te válaszodat
2012. márc. 28. 21:39
 24/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is izgulok mindenkiért! Most már tuti megvolt a peteérésem! Nem használok ovu tesztet és nem is hőmérőzök. Csak figyeltem a tüneteket. Egész nap görcsölgettem, meg ugyanaznap észleltem a méhnyaknyákot! Voltunk is együtt! Jajj, bár sikerülne végre! De azért igyekszek nem rágörcsölni.

Most van lehetőség arra, hogy elmenjek tüdőszürésre, úgy volt, hogy a férjemmel megyünk, mert most lesz itt a faluba ahol lakunk. Évek óta nem voltam már s azért nem ártott volna. De most meg nem merek elmenni, hátha megfogant a baba, bár még csak a napokba volt a peteéésem, ha sikerült is épp, hogy csak megfoganhatott. Örülnék ha úgy lenne. Véletlenül sem szeretnék ártani neki. Csak azért dilemmázok, mert hát azt se tudom összejött-e? Vagy szerintetek ilyenkor még el lehet menni? Csak a véleményetekre lennék kivánncsi és kösszi!

2012. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/161 anonim ***** válasza:

Kedves R.

Abszolút igazad van,egyet értek veled! Felesleges minden nap tesztelni már mensi előtt! Ha van baba,az ott marad,és nem is biztos,hogy már előtte kimutatná a teszt,meg felesleges stressz,pénz kidobás,és még el is keserítő,jobban,mint a mensi! Első próbás hónapban én is teszteltem,de azóta nem,és nem is fogok! :)

2012. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/161 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező,ne haragudj,tényleg félre értettem! :(

Akkor én is leírom! :D

Nekem ovu óta iszonyat sok fehér krémes folyásom van,ami eddig nem volt,és ma 3. napja,hogy kb. 07:50-09:10-ig iszonyatos módon megjön érzésem van! Néha fáradt vagyok,néha álmos! De ennyi!

Én úgy számoltam,hogy 2-án kell nem jönnie,de ciklus.hu szerint 30-án kell megjönnie!

2012. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/161 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked is kisvuk!:)


Már ha ennyire nézzük a tüneteket, akkor én is leírom mit tapasztaltam még. :)

Ma reggel amikor felkeltem, nagyon fájt a derekam, mintha becsípődött volna olyan érzésem volt pár percig, de hamar elmúlt. Hát ennyi az új infó rólam. :)


R.

2012. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/161 A kérdező kommentje:
semmi baj kisvuk :) a ciklus.hu nekem se adja meg rendesen hogy mikor is fog megjönni pontosan,sőt mikor a hő adataimat irtam be 4 nappal korábra tette az ovumat,ha tudod pontosan mikor volt ovud arra számolj rá 14 napot és meglesz mikor nem kéne megjönnie :) én így szoktam kiszámolni a nem vártat :) kedves R. nekem is fáj a derekam de csak ha hajolgatok a bimbóim még érzékeny
2012. márc. 29. 14:51
 29/161 anonim ***** válasza:

Jelentem, most pedig érzek néha ilyen kis szurkálásokat a jobb oldali petefékszem környékén. :)


R.

2012. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/161 A kérdező kommentje:
nekem meg nyílagat az alhasam középtájon,főleg mikor megyek
2012. márc. 29. 20:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!