Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lennél petesejt donor? Adnál...

Lennél petesejt donor? Adnál sejtet olyan babára vágyó nőnek, akinek csak ez hiányozna ahhoz, hogy édesanya lehessen?

Figyelt kérdés
Vagy arra gondolnál, hogy abból a sejtből tulajdonképpen a TE gyermeked született meg?
2009. dec. 10. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
41%
Igen lennék petesejt donor,ha az illető párnak evvel segíthetnék!
2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
62%
nemhiszem, de ebben bisztos nem vagyok, mert senki sem kért még tőlem. De nemtudom... lehet adnék mert gondoltam már rá, de azért nem bisztos.
2009. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
14.56os, az örökbefogadás ellentmond a természetnek???? Miféle gondolkodásmód ez???
2009. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
89%
ennyi erővel minden ellent mond a természetnek..
2009. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
51%

Igen lennék donor!! Egyáltalán nem értek egyet azokkal a nőkkel, akik előttem szóltak!!!


Hogy miért?? Nos azért, mert ha csak abba belegondoltok hogy spermadonor hány van a földön.... Nekik nem fontos szerintetek, hogy hol lesz az Ő GYERMEKÜK??? Dehogy fontos... Néha elmerengnek rajta, de biztosan nem lesz bűntudatuk...


Nevetséges....

komolyan mondom..

Tudom, hogy nagyon fogtok rám haragudni ezért a komentért..., de ez kizárólag felfogás kérdése.. semmi más! Minden hónapban veszítesz egy petesejtet. Azt nem sajnálod?? Miért nem?? Pedig az is a tiéd!!


Na szóval ez meg negatív diszkrimináció férfi és nő között nem?? ez felvet egy újabb kérdést..


Nos összevetve és bármikor lennék petesejt donor...., ha ezzel segíthetek valakinek abban, hogy átélhesse az anyaság érzését!!

2010. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az utolsóval teljesen.. te nem veszitesz semmit 1 db sjeten kivül,ami amugyis "kárba" menne,másnak viszont lehet hogy ez az egyetlen esélye.Nem is értem:-(
2010. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
25%
Sziasztok én vagyok a 00:14-es! Köszönöm az egyetértést, a sok ellentmondás után már kicsit különcként éreztem magam, pedig a véleményemtől nem tágítok!! :) pussz
2010. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim válasza:
17%

Természetesen.

Már eddig is voltam.

3x

Kedves hozzászólók, nem voltatok még várandósak?

Hogy tudná valaki odaadni 9 hónapig szíve alatt hordott magzatát valakinek? És ha ennyi ideig szimbiózisban élsz valakivel, táplálod, növesztgeted miért ne lenne a tiéd?

A törvények is kimondják: aki szül, az az anya. Tán nem véletlen...

:-)

2010. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
54%

Én épp most vagyok ilyen helyzetben. Ezért kerestem rá erre a témára.

Családon belül merült fel a kérdés, és gondolkodás nélkül IGEN-t mondtam.


Nekem is lombik-program segítségével született meg a kislányom, tudom milyen érzés, ha azt mondják természetes úton nem lehet gyereked.


Azoknak akik azt írták, hogy ők abban a helyzetben ha donáció segítségével lehetne gyerekük, inkább nem szülnének, annyit tudok mondani: "Örülj hogy nem voltál soha életedben ilyen helyzetben, és soha ne mondd hogy soha!"


Én megtisztelve érzem magam, hogy engem kértek meg erre, és remélem sikerülni fog ezen az úton, hogy egy új család szülessen.


Anonim módon nem tudom adnék-e, de családon belül, vagy közeli barátoknak biztos, és nagyon sajnálom azokat, akik azzal szembesülnek, hogy nem találnak maguk körül olyan nőt, aki ezt vállalná.

2011. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes tőled!!!!

Ezt tényleg csak az érti meg, akinek nem lehet csak úgy, olyan könnyen gyermeke...

Sok boldogságot Neked, és a leendő Anyukának!!!

2011. máj. 30. 19:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!