Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát igen 8.-a még nem most lesz :) E-hónapra 4-5 nem vártam 5.-ére de késett 3 napot. Reménykedtem pedig,de hát így jössz össze. Drukk mindenkinek!
2012. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:

Énis 29-e környékére nem várom.Kb egy éve próbálkozunk.Első clostis hónapom.


[link]

2012. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:

Én sem várom (:

Igaz, én csak egy saját gyártmányú mininaptárat vezetek, nem használom a ciklus.hu-t, és a hőmet sem tudom mérni, mert gyakorlatilag állandó (már próbáltam).

Ti mennyi ideje tervezitek? Mióta próbálkoztok? Miket próbáltatok ki? Hányadik baba lenne?

Üdv: A.B.

2012. ápr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

3.babát szeretnénk és augusztus óta próbálkozunk.

Ez a 2.ovu tesztes hónapom eddig csak simán együtt voltunk.Most próbáljuk jól időzíteni,bár a 2 lányunknál nem kellett ők gyorsan jöttek.

2012. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
Hat nagyon remelem pozi tesztunk lesz,csak at kell egymasra ragasztani a pozitiv energiat :D Egyebkent 3. vagyok,21 eves. Hat meg nekem odebb van,amig tesztelhetek ,majdnem 1 het,csak az a baj,hogy ismerem magam es elotte legalabb 4 nappal mar lovogetni fogom a teszteket :D
2012. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:

A.B vagyok.

21 éves, én is így voltam múlt hónapban a tesztekkel :) De most megfogadtam, hogy kibírom, és csak 30-án lövök el egy 25-ös tesztet. Kész, pont, kibírom! :))

Én 23 éves vagyok, első babánk lenne, de már volt 5 vetélésem.......... Első 3 az előző vőlegényemtől, még dokihoz se jutottam el velük. Tavaly megismerkedtem a mostani párommal, és teherbe estem, 14. héten halt el a baba, szörnyű volt, minden családtagot megrázta... Decemberben ismét egy 7. hetes ment el, de a múlt hónapban is volt egy, amit teszt mutatott, de doki azt mondta, hogy elkezdődhetett valami, de nem fejeződött be...

Nem adom fel, lesz még jó nekünk is, és nektek is, csajok! Akkor sem csüggedünk, ha most nem jön össze, igaz?

Én amúgy 30-ára nem várom.

Olyan lassan telik az idő, nem?... :3

2012. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hát én szívem szerint 3 gyermeket szeretnék!

De mivel ilyen régóta nem sikerül a baba, így annak is örülnék ha 1 baba sikerülne, legalább 1-szer az életben élném át hogy milyen terhesnek lenni és anyának lenni! Kisfiúnak örülnék a leginkább, persze az se lesz baj, ha lány lesz, csak sikerülne már...

A görbém így néz ki:

[link]

Szóval még eddig nem volt ovum, még nem késtük le, mondtam neked hogy csak próbálkozik a szervezetem, annyira ismerem már magamat! :)

De azért izgulok, nehogy korábban legyen ovum, mert én csak vasárnapra tervezném az együttlétünket a férjemmel. Ma bőséges krémes folyásom volt amúgy és éreztem szurkálásokat is, de még ez szerintem csak a peteérés folyamata, még ilyenkor nem szokott ovulációm lenni. Majd vasárnap körül várható leghamarabb is.


R.

2012. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:

Huú,kedves A.B!

Nagyon sajnálom,borzasztólehet ezeken keresztül menni:(


Kivizsgáláson voltál a vetélések miatt?Nem kell esetleg valamit szedned a ciklus 2.felében,hogy ne menjen el a baba?


Kedves R.

Lemaradtam,te mióta vársz kisbabára?

2012. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

A.B vagyok.

Hátőő... az első 3-nál nem foglalkoztam annyira vele, nagyon fiatalka voltam, anyukám sem állt mellettem a vőlegényem miatt, így nem is tudtam, mit tehetnék, mit kellene megtennem...

Voltam pajzsmirigyen, teljes vérképen, meg egyéb ultrahangos vizsgálatokon, de tulajdonképpen elég egyedi a probléma nálam és nem tudják, mitől van. Egyébként születésem óta kóros vashiányban szenvedek, amin csak az segít, ha 2óránként eszek vastartalmú ételt, mert nem marad meg. Akit fogadtam orvost, az nem is foglalkozott vele egyik várandósságom alatt sem (a 2-ből), szóval másik orvos után kutakodok most.

Meg amúgy is, nagyon veszélyes anyagokkal dolgozom (pl ólom, radioaktivitás), ami felgyűlhet a szervezetemben, és nem 2-3 év az ürülési idejük... Épp ezért olyan kényes az, hogy ha lesz egy pozitív tesztem, azonnal betegállomány, fekvés. Így meg a munkahelyemet teszem kockára a sok táppénzzel...


Nektek nem furcsa, hogy manapság ennyi hormonprobléma van?

Jaj, nem akarom lehúzni a topikot, nem azért írtam! Inkább koncentráljunk a gyermekáldásra! :)


Én is 3-at szeretnék, ha meg tudjuk majd engedni magunknak. 1-el is megelégszem, csak legyen :))


R., sok sikert a "kisfickóknak" ;)) Mióta tervezitek?

2012. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:

A.B.


Nem akarok itt okoskodni,de nem gondolkodtál meddőségi központon?Ott nagyon jó orvosok vannak és lehet tudnák kezelni a problémádat?

2012. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!