Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Jaa, és nagyon drukkolok!!!


R.

2012. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Holnapra nem várom. Viszont ovum elvileg 8-án vagy 9-én volt........

Köszi a szurkolást!


A.B.

2012. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

Fenét... bocsi, ovu 11-12-én.


A.B.

2012. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:

R.! Nagyon szép a görbéd!

A.B.! Teszteltél már? Eredmény?

Én megint nem értem,mert megjött,de a hőm nem esett tovább,még 36,7 - 36,75 - 36,8 még mindig! Már ez a második alkalom,hogy korábban jön,és ilyenkor nagyon görcsölök,meg iszonyat erős a vérzés,és sok,és darabos! Nem tudom mitől lehet ez! De iszonyat mennyiség jött 2. nap belőlem,még én is megijedtem! :(

2012. ápr. 30. 15:39
 65/72 anonim ***** válasza:

Igen, teszteltem, 10-es gyógyszertári teszttel, de negatív. Sehol semmi nyoma annak, hogy piros akarna lenni... Viszont volt még egyszer pozitív az ovuteszt, úgyhogy kivárom annak az eredményét. Ha viszont valóban akkor volt ovum, akkor 8-ára (nem) várom.


Kérdező, csináltál tesztet? Bármilyet? Lehet, hogy az volt, mint nekem: elkezdődött valami, de nem fejeződött be... :( Nálam pont így volt, ahogy leírtad, bár én akkor orvosi ellenőrzés alatt voltam, azért vették észre. Aztán ne legyen igazam...


A.B.

2012. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Szia! Nem csináltam tesztet,mert ugye megjött! Pénteken még enyhe volt a vérzés,normális mensi szerű,csak sokkal jobban görcsöltem! Szombaton már nem görcsöltem annyiramde iszonyat mennyiségű vér távozott,ami inkább volt sötét,mint piros,és szerintem ettől a veszteségtől szédültem is kicsit! Olyan gyengébb voltam,mint álltalában! De nem gondoltam,hogy vetélés lehet! Ma jutott csak eszembe a vetélés lehetősége,amikor is a hőm vissza ment 36,8-ra! Szóval teszt nincs,viszont ha esetleg az volt,akkor meg még annyira az elején ment el,hogy jobb is így,legalább nem kell azon izgulnom,kell-e orvosi segítség a távozáshoz neki! :( Igaza volt az orvosomnak! Nekem nehéz lesz teherbe esni,és ha sikerül is,akkor nagyon nagy a spontán vetélés esélye! :( Bár az sem biztos,hogy ez az volt!
2012. ápr. 30. 19:45
 67/72 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked mi a bajod? Mit mondott az orvos? Nehezen tapad meg talán? :(

Sajnálom! De majd legközelebb jobb lesz :)


A.B.

2012. máj. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Szia A.B.! Nekem pajzsmirigy alulműködésem van,már emeltük a gyógyszer adagot,hogy a babának is jusson,ha összejön,de még 5 hónap alatt nem jött össze! :( De majd jön,még nem aggódok,csak ez a vérzés megijesztett! :(

Elég érdekes,mépg mindig nem esett le a hőm! :(

[link]

2012. máj. 2. 21:39
 69/72 anonim ***** válasza:

Az gyönyörű...

Nálam meg az a helyzet, hogy próbálom méregetni a hőmet, mindig felkelés után (még ha az délután vagy este van is), és van-volt különbség.

Nem jött meg még mindig, a tesztek negatívak, még az ovusok is, a hőm pedig 2naponta csökken 1 tizedet. Most 36,3 volt reggel. Se híre, se hamva a vérzésnek... Kezdek ideges lenni, aggódom, hogy valami komolyabb baj van. És nagyon nem kéne, hogy nyaralásra jöjjön meg, addig már csak 2 hét van vissza.


A.B.

2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy nem volt még p.é-ed? Az egyik csajszi,akivel levelezek priviben,ő is aggódott,hogy össze vissza van a hője,és még mindig nem jött meg neki,aztán valami 50 nap után lett p.é-e! Lehet valamiért neked is kimaradt egy! Nem? Vezetsz görbét? Már nem tudom hogy ki vezt,és ki nem,bcs ha már kérdeztem! :)
2012. máj. 3. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!