Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 sz.nikol ***** válasza:
Igen csinált rák szűrést még két héttel ezelőtt és aszerint minden rendben van. Nem barnáztam egyáltalán. Az orvos szerint 6+2 napos. Én tegnap voltam a 7. hét első napján az én számításaim szerint. Kicsit aggasztott ez is, de ahogy itt olvasgattam volt akinek ennyi idősen még kisebb volt a baba. Az orvos is azt mondta, hogy minden rendben, egészséges méretekkel rendelkezik.
2013. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Ha az orvos azt mondta minden ok akkor biztos úgy is van! Gratulálok! :)
2013. dec. 15. 13:12
 23/71 sz.nikol ***** válasza:
Na? Mi volt az orvosnál?
2013. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
minden ok! 7 hetes megfelelő szívhanggal!!! :)
2013. dec. 17. 14:56
 25/71 sz.nikol ***** válasza:
Jaaaj de jóóóó!!! :) Nagyon örülök! Gratulálok! :)
2013. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 sz.nikol ***** válasza:
De jó, hogy hallhattad a szívverését. Kicsit sajnálom, hogy nekem ez most kimaradt. De sebaj, az a lényeg, hogy láttam. Mikor mész legközelebb? Mikor keresed fel a védőnőt?
2013. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
jan 7.-én kell mennem legközelebb,a védőnőmmel nagyon jó baráti kapcsolatban vagyunk úgyhogy felhívom majd és megbeszélem vele. Te beszéltél a védőnővel? Mikor mész újra dokihoz?
2013. dec. 17. 15:24
 28/71 A kérdező kommentje:
Felhívtam a védőnőt holnap reggel várni fog. Megbeszélünk mindent!
2013. dec. 17. 18:03
 29/71 sz.nikol ***** válasza:
Bocsi, hogy csak most válaszolok! Szóval a védőnő, akivel beszéltem ( nem a területileg illetékes) azt mondta, hogy legyen meg a vérvétel eredmény legalább és ezt követően keressem fel a védőnőmet. Voltam vérvételen és EKG-n. Holnap reggel megyek a nőgyógyászomhoz a leleteimmel. Ahogy laikus szemmel megnézem vérszegény lehetek. Az EKG eredmény se a legjobb. Korábban is magas volt a pulzusom, de most még magasabb 117. Szóval kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokim.
2013. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
lehet veszélyeztettetnek vesz! Majd írd meg mi volt! :)
2013. dec. 23. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!