Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 29-re nem várom. Mi most kezdtünk el próbálkozni és remélem, hogy hamar összejön :) Itt a görbém is. Szerintetek mikor volt peteérés?
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a görbét elfelejtettem :)


[link]

2012. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolkodtam, mert a mostani párommal még nincs egy éve, hogy próbálkozunk. Így pedig nem fogadnak minket. Úgy beszéltük meg, hogy ha őszig (vagy karácsonyig) nem jön össze semmi, elmegyünk.

Lehet ma reggel sikerült felfáznom a buszon hazafelé... :(


A.B.

2012. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

21-es! Ovutesztet nem próbáltad még? Nagyon okos kis dolog az! ;)


A.B.

2012. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

Lassan 2 és fél éve nem sikerül a baba!

Na és most először próbáljuk ki azt, hogy szünetet tartunk ovuláció előtt, mert eddig minden nap együtt voltunk, volt hogy többször is egy nap! És lehet, hogy pont ez a baj!

Na szóval teszünk egy ilyen próbát, hogy szünetet tartunk, csak remélem, nem késsük le!

Vasárnapra várható az ovulációm legkorábban. Most azt tervezem, hogy szombaton mégis jó lenne együtt lennünk, mert nehogy késő legyen a vasárnap. Szóval szombat este szerintem együtt kéne lennünk. Mert ha pont vasárnap van az ovulációm akkor lehet, hogy még le is késsük, mert a petesejt az nem él túl sokáig. Szóval lehet, jó lenne beelőzni és akkor elmondhatjuk azt, hogy 3 nap szünet volt! Bár ez nem sok, többet terveztem volna, csak lekésni se szeretném. úgyhogy lehet hogy szombat estére időzítünk és onnantól már folyamatosan mindig együtt leszünk szerintem.


Nagyon drukkolok mindenkinek!!


R.

2012. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

És még annyit, hogy ma nagyon bőséges sűrű fehér folyásom volt, szóval kicsit ezért is félek, hogy nehogy lekéssük...mert ma még nem leszünk együtt, de szerintem szombaton már kéne az együttlét, és akkor így 3 nap szünet volt.


R.

2012. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

12-es! Nagyon szép a görbéd,remélem sikerül! :)

Itt az enyém:

[link]

2012. ápr. 20. 20:13
 28/72 A kérdező kommentje:

A.B.!

Mi dec-ben kezdtünk el próbálkózni,az első hónapban talán 1x-2x volt gyertya állás,de ez olyan lehangoló,hogy szex után gyertyába vágom magam! :( Most ebben a hónapban volt önmegtartóztatás,de szerintem lekéstük az ovut! :(

Nagyon sajnálom ami veled történt,nem is tudnám én ezt feldolgozni,ez nagyon szomorú! :(

2012. ápr. 20. 20:17
 29/72 A kérdező kommentje:

3-as!

Én nem tesztelek! Jan-ban 4-5 tesztet előttem,mert 28 helyett 36 napra jött meg a mensim! Azóta majd akkor,ha késik! Bár múlthónapban nem várt előtt teszteltem 2 nappal,persze negatívat! Lehet most is tesztelet egyet,de csak előtte lévő nap fogok,ha már nagyon nem bírom ki! De szerintem erős vagyok,és kibírom! :D Szóval lehet 30-án tesztelek én is! :)

2012. ápr. 20. 20:20
 30/72 A kérdező kommentje:

R.!

Én is 3 babát szeretnék,párom minimum annyit,de én 35-ig szeretnék szülni,és már 30 leszek júniusban,tehát szerintem nem lesz annyi kisbaba! :(

2012. ápr. 20. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!