Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 A kérdező kommentje:
Megértem a dokihoz való ragaszkodásod,ugyanígy voltam. Nagyon szép nevet adtatok a kisfiatoknak! Azért is kérdeztem meg a nevét és a várost,mert a kislányom szobatársa nagyon hasonló gondokkal küzdött akit Áronnak hívnak,sőt ugyan ezek a gondok voltak náluk is,és hírtelen azt hittem Ti ők vagytok! A mi kislányunkat Pete Zsófia Mírának hívják! Köszi a bíztató szavakat,mi is örülünk,hogy jó lett az izotópos eredményetek is!
2014. szept. 30. 06:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!