Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
18-as!!! voltál a kórházban? mit mondtak? nekem az előbb mikor wc-n voltam véres lett a papír :'( nem fáj a hasam de akkor most meg fog jönni vagy mi??? remélem nálad van picúr :)
2013. máj. 30. 17:10
 32/54 anonim ***** válasza:
én is várom már a fejleményeket! Nagyon szurkolok nektek!!!!! :-)
2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
köszönjük :) én most eléggé félek :( van egy csomó terhes tünetem de mitől lett véres a wc papír? :/ nem jött meg és ink. barnás és nem is érzem h megjönne de elég ijesztő... tnap eléggé megerőltettem magam lehet attól?
2013. máj. 30. 19:26
 34/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kérdeztem a tesztet nemrég. Csak azt hittem fogsz újabb teszteket csinálni... Mostmár nagyon kiváncsi vagyok mi van veled, már csak ezért is lépek fel ide. Sürgősen legyen kedd!!

Nekem megjött, de kevés volt és esténként fájdogál a hasam, meg olyan fázós. Első gyereknél is ez volt, de a tesztek negatívok. De én szedtem most mindenféle hormonokat befolyásoló gyógyszert...

2013. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm nagyon aranyis vagy és baromi jól esik :))) nem akartam már keddig újat csinálni de a tnap d. u.-i barna vmi után nem bírtam, mert féltem h baj lehet ezért vettem egyet az előbb csak az a baj h ez is gabriel mint amivel múltkor negatív lett... és most is az :'( de a mellem egyre jobban feszül pedig soha az életemben nem fájt és a hasam is meg nagyon szédülök :/ ráadásul az a barna se folyás, nem jön ki a hüvelyből csak akkor lesz olyan a papír ha nagyon mélyen benyúlva törlöm meg pisilés után . nem tudom már h mit gondoljak :s az is eszembejutott h lehet h van baba csak vmi baj van vele mert azt olvastam h akkor lehet negatív ha alacsony a hcg az alacsony vmi sárgatest bigyusz miatt és az csak akkor van ha baj van :| tényleg lehetne már kedd... és te? elmész dokihoz? v szted csak a gyógyszerek miatt van? azért szurkolok neked is :)
2013. máj. 31. 14:47
 36/54 anonim ***** válasza:
én a lányomnál 5 féle tesztet vettem, mind negatív lett. Menzesz kimaradása után egy héttel teszteltem először, és még egy hétig,utána mentem dokihoz. Ott már volt szívhang is, és egészséges lett a lányom!!!! A fiamnál csak Gábriellel teszteltem(2-szer) mind erős pozitív lett, nekem az bevált. Nagyon szurkolok, hogy baba legyen!!!! :-)
2013. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
juuuuj a mindeniiit :) ez elég bíztatóan hangzik :) bár nálam is így lenne *-* gratulálok az anyasághoz!!! :) azért nem akartam gabrielt megint mert ha 1. re tévéset mutatott akkor nyilván másodjára is... a legelső tesztem az a dm-es intimed volt, az csak csíkos volt, a gabriel meg ugye kazettás. nekem az amazon plus-t ajánlották de azt meg sehol nem kapok :s mindegy, ked már 'csak' 3nap meg a mai este plusz a kedd reggel. 10. 45-re megyek ha csak meg nem jön :/ köszönöm mégegyszer mindenkinek a kedves bíztatást, kedden megírom mi lett!!!!! 18-as te pedig légyszi jelentkezz h mi történt veled!!! :)
2013. máj. 31. 20:14
 38/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok! sajnos tegnap megjött... :'( Köszönöm mindenkinek aki irt és szoritott nekem :) minden jót nektek! :) 18-as,eltűntél!! :( irj h neked összejött-e ;)
2013. jún. 2. 18:45
 39/54 anonim ***** válasza:

sziasztok 18-as vagyok!

Jaj Kedves kérdező annyira sajnálom,pedig annyira reménykedtem!!!

bocsi hogy így eltűntem,csak balcsin voltunk,azt hittem majd ott elterelődik a figyelmem erről!! Persze nem így lett,minden szembe jövő picurnál a szívem majd ki ugrott a helyéről,és természetesen nem vizsgáltak meg,csak időpontot kaptam,jövőhét csütörtök délután megyek,van itt egy orvos akihez nem kell időpont,de az meg egy vadállat,mikor voltam nála,úgy megvizsgált,hogy mire haza értem elöntött a vér meg úgy fájt a vizsgálat hogy majd nem meg fojtottam úgy hogy inkább kivárom a jövőhét csütörtököt,nehéz lesz de muszáj!!! Nagyon reménykedem még mindig nem jött meg és barnázni sem barnázok (én néha szoktam előtte) De Kedves Kérdező ne szomorkodj új hónap új esély!!!!! Tudom elég rossz duma,de tényleg így van!! Most ne számolgass ne hőmérőzz csak két naponta legyetek együtt,annyi kérdésnél olvastam,hogy sokszor nem sikerül,ha rágörcsöl az ember,úgy hogy lazíts és hidd el sikerülni fog!!!

2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

óó jaj el kezdtem görcsölni,meg a derekam is fáj,pont mielőtt megjön,jaj nem akarom..:(

18-as vagyok

2013. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!