Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Szia! Megbeszéltük, hogy írok ide :D. 8.-ára nem várom hétvégén lesz ha minden igaz ovum. De most nem csináltam hődiagramot. Remélem ez a hónap sikeres lesz nekem és neked is! :)
2012. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:

szia kisvuk:)


én nekem hétvégén lesz ovum és 4.re nem várom!


Hőt nem vezetek,de ovu tesztelek.

2012. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Hát 8-a még jó messze van! :) Gondolom már most tűkön ülsz... Kiváncsi leszek kinél mi lesz! Tünet,hőemelkedés,vagy bármi! :)
2012. ápr. 18. 20:51
 4/72 A kérdező kommentje:
2-es,akkor neked most lesz ovud a hét vége felé! Izgulsz,hogy sikerül-e elkapni a megfelelő napot? Én sosem ovu teszteltem,csak a hőmet nézem,meg kb-ra belövöm középidőre! :)
2012. ápr. 18. 20:53
 5/72 anonim ***** válasza:
En 27.re nem varom,gorbet nem vezetek,2.baba lenne,ez az elso honapunk. :) Az elso babam 16 honapos,elotte volt 1 vetelesem. Edzidaig nagyon hamar sikerult teherbeesnem,remelem most is sikerul(t) :)
2012. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Jajj de jó,akkor nálad derül ki először az eredmény! :) Nekem első baba lenne,december óta próbálkozunk!

Tényleg,itt ki mennyi idős? Én 30 leszek júniusban!

2012. ápr. 18. 21:03
 7/72 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

én 30vagyok.

2012. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:

Csatlakozhatok én is? :)

Én 7-re nem várom. Első baba lenne nekünk is.

Mi nagyon régóta próbálkozunk, ha most se jön össze, akkor így pontosan 2 és fél éve...De remélem, hogy erre a kerek dátumra már sikerülni fog...

Azért bízok most a sikerben, mert most először próbáljuk azt ki, hogy 4 nap szünetet hagyunk az ovulációm előtt és nagyon remélem, hogy nem fogjuk lekésni és jókor időzítünk! Eddig mindig úgy voltunk együtt hogy minden nap, akár többször is. Szóval lehet ezért nem jött össze, kitudja.

Most talán sikerül a férjemet visszafogni, hogy tartsunk szünetet, hátha így sikerülne...

Én 28 éves vagyok, a férjem pedig 29 éves. Szóval ideje lenne, hogy legyen egy babánk.


Drukkolok mindenkinek!


R.

2012. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

2-es,nálad 1. baba lenne?

Ki hány babát szeretne?

2012. ápr. 18. 21:12
 10/72 A kérdező kommentje:

Szia R!

Nem is emlékeztem,hogy már ilyen régóta próbálkoztok! :(

Nagyon szorítok neked! Hány babáról álmodtok?

2012. ápr. 18. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!