Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
szia,tele vannak a petefészkeim cisztával,neked mi lett a dokinál,mit mondott?
2013. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
szijjja :) ájjjááájjj :S nekem 2009ben találtak cisztát a bal petefészkemben meg a bal vesémben erre közölte a doki (pedig 2nél is voltam) h áááh van akinek 48 van,nem kell vele törődni :/ (ezt szó szerint igy mondta)azóta ki tudja lehet sokkal több van :/ unokatesóm feleségének is volt és nem is tudott teherbeesni aztán megműtötte egy magán doki azóta 2 gyermekes anyuka... :) másik ismerősömnek meg mióma lett belőle egyszer rosszul lett az utcán majd meghalt aztán megműtötték. engem most meg se vizsgált hanem elküldött hormon vérvételre ami 1 HÓNAP múlva lesz meg :'( jó h március óta rohangálok mint a mérgezett egér és aug.eleje lesz mire megtudok vmi kicsit aztán még a többi vizsgálat... ááááhhhh elegem van :'( a hormonzavarom igy sose áll be ha nem kezelik, a cisztáim lehet ki kéne venni stb... 23 éves vagyok könyörgöm nem egy bálnaként gyerek nélkül akarok elpatkolni :'( veled mit fog csinálni??? akkor nincs baba ugye? :(
2013. jún. 26. 00:31
 53/54 anonim ***** válasza:
Áh nincs baba,nekem még beutalót sem adott vérvételre,azt mondta,hogy ez nem az ő dolga forduljak a háziorvoshoz ezzel.Sajnos a baba projektet abba hagytuk,mert elvesztettem az állásom,és a nyakunkon van a hitel+autó fenntartás+albérlet ez még így is nehéz lesz egy fizetésből kinyögni,nem hogy még a baba...pedig ma hajnalban született meg a barátnőm kisfia,megszakadt a szívem.Sőt a párom is egyre jobban visszakozik a gyerek témától,nem tudom mi üthetett bele,elkeseregtem teljesen.
2013. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
juuuuj, nagyon sajnalom :( nekem pcos-em van -_- sejtettem :/ uh baba egyenlore nuku esely :( rem. a te helyzeted rendezodik es hamarosan anyuka lehetsz :)
2013. aug. 27. 23:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!