Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretném ha nagymamám megélné a dédunokát, olyan jó lenne! Félek, hogy nem fogja megélni. :(


Én így állok most, ma felment a hőm, de furcsa, hogy fehér ragadós volt a folyásom.

[link]

Szóval lehet, hogy megvolt az ovulációm, ha fent marad a hőm, akkor megvolt. És akkor ezek alapján jókor is voltunk együtt, csakhát tarthattunk volna több szünetet is. :((


R.

2012. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

A.B. te hogy állsz?

Milyen a görbéd?

Teszteltél már?

2012. ápr. 25. 08:02
 43/72 A kérdező kommentje:

R.! Szerintem elég volt az a pár nap szünet! :) És a 13. nap ami nekem gyanús,lépcsősen megy fel,tehát lehet meg volt az ovu! :) Jó lesz ez!!! :)

Én így állok:

[link]

Ja,és tegnap párom bújt hozzám,és én meg olyan álmos voltam,és annyira nem volt kedvem szexelni,hogy az hihetetelen! A hasam fel van puffadva,fel vagyok fújódva,és a hasam alja kemény! Nincs mindjárt megjön érzésem,őpedig az már kellene,hogy legyen,viszont fájnak a melleim! Bár ez szokott lenni máskor is mensi előtt!

2012. ápr. 25. 08:05
 44/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon szépen alakul a görbéd! :)


Nem, szerintem nem volt elég a szünet, több szünet kell, nekem doki is mondta!

És igen, az ovulációm az megvolt, mert most így állok:

[link]


R.

2012. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:

+ lett a tesztem!!!!!!!!! Olyan boldog vagyok! :P

Drukk nektek is csajok! :D

[link]

2012. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozhatok? Én sem várom május 1-jére.

Nekem 17-én volt az ovum (ultrahanggal figyeltük).

2012. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

17:59-es:


Gratulálok, sok boldogságot és egészséget!


R.

2012. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:

Kedves A.B.


Te vagy a tesztelő,ugye?


Gratulálok.


Minden jó szándékkal vezérelve írom azt neked,hogy minél előbb menjél el dokihoz a baba miatt.A több vetélésed miatt vannak gyógyszerek,amiket szoktak adni,segít megtartani a babát.Lehet kapnál valamit te is!


Kívánom,hogy ezúttal rendben legyen veletek minden.Jó babavárást!

2012. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:

Na sziasztok lányok, újraraktam a rendszeremet, azért nem írtam eddig.

Nem, én sajnos negatívat teszteltem. :((((

De már úgy vagyok vele, hogy feladom, majd jön, ha jönni akar.

Most munkahelyen is nagy változások vannak, így annyira nem bánom a negatívot most. Majd 2-3 hónap múlva, ha rendeződnek bent a körülmények, és végre már az új lakásban is kényelmesen sétálgatunk. (Nemrég vettük, most fogunk költözni.)

Mivel PCO-s és pajzsmirigyes vagyok, nem tudom mérni a görbémet, gyakorlatilag egy majdnem tökegyenes vonal lenne, én sajnos erre nem tudok alapozni :( Csak az ovutesztekre meg az ultrahangokra, de azokra tutira. :)


Gratulálok, pozitívos!!!!! Remélem, minden rendben lesz nálad!!! Boldog babavárást! Párod mit szólt hozzá? :)))))


Többiek? Veletek mi a helyzet?


A.B.

2012. ápr. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

Jah, a hőméréssel kapcsolatban... nem is tudok reggelente mérni, csak ébredéseimkor. Mert én több műszakban dolgozom, 2 naponta váltás, és van, hogy reggel 8kor fekszem és délután 4kor kelek... valószínű ez is "kisimítja" a görbémet.

Egyébként most fogok lefeküdni aludni... délután 1-kor pedig kelni.


A.B.

2012. ápr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!