Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű alacsony a progeszte...

Valószínű alacsony a progeszteron szintem. Mit tennél?

Figyelt kérdés

Már van egy 3 éves lányom, vele nem volt semmi baj, elsőre összejött. Idén februárban teherbe estem, de 7 hetesen elkezdtem barnázni. Nagyon nagyon gyengén. A hetek előrehaladtával egyre több lett. Itt hozzá kell tennem, hogy külföldön élek, itt nem igazán foglalkoznak az első trimeszterben fellépő barnázással. Annyit mondanak rá, hogy elő szokott fordulni, ne aggódjak. A 11. hetet betöltve már véreztem. 11+6 hetesen vetéltem el a korházban. 4 nappal előtte is benn voltam, hatalmas könyörgés árán megvizsgáltak, de csak a méhszájamat nézték, azt mondták, zárva van, valószínű nem belülről jön a vérzés. Pont aznapra kaptam uh időpontot, amikor elvetéltem. 1 órával később néztek volna meg. 5 hetesen halt el a terhesség. Ha időben megnéztek volna, legalább nem kellett volna végigszenvednem azokat a heteket. Mindvégig éreztem, hogy a babám nem él. Ez májusban történt. Azóta minden mensi előtt 2 nappal már véres folyásom volt egész az utolsó 2 mensiig. Azóta 4 nappal előtte van ez a véres folyás. Sokat olvastam róla, hogy mi lehet ez, s azt olvastam, hogy progeszteronhiányra utal. Sajnos ilyen vizsgálatot nem kérhetek itt, mert nem vizsgálják ki, kérdeztem már a dokim, s olvastam is rengeteg forumot sorstársaimtól. Olvastam, hogy otthon gyógyszert írnak fel rá, de az vényköteles....itt ez a gyógyszer be van tiltva. Egy fórumon olvastam, hogy van progeszteron krém, és szerencsére itt is hozzá tudok jutni, internetről kell rendelnem. Hazamennem esélytelen mostanában. Nincs rá pénz, s szabadságom sincs (karácsonykor se, dolgozom akkor is)És itt nincs ilyen, hogy fizetős doki. Amúgy se lenne rá pénzem.

Mit tennétek a helyemben? Azt olvastam a progeszteron krémről, hogy nem okozhatok vele kárt, max nem használ. Elkezdenétek használni a progeszteron krémet?


2013. nov. 27. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/214 A kérdező kommentje:

Na, most csináltam ovu tesztet. A kontrollcsík sokkal erősebb lett, de nem akart megmutatkozni a 2. csík. Talán van rajta egy nagyon halvány, mintha látnám, de lehet, hogy csak odaképzelem. Szóval negatív. Ami azt jelenti, hogy lehet, hogy tegnap tényleg pozitívat teszteltem. Akkor most tényleg el kéne kapnom a férjem, mert tegnap bealudtam. Nemsoká jön értem, mert visz suliba, utána visszamegy dolgozni, majd megelítem neki, hogy gyüjjön már föl a szobába azt ébresszen már föl:D ha bealudtam. majd beállítom az órámat. De most tényleg, hogy lehet így gyereket gyártani, muszáj direktbe nyomni, ha nem dolgozunk egy műszakba.

Lányunkat nem kellett direktbe nyomni.

Hát akkor lehet én se fogok sokáig hőmérőzni:D Ha leesett a hőd, akkor már 100, hogy nincs esély?

Nekem meg lenn van eleve, nem hiszem, hogy a 36.7 magas lenne, kábé ennyi lehet alaphelyzetben is. Mikor kéne emelkednie? Ovukor?

2013. dec. 3. 18:54
 32/214 anonim ***** válasza:

Ha ma negatív akkor igen,tegnap volt ovud.De ha ma bealszol akkor sincs gond,mert a tegnap előtti katonák még élnek.Mérjed most minden nap mert lehet az a 36.7.is már ovu után volt.Nekem az alaphőm 36.3-36.5 között van és ovu után első nap felment36.6,aztán 36.7 aztán 36.8,és végül 36.9..Aztán most visszament 36.7 re. :(

Azért gondolon hogy megjön mert 2 fokos esésnél nekem már megjön.Na mindegy letudom ezt az utálatos vérzést aztán remélem el tudom kezdeni a krémet.Merthogy azt mondja a párom hogy örüljek ha a héten megjön mert itt már dec.-ben bolondok háza van.Na de olyan jó hogy most van újra egy kis reménysugár és van mibe kapaszkodjak...Aztán lehet veszek barátcserjét is ha találok.

Apropó...Te is suliba jársz?Én is!Angolt tanulok, mert anno én hülye németet tanultam.Szóval azért jó hogy van mivel elfoglaljam magamat és nem egész nap a babán kattogok!

Tudod én már nem gondoltam volna hogy ebbe belevágok,csak a páromnak nincs még gyereke és nagyon szeretne...Ma már ott tartunk hogy én akarom jobban.... Talán...Bár nem...Csak mindig ő mos fel amikor megjön,és azt mondja ha neki az van megírva hogy nem lehet gyereke akkor vállalja de engem szeret és velem akar meg öregedni.Ahhh ez a biológiai óra kikészít!!!! :(

2013. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/214 A kérdező kommentje:

Igen, angolra járok. Itt ESOL-nak hívják, ezt elég jól elfogadják bárhol. 5 szintes, tavaly kezdtem. 3. szintre raktak be, most vagyok a 4.-en. Tavaly nem éreztem, hogy tanultam volna, de úgy voltam vele, hogy ha abban az évben nem tanultam, akkor a következőben erősebbnek kell lennie. Így is lett. Most vettük épp a passzív beszédet. Remélem a függő csak jövőre jön, mert az a legnehezebb. Suliban én tanultam angolt, de semmit nem ért. Soha nem értettem az igeidőket, s most, ebben az évben kezdem el érteni, ráérezni a dologra. Olyan egyszerűen és kézenfekvően magyarázza el a tanár, hogy csak ámulok. Nem gondoltam volna, hogy megértem, hiszen évekig próbálta otthon magyarázni a tanár. Körülbelül 2 hónapja-szerintem nem több-elkezdtem olvasni egy könyvet. Elmentünk a párommal a piacra és 3-assával, 4-essével árulták a könyveket. Én az első kezembe akadó 4-es csomagot megragadtam, valahogy úgy éreztem, tetszeni fognak azok a könyvek. Akkor láttam, hogy egy írója van, és itthon vettem észre, hogy egy sorozat. Találomra elkezdtem olvasni az egyiket...az első könyv sztorija nem egész állt össze, a felénél jártam, mikor néztem, hogy majdnem az utolsó részt szúrtam ki. Csodálkoztam, hogy sehol egy tájleírás, fogalmam se volt, hogy néznek ki a szereplők, hogy hol játszódik. Na aztán elkezdtem az első könyvet és összeállt minden:D Aláhúzogatom mindig a nem ismert szavakat és minden könyvhöz csinálok egy szótárt, de az új könyveknél először mindig átnézem, hogy azt már kiszótáraztam e, mert akkor nem írom ki még egyszer. Közben ahogy olvasom az új könyvet, mellettem van az előző szótár...most már több is. 4. könyvet olvasom, de most nem tudok annyit olvasni, mert szótáraznom is kell közbe, ez sok idő. Az első könyvbe több, mint 700 szó volt, a 2.-ba közel 500, a 3.-ét csinálom most, abból valószínű kicsit túllépem a 300-at. Ha olyan 200/könyvre beállna az jó lenne, nem tartana olyan soká a szótárazás...marha unalmas ez a része, de már pár szóra emlékszem, mit jelent, s elég sokat felismerek, hogy na, ezt már kiírtam. Van egy csomó szinonímám már a legtöbb szó ugyanazt jelenti. Be szoktam vinni órára, és óra előtt olvasom még. Már osztálytársaim is felfigyeltek rá, hogy olvasok, egyik meg is kérdezte, hogy mit. Megbeszéltük, hogy amit kiolvasok, azt kölcsönadom neki, így már az első rész nála van. A tanár egyik nap meglátta, s mondta, neki is van a sorozatból, s hozott is nekem egy részt, de az még hátrébb van. Vadászok rá minden héten a piacon, meg durikban, 2 hete találtam még kettőt, de még mindig hiányos a széria jócskán. 14 rész van. Tulajdonképpen most olvasom a 3. részt. Izgalmas. Afrikában játszódik, egy detektiv csaj nem mindennapi megoldásokat alkalmaz:D Néha vicces. A munkahelyemre is mindig korábban megyek, s egy pohár forrócsoki mellett olvasok kezdésig. Így már páran ott is észrevették, s mikor mondtam nekik mit olvasok, mondták, hogy ebből tv-sorozat is készült. Az első 2 részt meg is néztem youtube-on, de elég sok benne az eltérés, vagyis hát mondhatni nem sok, mégis teljesen más. A könyv jobb, de azért érdekes megnézni mozgóképen is:D Az író: Alexander McCall Smith, a sorozat pedig a The no. 1 ladies detective agency. Van más sorozata is a fickónak, ha végzek ezzel, lehet belevágok.

Bocs, kicsit hosszúra nyúltam, de amíg leírtam, legalább nem a babagyártáson járt az agyam:D

Egyébként most megnéztem a tesztet, hogy kiszáradt rendesen, s a tesztcsík most úgy tűnik, kábé olyan erős, mint tegnap, talán kicsit halványabb, de a kontrollcsík sokkal erpsebb a tegnapiaknál. Ebből következtetve elég nagy valószínűséggel tényleg tegnap lehetett peteérésem. Drukkolj nekem, hogy ébren maradjak és legyen még energiánk alkotni:D

Én most fiút szeretnék, de tényleg, érzem, hogy fiút akarok. Persze nem dobnám ki, ha lány sikerülne:D de olyan jó lenne kipróbálni milyen egy kisfiút nevelni. Hétfőnként együtt tudjuk vinni a párommal a lányunkat és mondtam neki a multkor, mikor megláttunk egy apukát és egy kisfiút rohanni a kocsijukhoz (lepasszolták hugit vagy öcsit, és siettek a suliba, biztos), mondtam neki, "örülnél neki, ha lenne egy ilyen kis krapekunk?" és közben mutattam, hogy olyan térdig érő kiskrapekra gondoltam:D olyan vagányan fel lehet öltöztetni őket, talán egy fiúval nagyobb esély lenne változatosabban öltöztetni. Úgy értem színösszeállításban. Lányomat kezdettől fogva óvtam a rózsaszíntól. Fél éve más sincs, csak rózsaszín. Más milyen színűt már lassan fel se hajlandó venni. Kész rémálom, 3 éves és nem mindegy neki, hogy mit húz fel:D Mondanom se kell, szobája, függönye, ágyneműje, pizsomája ...rózsaszín:D Igazi kis hercegnő. Igazából örülök neki. Én mindig is fiús voltam, és nehezebben boldogultam mindig is a fiúkkal, fiúnak néztek mindig, a mai napig nem akarok szoknyát húzni, rövid hajam volt világ életembe, öcsémmel kommandóztam ahelyett, hogy babáztam volna a nővéremmel, de ő más lesz. Ezernyi babája van:D

Jó lesz, ha lassan összejön a kistesó, mert 4 év lesz már így is közöttük legalább. Ráadásul tök szomorú vagyok, mert a múlt előzőleg kellett volna összejönnie, akkor kerek 4 év lett volna.

A tieid közt mennyi lesz? Vagyis a két leendő nagytestvér között mennyi van?

Sok ilyenről hallottam már, hogy valakinek már volt gyereke, de apukával szétmentek, új apuka jött, s annak még nem volt, így anyuka bevállalt még egyet. Szép dolog az ilyen, én nem tudom, megtenném e. Ha csak a lányom lenne, s így kapna új apukát, akkor oké, de 2 kisgyerek mellé 3.-at én nem vállalnék, mindig is kettőt akartam. Persze, ha nem lesz még egy, úgy is jó. Max 2 évet próbálkozok még, aztán feladom, ha addig nem jön össze.

Na megyek szótárazni, bocsi.:D Írj te is magatokról, olyan szívesen olvasnám, s addig, míg leíród, nem agyalsz annyira a gyerekgyártáson.

2013. dec. 3. 23:24
 34/214 anonim ***** válasza:

Hűűű...neked aztán van türelmed...Szótárazol?Nagyon ügyi vagy!Hát sajna én még nem tartok ott.10 hónapja vagyok itt Amerikában és szeptember óta járok suliba.Asszem én is jól haladok mert a kezdők között vagyok de 2 hete csináltam 1 tesztet és olyan jó lett hogy januártól eggyel magasabb osztályba kerülök.Amúgy itt is ESOL csak itt 3 szint van.Épp ma csinálom a következő tesztet ami írás olvasás (a múltkori csak hallgatás után megértés volt)lesz,de ettől annyira nem félek mert nekem a megértés a legnehezebb...Amikor a párom,és a tanárom beszél hozzám azt majdnem mindig megértem de ha valaki az utcán,az üzletekben akkor azt már nem nagyon..Illetve ez így nem igaz...Az a baj hogy annyira megijedek amikor valaki hozzám szól hogy azonnal leblokkolok és semmi más nem jön ki a számon mint sajnálom nem beszélek angolul.Tudom ez neked vicces de világ életemben lámpalázas voltam. :))))

Na de a múltkor odajött hozzám 1 nő és kérdezte hogy hol vettem a csizmám.Először jött a szokásos mondatom,aztán leesett hogy ,mit akar és elmondtam neki hol vettem mi az üzlet neve,lebetűztem elmondtam hol az üzlet,és mennyi volt a csizma...Erre megkérdezte miért mondtam hogy nem beszélek angolul..Hát nekem ez nagy lépés mert szeptemberben az igen,nem és köszönöm volt összes az tudásom! :)

Nálunk az osztályban nincs több magyar így kénytelen vagyok beszélni és beszélni,és ez nagyon jó nekem!

Ja..Képzeld ma visszament a hőm 36.9 -re úgyhogy nem holnap után fog megjönni.De tuti meg fog,mert este már produkáltam a menstruáció összes tünetét.(hasmenés,görcsök,üvöltő pattanás a fejemen)

Remélem sikerült elkapnod apát,és kis öcsi alakulóban van már!!!!!!

Az én fiaim között 4 év,és 3 hónap van,ami szerintem tökéletes.Ne agyalj rajta hány év lesz köztük mert én is azt hittem ha nincs köztük nagy különbség majd hogy el lesznek,eljátszanak egymással.A nagy fenét!Állandóan verekedtek,de a mai napig állandóan veszekednek.Igaz mindkettő más egyéniség!Amúgy 23 és 19 évesek.

De valahogy még most is ha arra gondolok mi lesz ha sikerülne még egy baba,mégis újra fiút szeretnék a szívem mélyén.Bár nagyon nagyon örülnék egy kislánynak is! :)

Tudod tényleg csodálkozom magamon hogy bevállaltam!De bevállalnád te is hidd el!A szerelem mindent legyőz,és ráadásul imádom a gyerekeket.

Na megyek én is gyorsan zuhanyozni aztán rohanok az iskolába,Majd átolvasom miket írtál még és ha valamit elfelejtettem akkor délután megírom!Legyen szép napod.

Tényleg...Van valami "új" érzésed a krémtől????

2013. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/214 A kérdező kommentje:

Húha, nem gondoltam volna, hogy már felnőtt gyerekeid vannak. Így még nagyobb dolog, hogy bevállaltad. A nagynéném, akinek szintén már felnőtt gyerekei voltak, lányom után 1.5 évvel vállalt még egyet, hasonló okokból mint te. Mondtam is neki, hogy "te tiszta hüle vagy, nem hogy örülnél, hogy fiatal vagy még, de a gyerek már lassan kirepülnek. Az egyik már ki is repült, de szó szerint:D " Németbe. De más oldalról megközelítve viszont: Végigcsináltad már egyszer, s most jött az ötlet, mi lenne, ha újracsinálnád még egyszer. Mivel jó volt, szeretnéd az egészed újraélni. Igazán szerencsés vagy, ha még egyszer újra tudod élni. Nekem erre pl nem lenne esélyem, hogy majd 15-18 év múlva újra bevállaljam. A lányomat 27 évesen szültem.

Az meg hogy ilyen szépen haladsz az angollal jó nyelvérzékre, szorgalomra és arra utal, hogy az okosabb fajtából vagy:D Nem sok ember képes pár hónap alatt eljutni az alapkommunikációig, főleg ha az ember már nem tinédzser.

Szeretsz egyébként ott élni? Mi már 6 éve élünk itt(eddig eléldegéltem az eddigi nyelvtudásommal, el is lennék vele, de most rámjött, hogy meg akarom tanulni perfekt a nyelvet...főleg, hogy a lányom előtt nem akarok lesülni. Segíteni akarok neki a háziban, s pár év múlva, ha egy-egy barátnője átjön, elég gáz lenne, ha fordítania kéne.

Egyébként te is olvashatnál, kezdhetsz akár mesékkel is, vagy biztos van nyelvtanulóknak szintenkénti gyakorló olvasmány.

Végül is itt is általában 3 szintet csinálnak végig, mert a 3. szinttel már akár el is lehet az ember. Tovább már csak az megy, aki nem csak eléldegélni akar angolból. De nálunk van egy 0 szint is. Az azoknak van, akik annyit tudnak, hogy yes-no. Aztán jön az entry level 1, 2, 3, majd level 1, 2. Most vagyok a level 1-en. Érzem, hogy nagy különbségek vannak csoporton belül is. Sokan azt gondolják, elég, ha bejárnak, majd valaki beleteszi az agyukba az anyagot, nekik nincs szükségük erőfeszítéseket tenni. Nyávognak a házi feladat miatt, vagy ha írásos feladatot kapunk, mert azt nem szeretik...de könyörgöm, ez fakultatív, nem kötelező. Ráadásul fizetős. Igaz még így is olcsóbb, mint egy otthoni nyelv óra, ami azért durva, mert itt valóban angol tanártól tanulok, és mellesleg sokkal jobban el tudja magyarázni, de ez nem azért van, mert nem jó tanáraink vannak, vagy buták, vagy nem tudnak angolul. Egész egyszerűen ők magyar szemszögből magyaráznak, nem tudnak angol szemszögből magyarázni. Ez nem az ő hibájuk, de a legtöbb embernek évekig is magyarázhatnák az anyagot, egy nyikkot nem értene belőle.

Nekünk sincs túl sok esélyünk erre a hónapra, egyszer tudtunk együtt lenni, nem tökéletes időben. Tegnap este elfelejtettem bekenni magam a krémmel, de gondolom egy kihagyás még nem olyan gáz.

2013. dec. 4. 15:09
 36/214 anonim ***** válasza:

Nem...szerintem nem gaz egy nap kihagyas.Nekunk a mult honap volt eselytelen.Addig vartuk huztuk halasztottuk a dolgot,hogy addig szepen megvolt az ovum.A hom ma is 36.9,de eleg rendesen ramjonnek neha a gorcsok es olyankor nagyon elkeseredek.Na mindegy ez van nem tudok mit tenni.Otthon mindenkit mozgositottam a multkor hogy kuldjenek nekem clostylbegitet de nem merte egy orvos sem bevallalni hogy latatlanban felirja,mert szigoru ultrahangos kovetes kell mellette.Hihetetlen mire nem kepes egy no amikor gyereket akar...nem?

A kremem meg nem erkezett meg ugyhogy lehet igaza lesz a paromnak es jo keson fog megerkezni.

Nekem elfogyott a mehpempom is de mar nem veszek most mert amugy is 2-3 honap utan szunetet kell tartani.Maradt a D vitamin, Folsav "koktel" :D

Te szedsz meg valamit a kremen kivul?Marmint hasznalsz meg valamit?

Gyerekekrol annyit hogy igen nagyon jo dolog hogy 40 evesen mar felnott gyerekeim vannak es elhetnem az eletem de valahogy most meg mar nem akarok bulizni allandoan,mindig utazni nem tudunk mert nincs ra keret,amit meg most csinalok abba siman belefer egy baba.

Majd meglatod te is hogy van az a kor amikor kimaradsz egy ejszaka,es 1 het kell hogy regeneralodj... :D

Sulirol csak annyit hogy nagyon szeretem,de nalunk vannak napok amikor ketten Harman vagyunk az osztalyban...Tenyleg sokan azt hiszik hogy majd rajuk ragad a tudas.

Egyebkent azt akartam meg kerdezni hogy ha te teherbe esel akkor neked ott a szules teljesen ingyen van ugye?

Es amikor vizsgalatokra mesz akkor adnak melled valakit aki fordit?Javits ki legyszi ha butasagot irok.

Itt nalunk sulyos tizenezer dollar egy szules ha korhazban szulsz.Midwife-al viszon t"csak"2-3 ezer.>(

2013. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/214 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam az amerikai egészségügyről. Nincs biztosításod, hagynak megdögleni.

Nem kapok magam mellé fordítót, de neked se kell, érted, érteni fogod az egészet. Én is paráztam, hogy szülésnél nem fogom érteni (de csak annyit mondtak, hogy push:D )

2013. dec. 5. 16:18
 38/214 A kérdező kommentje:
ja, igen, eszek terhesvitamint. Főleg a folsav miatt, meg amúűgy se vitamindúsan táplálkozom:D
2013. dec. 5. 16:19
 39/214 anonim ***** válasza:

Na....Mar teljesen becsap a testem...Hiaba van fent a hom,megjott a menstruaciom! :(

Hat igen...megdogolhetsz ha nincs biztositasod.Amikor elkezdtem verezni juniusban bementunk a korhazba,de hazakuldtek hogy nincs mit tenni hetfon menjek el vervetelre hatha el meg a baba.Mondjuk hetfon el is veteltem .vartam 3 hetet de nem mult el a verzes,igy visszamentem.Akkor mar fertozesem volt igy azonnal megmutottek.Fel 10 kor este bevittek a mutobe,ebredes utan nemsokra adtak kekszet es kolat,azt mondtak ha nem hanyok akkor hazamehetek.Ejfelkor uton voltunk hazafele...Na 2 hetre ra jottek a szamlak,amik osszesen 10 ezer dollarrol szoltak.Eskuszom nem hazudok.

Aztan 2 het mulva kontroll viszgalat volt,ami azt jelentette hogy ki kellett tolteni 4 oldalas kerdoivet,amiben en lokott azt irtam hogy alig verzek (igaz is volt)igy a doki azt mondta nem kell megvizsgaljon mert elovasta a kerdoivemet es szerinte jol vagyok,majd amikor ugy erzem, bele lehet vagni a babagyartasba...

2013. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/214 A kérdező kommentje:

Azért az érdekes, hogy nem ment le a hőd és mégis megjött. De tényleg megjött? Lehet, hogy gyenge vérzés terhesség elején:D

Ma reggel kiakadtam. 36.9-et mértem:D Végre kicsit magasabb. Talán vehetem jó jelnek.

Hüvelyfájásom pár napja van, előző ciklusba szerintem jóformán végig fájt. Viszont végbél fájdalmam is van néha. Az elmúlt pár ciklusban kezdődött. Az nem tudom mi lehet, de általában mensi előtt szokott, most meg körülbelül a hüvelyfájással együtt kezdődött. A mellem is néha fáj. De ez az utóbbi ciklusokban állandósult, ez is most kezdődött újra fájni, pár napja. Jövő hét végén lenne esedékes a mensi, ha nem jönne meg, azon tanakodtam, mikor kéne tesztelni. Mert túl hamar fölösleges, viszont hamar meg kéne tudni, ha sikerült, mert azonnal el kell kezdeni a kenést. Majd megnézem a naptárba, de azt hiszem pont egy nappal a mensi időpontja előttig kenegetem. Mensi napján nem tesztelek, de ha nem jön meg, szerinted teszteljek a következő napon? Mert azt mondják, hogy volt már olyan, hogy valaki nem hagyta abba a kenést, nem jött meg, s pozitív eredményt okozott a kenőcs, de nem volt terhesség. Szóval lehet kéne két nap szünet, mielőtt tesztelek, ha úgy alakulna, nem? 14.-ig, vagyis azzal bezárólag kell kenegetnem, 15.-én kéne megjönnie, ha 26 napos lesz ez a ciklus. Így akkor 17.-én kéne tesztelnem, hogy hamar kiderüljön. De most nem tudom, hány napos lesz ez a ciklus, mert vetélés után egy mensi fivételével 30 és 26 napos ciklusaim voltak felváltva. Viszont 14. nap környékén volt a peteérés, és az akkor szokott lenni, ha 26 napos ciklus van. Mikor 30 napos, akkor általában 17. nap környékén van. Szabályszerűen most 30 napos ciklus következne. Azt hiszem 17.-én tesztelek. Az előző két terhességemmel mind a kétszer 17. napon fogant a baba, pedig akkor még nem volt összekavarodva. Előtte 28-29 napos ciklusaim voltak.

Majd lesz valahogy:D Csak most már ne várasson túl sokat.

2013. dec. 6. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!