Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 sz.nikol ***** válasza:
Azt mondta nem kell aggódnom semmi miatt. Voltam kardiológián és nincs komolyabb baj. A magas pulzus nem fogja begolyásolni a baba fejlődését. Majd baba után valószínű kapok rá gyógyszert. Egyébként ha már újra ott voltam megnézték megint ultrahangon és nőtt múlt hét óta 6 mm-t. :)
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
Miújság Nikol hogy vagytok? Remélem minden a legnagyobb rendben van!!! Ma voltam vizsgálaton magán rendelésen manuálisan megvizsgált azt mondta minden rendben szépen növöget. holnap megyek uh-ra! :)
2014. jan. 6. 19:43
 33/71 sz.nikol ***** válasza:
Jaj de jó! Örülök :) holnap mindenképpen írd meg, hogy mi volt uh-n. Remélem nálunk is minden rendben. 25-én megyek én is uh-ra. Sajnos kicsit kellemetlen h. még mindig minden napos a hányás. Te ezen a téren, hogy vagy?
2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Minden a legnagyobb rendben volt,3-szor akkora mint 7 hetesen volt, láttam a kis kezeit,lábait,fejecskéjét,pocakját,szivecskéjével is minden rendben nagyon szépen dolgozik. Nagyon fitt babus sokat ficánkol! :) 3 hét múlva lesz down vizsgálat. Ja és táppénz lett a vége,mivel nagyon féltem. A hányásról annyi,hogy még kínoz néha,de nem vészesen, nekem nagyon sok a savam és attól vannak a rosszullétek, salvus vizet ittam/iszok rá,de csak 2 kortyot,mert nagyon de nagyon rossz az íze,viszont hatásos. 25.-én hány hetes leszel?
2014. jan. 8. 05:01
 35/71 sz.nikol ***** válasza:
Annyira örülök neked!!! Olyan jó lehetett látni a kis drágádat, ahogy ficánkol és minden rendben. Remélem én is hasonló élményekkel fogok távozni a dokimtól 25.-én. Akkor lesz meg a 12.betöltött hét. Én még dolgozok. A főnökömnek is említettem már a várandóságom. Nagyon jól fogadta. Az igaz, hogy fáradékonyabb vagyok, mint korábban. :) De az érzés, hogy a babámat várom, mindent kárpótol.
2014. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy és valóban nagyon jó érzés volt látni a kincsemet sőt még annál is jobb. Én tegnap kezdtem meg a táppénzt, a főnököm is bízott benne hogy sikerül itthon maradnom,de hát nem is volt kérdés. Biztosan minden rendben lesz 25-én,ne izgulj,ha eddig nem volt semmi extra kellemetlenség akkor semmi baja sincs! :) Én amúgy 29-én megyek a 12. heti vizsgálatra,már nagyon várom mivel a férjem még nem látta a kis csöppségünket akkor lesz az első találkozásuk! Meg már most hiányzik nekem is!!! :) De már nem sokára újra látjuk a babáinkat!!!
2014. jan. 9. 08:51
 37/71 sz.nikol ***** válasza:
Úgy alakult, hogy 24-én megyek a 12.hetes ultrahangra. Az én párom se látta még a picit, úgyhogy nagyon izgatott már ő is. :) Bejelentkeztem dawn-kór szűrésre is az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központba. Jan. 28.-ára kaptunk időpontot. A védőnőm szerint ott nagy valószínűséggel a nemét is megfogják mondani. :)
2014. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
Biztosan minden rendben lesz! Én ma megyek újra a védőnőmhöz,megjöttek a labor papírjaim igaz én csak az általánosról kaptam eredményt a többi a védőnőnek jött meg,remélem minden rendben. Ezen az van hogy vérszegény és vashiányos vagyok,nagyon vékony vagyok,de majd többet eszek,ha tudok! :)
2014. jan. 15. 06:08
 39/71 sz.nikol ***** válasza:
Nekem is alacsony a hemoglobin szintem, úgyhogy kiegészítő vas tablettát kell szednem nekem is. Feltehetően rád is ez vár. Írd meg mi mindent mondott még a védőnőd. Nekem pl el kell majd mennem ortopédiára, kell egy szakvélemény, hogy szülhetek-e természetes módon, ugyanis én csípőficammal születtem.
2014. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Megjöttem tőle, egy picit fogytam a hányások miatt, nekem is vas tablettát kell ennem,29- én lesz a Down vizsgálat,02.05 megyek belgyógyászatra,02.10. Nőgyógyászati vizsgálat,02.12. újra védőnő. Megnézte a vizeletem teljesen jó. A vérnyomásom kicsit alacsony.Meg hogy jön hozzánk majd még 02.12-ig. Akkor lesz az első család látogatása. Na most nekünk van 2 nagy rotink hogy hogy fogom behívni azt majd meglátjuk! :) Közel 2 km tölünk a védőnő na meg onnan anyukámék még 1 na azt én ma legyalogoltam jól megfájdult a derekam. De az apukám haza hozott,és most pihentetem. Veled miújság? Mikor mész ortopédiára?
2014. jan. 15. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!