Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
a próféta szóljon belőled, remélem nálam is így van és ott van a picúr :) <3
2013. máj. 27. 23:07
 22/54 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem jött meg azóta (utolsó mensim márc. 30.-án volt) azóta semmi,nekem fél perces kis görcsök szoktak lenni de pikk-pakk elmúlik,de szurkálni nekem is szokott,mind a két oldalon,én a jövő héten megyek el a dokihoz ha addig nem jön meg
2013. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
egyébként a 18-as vagyok és nagyon remélem hogy mind a kettőnknek jó híreket mond az orvos :)
2013. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
nekem is ma tegnap este meg most olyan érzésem van mintha húznák ki belőlem a méhem, mintha le akarna szakadni de csak pár pillanatig, olyankor gyorsan ledőlök és már jobb is. 1 hét múlva ilyenkor már vagy a menyországban vagy a pokolban leszek de legalább biztosat fogok tudni... köszi szépen, drukkolok neked és jelentkezz h mi az ábra veled. :)
2013. máj. 28. 14:39
 25/54 A kérdező kommentje:
na hiányoltam a cicifeszülést erre este óta olyan mintha egy gumilabda lenne a mellem helyén :o ma reggel zuhanyzásnál is irtó idegesítő volt, rossz érzés volt ha akár a víz hozzáért... ajjj lehetne már kedd :) nálad mi a helyzet 18-as? :)
2013. máj. 29. 17:26
 26/54 anonim ***** válasza:
Hát semmi mell fájás nincs,ma délután el szaladok a kórházba ott hát ha meg vizsgál a doki nagyon reménykedem :)
2013. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
eddig én se éreztem de most baromi érzékeny lett :o nem tudom h ez jel-e... ha terhes vagyok akkor ez a 8. hét de van akinek sose fáj van akinek meg már a nem várt előtt is :s szal sztem ettől még lehetsz az :) jujjj ez baromi izgiiii remélem megvizsgal vki és azt mondja amit hallani szeretnél :) majd írd meg h mi volt :) sok szerencsét!! :)))))
2013. máj. 30. 12:21
 28/54 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,és nagyon szorítok érted is :D
2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor csináltál tesztet?? A méhed nem feszül? És olyat nem érzel, h mintha fázna, hideg lenne az alhasad?
2013. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
két hete, fentebb írtam h eddig kétszer teszteltem de negatívak lettek és h újat már nem akarok, mostmár nemsokára kedd és a doki megmondja h hogy ityeg... a méhem feszül és néha ráz a hideg de nem a hasamnál, csak simán. miért? ezek lehetnek jelek?
2013. máj. 30. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!