Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lennél petesejt donor? Adnál...

Lennél petesejt donor? Adnál sejtet olyan babára vágyó nőnek, akinek csak ez hiányozna ahhoz, hogy édesanya lehessen?

Figyelt kérdés
Vagy arra gondolnál, hogy abból a sejtből tulajdonképpen a TE gyermeked született meg?
2009. dec. 10. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
50%

Köszönöm!

Megkérdezhetem mi lett veled a kérdés feltevése óta? Sikerült találnod donort, vagy valamilyen más úton összejött a baba végül?

2011. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem sikerült találni donort. Már a saját babáról le is tettünk (bár ez nem igaz, mert soha nem fogom megérteni, hogy nekem miért nem lehetett...), de már az örökbefogadott babánkat várjuk.
2011. máj. 31. 15:53
 53/63 anonim ***** válasza:
71%
Azért milyen érdekes, hogy hányan ajánlkoztak itt, hogy lennének donorok, ti meg senkit nem találtatok. Na ennyit a képmutatásról...
2011. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

Hát igen...:)) Igaz, idegentől nem is kértem, nem tudom, hogy adott volna-e bárki is. Az, hogy a barátnőim nem ajánlották fel, az rosszul esett.

Idegen csak anonim módon adhat végül is, de a meddőségi intézetekben állítólag nem jellemző, hogy szívesen adományoznának, inkább kidobatja a sejtjeit, ha nem tudják megtermékenyíteni, csak másnak ne legyen belőle babája... Ezt az az orvos mondta, akihez éveken keresztül jártam.

2011. máj. 31. 19:00
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak kérdező, így látatlanba is!Nem tudom, én hogyan dolgoznám fel, ha soha nem élhettem volna meg a terhességet, és azt, hogy saját gyermekem szülessen..minden nap hálát adok a sorsnak, hogy itt szuszog mellettem, és hogy Ő van nekünk!Nagyon szomorú, hogy nem sikerült!Nem élhetted át, amikor először megmozdult, amikor vidáman lubickolt a hasadban, amikor először felsírt..Sírva tudnék fakadni, ha a hozzád hasonló helyzetben lévő nőkre és rád gondolok!Komolyan!

De ne add fel!Sok olyan eset volt, hogy amikor már feladták a reményt, akkor megtörtént a csoda!Már nem is próbálsz megoldást találni?

Szorítok, hogy minden rendben legyen az örökbefogadással,és hogy sok boldogságot adjon Nektek a pici!Unokatesóm is örökbefogadott egy kisfiút.Mindenki imádja, senkinek eszébe sem jut, hogy nem saját baba.Nagyon boldogok azóta!Ezt az örömöt csak egy kisgyerek tudja megadni!Sok boldogságot!

2011. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom miért pontoztátok le azt,aki nemet mondott. Fel volt téve egy kérdés, őszinte válaszokat adtak a válaszolók. Én sem adnék, ismerősnek főleg nem. Addig ameddig nem termékenyül meg addig csak egy sejt, de ha már valaki várandós, akkor már nem csak egy sejt.

Nagyon szívesen segítenék bárkinek, anyagilag, ha megtehetem, lelkileg, szóval tényleg, de én nem tudnék úgy élni, hogy valamennyire az én gyerekem is az, aki az övé.

2011. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

12:32-es vagyok (meg a többi).

Sajnálom hogy nem sikerült, teherbe esned, de Anya még lehetsz.

Kívánom, hogy minél előbb megkapjátok a babátokat, és nagyon boldogok legyetek!

2011. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

08:20

Nagyon aranyos vagy! Köszönöm szépen! Szerintem igazából sosem fogom tudni feldolgozni, hogy nem lehettem anya, és nem élhettem át a szülés csodáját - elfogadtam ezt a tényt, mert változtatni nem tudok rajta. Biztos vagyok benne, hogy az örökbefogadott gyermekünk fog fényt hozni az életünkbe! Már nagyon várom!


09:06

Nem tudom, miért pontoztak le téged. Én értékelem az őszinteségedet. Biztosan megértenéd ezt a helyzetet, ha te lennél abban a helyzetben, hogy bármit megtennél, csak hogy gyermeked lehessen... Ilyenkor az ember kétségbeesetten keresi a megoldásokat. Igazából én is azt gondolom, hogy egy petesejt annak hoz örömet, akinek a pocakjában gyermek válik belőle.


09:18

Köszönöm szépen! Neked is sok boldogságot!

2011. jún. 1. 18:18
 59/63 anonim ***** válasza:
54%

Még csak most találtam rá a kérdésedre és sok sikert a babához, remélem minél előbb megkapjátok!

Kérdésedre is válaszolva:

Igen is meg nem is. Most még nem, nem ástam még bele magam a témába nagyon, így nem tudom milyen mellékhatásai vannak, de félnék, h nem lehet több gyerekem. Pár év múlva szeretnénk a fiamnak kistesót és ha ő is meglenne és felkérnének akkor tuti adnék.

Én azokkal értek egyet akiknek "csak" egy sejtet jelent, de vkinek egy kis életet.

Aki azt írta, hogy béranya lenne, de sejtdonor nem nem értettem. Én a babáról nem tudnék lemondani. Hiába másé én hordtam ki, én tápláltam, simogattam amíg a hasamban növekedett. Nálam ez jelenti az érzelmi kapcsolatot.

Vki írta, hogy a sejtből baba lesz és az az adományozóé. Én nem így gondolom. Szerintem azé a nőé akinek 9 hónapon keresztül a pocakjában növekedett. És igen, lehet gondolnék rá, de tudnám, ha egy olyan családba kerül ahol sokáig vártak babára nem lehet rossz dolga. Egy gyermek egy olyan nő számára is csoda aki könnyen esik teherbe, hátha még évekig várnak rá....

Szóval a válaszom IGEN, kicsit később adnék.

Még egyszer kívánom, hogy minél előbb teljesülhessen az álmod, hogy ANYA leszel!!!

2011. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:

tegnap 23:27

Nagyon köszönöm a kedvességedet!!! Én is pontosan így gondolok mindent, ahogyan leírtad.

A gyermekről én sem tudnék lemondani, ha béranya lennék (lehetnék...:), de egy petesejtről bármikor, pláne azok után, hogy mennyi szerencsétlen nővel találkoztam, akiknek sejt hiányában nem lehetett babájuk...:((

De ezt tényleg csak az érti meg, aki hasonló cipőben járt valaha.

Mégegyszer köszönöm, hogy írtál!!!!! Neked is sok boldogságot!!

2011. jún. 23. 09:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!