Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét 29-re,30-ra vagy 1-re?

Figyelt kérdés

Ha van görbétek,felrakhatjátok,és várhatnánk együtt ezeket a dátumokat! :)


[link]


2012. ápr. 18. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

R! Neked is szép eddig a görbéd! :)

45-ös,gratulálok!!!

2012. ápr. 26. 07:45
 52/72 A kérdező kommentje:
Fonalat veszetettem! :( Ki a pozitív tesztelő?
2012. ápr. 26. 07:48
 53/72 anonim ***** válasza:
En vagyok a + tesztelos,az 5. hozzaszolas az enyem,akire irtatok,hogy akkor nalam derul ki legeloszor! :) Koszi a gratulaciokat,Apa orult neki,de egyelore nagyobb az ijedelem :D hogy 2 gyerekkel hogy fogjuk birni,mert a csalad 1500km-re van tolunk,szoval csak egymasnak vagyunk :)
2012. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

Miért, te hol laksz, pozitívos? Külföldön vagy?


A.B.

2012. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

2 tizedet esett a hőm,úgyhogy én már nem is tesztelek,várom a mensit!

2012. ápr. 27. 08:25
 56/72 anonim ***** válasza:
En vagyok a + tesztelos. Igen,kulfoldon elunk. Kedves kerdezo 2 tizedes ingadozas boven belefer!
2012. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Szia pozi tesztes! :) Hát szerintem még ma meg fog jönni,mert már görcsölget a hasam,és fáj a combom! Nálam ilyenkor tuti megjön! :(
2012. ápr. 27. 10:22
 58/72 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Még ne add fel, amíg nem jön van remény! Szerintem addig bőven reménykedhetsz amíg nem jön a mensi, mert terhességnél is ugyanazok a tünetek szoktak jelentkezni!


Én most tartok ovulációm utáni 6. napon és szurkálást érzek néha a mai napon. Így állok jelenleg: [link]


R.

2012. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

Úristen lányok! Nem tudom eldönteni, mi van!

Kíváncsiságból csináltam tesztet, mert a pirosbetűs "ünnepeknek" semmi jelét nem észlelem napok óta. Nem görcsölök, nem fájok, néha fázom csak, de a cicim, az majd' leszakad. Csak ennyi.

Viszont a teszt, hát, nem lettem sokkal okosabb tőle. Hazafelé jövet munkából is ittam, meg a tesztelés előtti 2 órában is többször ittam, na, szomjas voltam. Munkahelyen még pisilni mentem, mert azt is kellett, majd kb 3/4 órával később csináltam a tesztet, szóval elég híg "anyagból". Megjelent egy nagyon halvány csík, de nem tudom eldönteni, hogy rózsaszín-e vagy csak száradási csík! Szerintetek holnap reggel teszteljek, vagy holnapután inkább? Mit javasoltok?

Nem tudom képen felrakni, mert ahhoz túl halvány. Én is csak úgy látom, hogy kiszedtem az üveget a tesztről. Segítsééééééég!


A.B.

2012. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

Kedves A.B.!


Te mikorra nem várod/vártad?


Szerintem olyan 2-3 nap múlva tesztelj újra reggeli első vizeletből.


R.

2012. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!