Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 sz.nikol ***** válasza:
Mit mondott ma a nőgyógyászod a down eredményre? Kell menned további vizsgálatra? Nyugodj meg. Ezt az értéket sokminden befolyásolja. Az azért jó, hogy nyaki redő megfelelő és az orrcsontocska is ott van. Nem lesz gond, ne izgulj.
2014. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
Igen kell mennem genetikai ultrahangra Pécsre. Magzatvíz mintát is és méhlepény biopsziát is csinálnak de én ezeket nem engedem meg mert nagy a vetélési kockázatuk. Megtartjuk bármi is legyen a gond. Csak nem kapok időpontot mert nem veszik fel a telefont.
2014. febr. 12. 12:24
 53/71 A kérdező kommentje:
Na meg van Pécsre az időpont,holnap kell menni! Azt mondta a hölgy most nem lesz vizsgálat,hanem csak megbeszélünk mindent! Majd valószínű kapok új időpontot és akkor lesz vizsgálat,na de nem engedem meg sem a magzatvíz vizsgálatot sem a méhlepény biopsziát sem. Ha uh-val akar nézni azt bármikor vagy ha tőlem akarnak vért venni azt is lehet de mást nem! Veletek mizu? Hogy vagytok? Híztál már? Látszik már a pocakod?
2014. febr. 17. 07:20
 54/71 sz.nikol ***** válasza:

Mit beszéltetek a dokival ma? Megértem, hogy nem engeded a durva vizsgálatokat. :(

Igen, nő a pocak. :)Neked? Jövőhét pénteken megyek a nőgyógyászomhoz. Holnap pedig védőnőhöz. Ti gondolkoztok az őssejt levételen? Néztük az árakat, elég húzós. A nemét még most sem akarjátok megtudni? :) Neveken gondolkodtatok már?

2014. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Március 6-án kell mennünk genetikai ultrahangra,majd március 20-án magzati szívultrahangra. Március 4-én kell mennem a saját dokimhoz is akkor leszünk 18 hetesek. Biztos jó dolog az őssejt levétel,még nem gondolkodtunk rajta. Neveink már vannak évekkel ezelött eldöntöttük,és már nagyon szeretnénk tudni a nemét.Lassan majd a vásárlás miatt is. Nektek van már tuti név? Csak az aktuális vizsgálatra mész a dokidhoz vagy uh vagy más? Bocs hogy csak most írok de össze kellett szednem magam lelkileg kicsit. És igen már van pocak! :) Kismama gatyóban feszítek általában és már mocorog is a kis szerelmünk. :)
2014. febr. 23. 17:58
 56/71 sz.nikol ***** válasza:
Szia! Rég írtam neked. Hogy vagytok? Kiderült már, hogy fiú vagy kislány? Végül mi párommal úgy döntöttünk, hogy nem lesz őssejt levétel. Most hétvégén megyünk 4D ultrahangra. Pont betöltött 29. terhességi hetemben. A pici nagyon mozgékony, és pont ma úgy érzem, mintha megfordult volna a pocimban. :) A rosszullétek elmúltak, bár a durva időjárás változásokra érzékeny lettem. Hogy telnek a napjaitok? Én e hónap végéig dolgozok már csak. Vettetek már a babának dolgokat? Mi megvettük a babakocsit, sikerült használtan nagyon szuper kocsit venni. Nem mondaná meg senki, hogy használt. Mikorra vagy kiírva? Várom a válaszod! :)
2014. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm jól vagyunk! :) Kislányunk lesz ha minden jól megy 08.04-re várjuk. Már vettünk több mindent,szóval csak 1-2 dolog kell és készen vagyunk! :)Nálunk is nagyon sokat mocorog a kis csöppség de biztosan éjszakai bogár lesz mert este a legintenzívebb! :) Ti mikorra várjátok? Nevetek van már? Az időjárás valóban nagyon kellemetlen hatásokat tud kiváltani,de túl leszünk ezen is! Mikor voltál utoljára uh-on? Méretei mekkorák voltak? Képzeld én sajna cukros lettem és most lehet hetente kell mennem vizsgálatokra,ma voltam 1 hét múlva biztos mennem kell és akkor kiderül hogy a továbbiakban mikor kell mennem. Vigyázz magatokra! :)
2014. máj. 19. 17:37
 58/71 sz.nikol ***** válasza:
A kisfiunk neve Máté lesz :) Ti már választottatok kislány nevet? Nem jó a cukor sajna, de megfelelő diétát betartva nem lesz semmi baj. Nekem is inkább este aktívabb és rendszerint reggel 5:30-kor ébreszt. :) Én augusztus 10.-re vagyok kiírva, de ultrahang alapján augusztus 2.-át mondtak. :) Már szinte csak két hónap. :) Nekem olyan gyorsan eltelt eddig az idő. Nem rég még arról beszéltünk, hogy pozitív lett a tesztünk. :) Most pedig nem sokára megszületnek. A 4D ultrahang nagyon jó élmény volt. Hihetetlen volt látni a kis arcocskáját. Végig aludt, nem lehetett felébreszteni. :) Keresztbe feküdt a hasamban. Ti voltatok 4D UH-n? Ha nem, terveztek menni?
2014. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
A mi kislányunk Zsófia Míra nevet kapja! Igen betartom a diétát,néha nehéz de mennie kell! :) Valóban nem sok van már vissza,és nem rég volt hogy kiírtam a kérdést! :) Félsz picit a szüléstől? Én kezdek izgulni.Még nem voltunk 4D-n.
2014. jún. 1. 22:22
 60/71 sz.nikol ***** válasza:
Tény, hogy egyre többet jár a fejemben a szülés. Eddig nem féltem egyáltalán, bár most harántfekvésben van és nagyon bízom benne, hogy nem akar így maradni. Természetes úton szeretnék szülni, fájdalom csillapító nélkül, de majd ahogy a sors hozza. Szóval én inkább a szülést követő időszaktól félek. Gondolatok cikáznak bennem, hogy talán mindent jól fogok-e csinálni. Én kis koromban sokszor befulladtam este és aggódom, hogy ha netán ő is így lenne, akkor időben észre fogom-e venni. stb., stb. :)
2014. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!