Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
sziaaaa :) de örülök h írsz :))) nagyon köszönöm, majd meglátjuk... :) huuu ahhoz semmiképp ne menj, biztos vmi sarlatán :/ remélem nem jön meg és jövő héten jó híreket kapsz :) írj majd h mi van veled, drukkolok 1000rel ^^
2013. jún. 4. 18:20
 42/54 anonim ***** válasza:
Reggelre elmúltak a gőrcseim,én is hiányoltam a mellfájdalmat,na tessék mint két medicil labda pedig nem igazán emlékszem,hogy ez nálam valaha is jósló jel lett volna a mensire,reménykedni tudok már csak.Az még a furi,hogy sok fehér folyásom lett egyik napról a máikra nem szokott pedig.Ma vagy 10 percig gondolkoztam,hogy bemenjek-e a patikába tesztért,de nem mentem szerintem hülyének is néztek,de már annyira elegem van a tesztekből,bár lehet,holnap veszek valamit,még nem tudom,de annyira félek nem akarok már tesztelgetni.Ma arra gondoltam hogy el megyek ahhoz az orvoshoz,de vissza gondoltam hogy milyen volt,ki rázott a hideg és inkább ki várom a jövőhetet.Remélem sikerült,ha meg nem akkor igazán megjöhetne,mert attól is félek kicsit,hogy van valami bajom.
2013. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Már nem is tudom,hogy mit gondoljak annyira furán érzem magam,szédülök,meg folyton fáradt vagyok,de ez lehet attól is,hogy valami lappang bennem,jaj már annyira reménykedem csak sikerülhetne már és én lennék a világ legboldogabb embere!!
2013. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Vettem tesztet most csináltam meg kb két perce negatív,itt zokogok felette nem hiszem el,a dokiig meg van még egy hetem áhh...:(
2013. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
pontosan mintha én írtam volna ezeket :( ugyanezt éltem át :/ azért ne veszítsd el a reményt!! de ne is éld bele magad mert nagyon fáj a koppanás :'( ahhoz a dokihoz semmiképp ne menj, ha van baba, árthat neki, ha nincs akkor meg el ne csesszen vmi h aztán ne adj isten ne lehessen babád :'( ink. várd meg a rendes dokit!!! máskor késett már ennyit?
2013. jún. 5. 20:49
 46/54 anonim ***** válasza:
Helló,ma nekem is megjött,de valami eszméletlenül görcsölök az előbb a patikában azt hittem megfojtom az előttem állót,mert mindenről kérdezősködött,és hirtelen elsötétedett minden előttem azt hittem elájulok,annyira fáj a hasam és a derekam hogy az elmondhatatlan.Egyébként nem szokott ennyit késni,hát azért még így is elmegyek a dokihoz,hátha ír valami bogyeszt fel,ami rendszeresíti a mensesemet.Egyébként borzasztó,hogy nem sikerült,és megjött,bár most ez izgat ma a legkevésbé sem ilyen görcsök mellett,ha elmúlnak biztos vagyok benne,akkor tudatosulnak majd bennem a dolgok,most még nem,
2013. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Ajjjj :'( irtóra sajnálom :( pedig mindennap vártam ám h irj :) jujjjj az szörnyű lehet,én bmit el birok viselni de a hasfájást nem :/ ez az elhomályosul mintha elájulnál ez nekem is van sokszor a dokim szerint "normális" a vérveszteség miatt mert ilyenkor sok vasat veszitessz a vérrel és ez okozza az (akár) ájulást :( am.mindenképp menj el dokihoz ha elmúlt mert lehet neked is hormon zavar és akkor továbbküld és segitenek!!! nekem is az van mint kiderült :( persze h eddig sose jött össze a picúr... :( és ettől hizni is lehet!! ne várd meg amig elfajlnak a dolgok ahogy én tettem!!!! mindig húztam halasztottam most meg szivok mint a torkosborz! :( sok sikert neked a továbbiakra! am.ha gondolod irj privit és dumálhatunk itt vagy ha megadod a mail cimed v fb-s cimed akkor lehetünk "barátok" vagy ilysemi :))))

ui.tudod mit nem értek??? h nekem kevesebb napig volt meg mint szokott és nem voltak vérdarabok benne és mióta elmúl azóta is mindjárt megjön érzésem van plusz 37-37.4-ig mozgok reggeltől estig meg sok más amit nem értek :( ilyen még sose volt hiába a 2 éves hormon zavar ez olyan más... asszem hnap kérek időpontot h kivizsgáljon újra! puszi :)

2013. jún. 10. 23:16
 48/54 anonim ***** válasza:

Kértél időpontot,ha igen mikor kell menned?? Nekem most már csillapodott a görcs a gyógyszerek hatására,de sokkal kevesebb van,mint volt,csütörtökön ha menstruálok,ha nem akkor is elmegyek a dokihoz,mert ez nem állapot.Valami biztos van,én is sokat híztam az elmúlt két hónapban felszedtem vagy 6-7kg-ot amiért a párom is piszkál már,tehát eléggé feltűnő,és az étkezésem ugyan olyan mint eddig.VAn egy nagyon jó barátnőm akinek van három csodaszép leányzója,és neki nem mutatta ki a teszt,pl:a második csajszinál 6 hónaposan ment el először orvoshoz,mert végig meg volt neki,csak akkor érezte hogy igazán rugdos,pedig tesztel is,de hiába.Ha más nem én is mondom a dokinak,hogy adjon vérvételre beutalót,vagy csináljon hasi Uh-t.Csak attól félek,hogy a petefészkemen máskor látott foltokat,hogy azok valami ciszták vagy nem is tudom,de még reménykedem!!

Egyébként nincs facebookom,nem szeretem,kb egy hónapig volt mikor be jött a "divatba".De ide minden nap vagy legalább is két naponta mindig feljövök,szóval itt megtalálható vagyok,és ha már ennyit beszélgettünk,akkor egy kicsit személyesebbek is lehetnénk,ezentúl nem 18-as vagyok hanem Anikó puszi majd írj hogy mi van veled!!

2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Mára volt időpontom,de nem tudtam elmenni,közbe jött valami,így jövőhét csütörtökön megyek.Veled mi a helyzet?
2013. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
szijjja :) en 21-ere kaptam idopontot. nagyon kivancsi vagyok mar h mi az irdog van velem, velunk... kb. 1x-re fogjuk megtudni ;) oke akkor irjunk itt max privibe, en pedig viki vagyok :) puszi
2013. jún. 17. 00:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!