Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

21-es,szerintem jól húzta be az ovut ciklus!


Beszámoltok majd az eredményekről?

Tünetek,tesztek,görbe alakulás...

2012. ápr. 20. 20:22
 32/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem nem késtétek le, van még remény. Az első megemelkedett hőjű napon még van esély a babára!

Szerintem még 40 éves korig nem kell feladni, legalábbis én így vagyok ezzel, hogy addig még simán szülnék. Régebben úgy voltam vele, hogy csak 30 éves koromig, de most hogy látom, milyen nehéz teherbeesni, szerintem még 40-ig belefér. Szóval szerintem még összejöhet nálatok is a 3 baba.

Persze én annak is örülnék, ha 1 sikerülne végre...


Képzeljétek, én sajnos most meg vagyok fázva, ma benáthásodtam kicsit, pont jókor, amikor lesz az ovulációm! :((( Most lehet, hogy a hőm se alakul majd normálisan és azt se fogom tudni mikor volt ovum, meg lehet így nem fog sikerülni, hiába is volt az önmegtartóztatás! :(((


R.

2012. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást R! Én nem biztos,hogy szülnék 40 évesen! Én 23 éves koromig tanultam,és semmi fősuli,semmi egyetem nincs benne! Ha gyerekem is 23 éves koráig tanul,akkor én 63 évesen,az apja 67 évesen azért fog gürizni,hogy tudjunk fizetni mindent??? Már ha megérjük azt a kort egészségesen,és lesz még munkahelyünk! :( Én azt láttam anyuéktól,hogy nem tudnak nekem házat venni,de abban segítettek,hogy ne kelljen suli mellett,meg a nyári szünetben dolgoznom,hiszen ahogy ők mondták,nekem az a dolgom,hogy tanuljak,rohadt sokat fogok én még dolgozni az életemben magamért,és a gyerekeimért is! Szóval a legnagyobb segítséget kaptam tőlük! Amíg ott laktam nem kértek rezsit,és volt kajám! Ez a legnagyobb segítség szerintem! Én ezt hogy fogom megadni a gyermekemnek,ha 40 évesen szülök? :((( Ettől félek! :(
2012. ápr. 20. 21:19
 34/72 anonim ***** válasza:

Képzeljétek, a férjem nem bírta kivárni már a szexet és tegnap azaz pénteken együtt voltunk, szinte megerőszakolt, mert annyira kívánt! :((

Ez a hónap se sikerült! :((

Tényleg csak a csodában bízhatok, hogy valaha lesz gyerekem, mert a férjem még ennyit se bír betartani, hogy várjunk egy kicsit és ne szexeljünk állandóan! :(


R.

2012. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:

Sajnálom R!

Arra nem gondoltál,hogy elutazz egy pár napra barátnőddel valahova? Akkor kénytelen lenne kibírni,nem? És ha haza jössz,mert véletlen pont pé-kor jönnél haza,akkor lehetne ám szex 1000-rel! :D

Jobb ötletem nincs! :(

2012. ápr. 21. 15:34
 36/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Erre nincs megoldás, sehogyse bírná ki...


R.

2012. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:

Kérdező! 40 évesen... hát igen, elég késői a babavállalás akkor, de még beleférhet. Mi így vállalunk, mondjuk nálunk a párom közelít már erősen a 40-hez (1 év), de ő még várni akart. Én javasoltam, hogy ne tegyük, mert ő sem szeretné, ha őszen, kopaszon, bottal menne a gyerekei ballagására. Pláne, hogy ha lesz rá mód meg anyagi, akkor nem csak egyet szeretnénk. :))


Nos, kivel mi újság?


A.B.

2012. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:

R., a "kisfickók" van, hogy 3-4 napig is életben maradnak odabent. Ne tessék feladni! És ha ma lesz ovud és együtt is lesztek, még egy plusz esély nekik. Csak hajrá!!!


Kérdező és R., félreolvastam (még nagyon kora reggel van :) ). A 40 a női oldalra vonatkozott... Bár én 35 fölött már nem szándékozom szülni, addig sem szándékoztam, amíg korombeli jegyesem volt.

2012. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

Én annyira szeretném,ha párom nagyszülei megérnék az első dédunokájukat... :( Párom családjából csak mi próbálkozunk babával,és nagyon szeretném,ha megérnék,nem sok gyerek mondhatja el magáról,hogy még a dédszülei kezében voltak... :(

A görbém így alakul:

[link]

Nem tudom most miért ilyen egyenes a vége! :(

2012. ápr. 23. 07:40
 40/72 anonim ***** válasza:

Nem értek ezekhez a görbékhez... most itt az a jó, ha magasan marad a hőmérsékleted? Bocs, ebben nagyon butuska vagyok.


No igen, nálunk még mindkét nagyszülő él, de párom testvére már öt gyerkőcöt adott a dédimama kezébe. Most már páromon a sor. :)))


Már lassan elérkezik a tesztek ideje...


A.B.

2012. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!