Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
sz. nikol ! Remélem erősíted a terhesek táborát! :) Mi történt azóta?
2013. dec. 2. 16:07
 12/71 sz.nikol ***** válasza:
Nem jött meg!!! A teszten a terhességet jelölő csík ugyan olyan erősségű, mint a kontrollcsík. 14.-én szombaton megyek ultrahangra! :) Nagyon boldog vagyok! Orvos azt tanácsolta sokat pihenjek, szedjem a vitamint, egyem amit megkívánok és a 12 hétig ne bújjunk össze a párommal. :)
2013. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!! Nagyon jó!!! :) Én 17- én megyek uh-ra ha addig is minden ok marad! Nagyon örülök Nektek!
2013. dec. 5. 18:42
 14/71 A kérdező kommentje:
sz.nikol mi újság? Hogy vagy? Már nem sokára itt a 14.-e. Beszéltél azóta orvossal?
2013. dec. 11. 22:03
 15/71 sz.nikol ***** válasza:
Hétfőtől elkezdődtek a reggeli rosszullétek. Napközben is olykor előjön. Ez nem valami kellemes. Mindezt leszámítva minden rendben. Az orvossal nem beszéltem az elmúlt héten. Nagyon várom a szombat reggelt! Mindenképpen megírom az eseményeket! :) Veled mi újság? Hogy vagy? Vannak rosszullétek?
2013. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Igen vannak! Reggel délben este,a nap bármely szakaszában.Én is nagyon várom már a keddi napot akkor minden kiderül. Drukkolok szombatra neked és majd írj,hogy hogy mi volt!
2013. dec. 13. 06:02
 17/71 A kérdező kommentje:
Na miújság? Mi volt a dokinál? Remélem minden rendben zajlott!
2013. dec. 14. 16:01
 18/71 sz.nikol ***** válasza:
5mm a kis drágám mérete! Láttam a szívét dobogni, hallani még nem hallottam. Ami picit aggasztó , hogy találtak egy 12mm-es myómát is a méhem hátsó falán. A doki szerint nem kell emiatt aggódom, a baba egészséges és a myóma nem fog gondot okozni. Remélem úgy lesz ahogy mondja. Várom kedden a te beszámolóját! :)
2013. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 sz.nikol ***** válasza:
beszámolódat
2013. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) És mit mondott a doki a méretei alapján hányhetes a picúrkád? A doki biztosan jól tudja és nem lesz baj a myóma miatt! Mindenképp megírom én is majd a fejleményeket. Csinált rákszűrést is? Nem kezdtél el barnázni amiatt?
2013. dec. 15. 06:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!