Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 sz.nikol ***** válasza:
Én 01.28.-án megyek Down-szűrésre. Még egyenlőre egyszer voltam védőnőnél és akkor nem tudtam, hogy szokás vinni vizeletet, de felvilágosított, hogy minden alkalommal ezt kell majd tennem amikor megyek hozzá. A vérnyomásom nekem is alacsony volt egy kicsit, viszont a pulzusom magas. 02.19-én kell mennem hozzá legközelebb. Azt nem említette, hogy jön majd hozzánk, nem is tudtam, hogy ilyenkor is jönnek. Azt hittem az majd később. :) Nekünk van otthon 3 db madárpók. :D Még egyetemi korszakunkból megvannak. Páromnak már feszegettem, hogy jó lenne tőlük megválni. :) Védőnőnek nem ajánlatos megmutatni szerintem. :) Ortopédiára még nem tudom mikor megyek. 24.-én a nőgyógyászommal megbeszélem. Valószínű ő fogja adni majd a beutalómat.
2014. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 sz.nikol ***** válasza:
Voltam tegnap a 12 hetes ultrahangon és mindent rendben találtak. A méretei alapján egy héttel idősebbnek néz ki. :) Átélhettem én is végre azt a csodálatos érzést, hogy láttam ficánkolni és hallottuk a szívverését. A párom is meghatódott. :) Azt mondták lehet kisfiú. :) De szerintem kedden a genetikai uh-n meg fogják mondani pontosan. Veletek mi újság?
2014. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nikol! Mi is ma voltunk down vizsgálaton 13 hetes+1 napos ma! 16-24.-ig kórházban voltam,mert bevéreztem azt hittem el is veszítettük,de nagyon erős kis szépség! Lett 1 hematómám 2,5cm volt,de egy hét alatt felszívódott! Apuka ma találkozott először a Picúrkánkkal,nagyon jó érzés Neki is! :)
2014. jan. 29. 18:47
 44/71 A kérdező kommentje:
Mit mondtak kedden Nikol? Mi a kis neme?
2014. jan. 30. 06:38
 45/71 sz.nikol ***** válasza:
Határozottan kisfiú! :) A ti babátok neme? Annyira ficánkolt, hogy a doki alig tudta megmérni, mert mikor kimerevítette volna a képet mindig megugrott. :) Örülök, hogy minden rendben. A hematoma az bevérzés a méhbe? Vagy pontosan, hogy kell ezt elképzelni? A down vizsgálat szerint minden rendben. Minden értékem jó lett. Nagyon vigyázzatok magatokra!
2014. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Mi még nem tudjuk a nemét,nem kérdeztük meg. Viszont nagyon mocorgós,ma reggel jobb oldalt volt egy kis marék pupli látszott is a hasamon fekvő helyzetben,van magzati szívhang megfigyelőm meghallgattam nem tévedtem ő volt bizony! :) A férjem mondta is hogy látszik a dudor,majd elmászott középre. Hozzáteszem én nagyon nagyon vékony vagyok. Hány mm volt az utolsó méréskor? A hematóma igen a bevérzés miatt volt vércsomó szerű valami,de egy hét alatt felszívódott! :) Mikor voltál uh-n pontosan?
2014. febr. 1. 15:34
 47/71 sz.nikol ***** válasza:

Január 28.-án voltam legutóbb uh-n. Akkor volt CRL 59,6 mm.

Megkaptuk az uh felvételt DVD-n, így a család is gyönyörködhetett benne. :)A Down szűrés jó eredményeket adott! Én is elég vékony vagyok, így már az én párom is látta a kis puklit hol itt, hol ott a hasamon :)Legközelebb 28.-án megyek uh.-ra. Te mikor mész legközelebb? Mekkora volt a picikéd legutóbb?

2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök Nikol,hogy minden rendben!!! Biztos nagyon boldog a család is hogy láthatja a DVD-n a picit! Mi jan 29.-én voltunk akkor Crl: 70mm volt. Holnap megyek szívuh-ra mert a belgyógyász talált nekem valamit. Majd kiderül! Meg holnap megyek az aktuális havi vizsgálatra. Ha rátudom dumálni a dokim akkor kedden meg uh. Mikorra tervezitek a 4D-t?
2014. febr. 9. 06:02
 49/71 sz.nikol ***** válasza:
Írd meg mi volt dokinál holnap. Nah meg persze az újabb uh élményt is, ha lesz. :) Mióta írtad h. van szívhang figyelőtök, azóta motoszkál a fejemben, hogy nekünk is jó lenne venni egyet. 4D uh.-ra nem tudom mikor kellene elmenni. Azt tudom, hogy biztosan akarunk menni. Ahogy az ismerősöket figyelem, sokan a 18. hét körül mentek, de én szerintem kicsit később szeretnék menni. Ti hogy tervezitek?
2014. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt a dokinál,kicsi kis eltérés ami belefér mert a nők 10-14%-át érinti. Most megyek a nődokim magánrendelésére,megbeszélni a down eredményét mert nem lett jó, 1:180 viszont az uh teljesen jó volt a tarkóredő is és az orrcsont is. Nagyon aggódok most meg ezért pedig nyugalomra intett a kardiológus.
2014. febr. 10. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!