Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Április 7-én jött meg a mensim és április 20-án voltunk együtt a barátommal. Ja és 30 naposak a ciklusaim. Most ugye május 7-én kellett volna megjönnie, de már 12-e van és még semmi... :) Szerintetek van esély hogy babát várok?? Végülis kb.peteéréskor vagyis félidőben voltunk együtt...



2013. máj. 12. 00:55
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Mikor én terhes lettem én is éreztem ilyen szurkálósást de nekem nem csak ez volt hanem még görcsöltem is pár másodperces görcseim voltak és nem is gondoltam volna, hogy terhes vagyok és mostanra már 13 hetes kismama vagyok :D!!! Nagyon boldog lettem mikor ki derült:)!
2013. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
én is néha görcsölök es attól rettegek hogy meg fog jönni :( de ma felhívtam a dokit és csak 3 hét múlvàra kaptam időpontot!!!! addigra megbolondulok :/ de köszönöm szépen a választ és sok boldogságot és egészséget kívánok a picihez! :) remélem 'nemsokára' én is ilyen boldog lehetek :)
2013. máj. 14. 14:16
 13/54 anonim ***** válasza:
Na? Teszteltél azóta? Én a ciklusom 37. napján teszteltem az x-epillel és gyönyörű két csíkos lett. 5 hetesen a hüvelyi uh-n már látta a doki, szóval 3 hét múlva már szívhangot is fog észlelni :)
2013. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
igen, sajnos pont most csináltam egyet... holnap reggel akartam de nem bírtam kivàrni. negatív lett. :( már élni sincs kedvem :/ bár továbbra sincs mensi és a legkevésbé se érzem hogy megjönne.. 9nap alatt a mindjárt megjön érzésem is elmúlt csak néha fàjdogál, húzódik a hasam meg ma irtóra elszédültem, elhomályosult minden de aztán jobb lett talán emiatt is csináltam már meg a tesztet... igen, ezért mondjuk örültem volna a 3hétnek hogy akkor már tuti biztosat tudna a doki csak hát ugye sok idő én meg már tudni akartam, de úgy tűnik mindegy... most már nincs remény szerinted se, ugye? :'( azért köszönöm hogy érdeklődtél, jól esett :)
2013. máj. 15. 19:06
 15/54 A kérdező kommentje:
ja és gabriellel teszteltem
2013. máj. 15. 19:08
 16/54 anonim ***** válasza:
szia! mi újság veled? Voltál dokinál vagy megjött?
2013. máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
Én most kapcsolódtam bele, de engem is érdekel mi lett veled.
2013. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Én is most olvastam először,de mi lett veled?? Nekem 3 hete késik mensim,de negatívok a tesztjeim
2013. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
sziasztok!! köszönöm, aranyosak vagytok :) fentebb írtam hogy csak 3 hétre kaptam időpontot, ami sajnos csak jövő kedden lesz, június 4-én :/ de ami jó hír hogy nem jött meg 3hete és pár napja furcsán érzem magam, émelygek, eszek de a felénél úgy érzem mintha degeszre ettem volna magam, néha ájulás érzésem van de ennyi, mindenki a mellfeszüléssel jön hát nekem nincs max annyi hogy nagyobb lett a mellbimbóm. újra tesztelni nem akartam a 2negatív után... úgyis a doki biztosat fog mondani. barátnőmnek is negatív lett és most 18 hetes :) nálad mi a helyzet?
2013. máj. 27. 20:25
 20/54 anonim ***** válasza:
Van rá példa, hogy a teszt nem jelzi ki a terhességet még 6. héten... nem egy nőnek később jelezte ki a pozitívat. Oka lehet pl a hcg alultermelődés.
2013. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!