Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lennél petesejt donor? Adnál...

Lennél petesejt donor? Adnál sejtet olyan babára vágyó nőnek, akinek csak ez hiányozna ahhoz, hogy édesanya lehessen?

Figyelt kérdés
Vagy arra gondolnál, hogy abból a sejtből tulajdonképpen a TE gyermeked született meg?
2009. dec. 10. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim válasza:
Most indult petesejt adományozással kapcsolatos közösségi oldal: [link]
2011. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
0%
De kár,hogy most találtam rá erre a kérdésre!nekem lombikkal lettek,iker kisfiaim,de nem az én oldalamon volt a probléma.Úgyhogy hasonló cipőben jártam nagyon.De:a válaszom igen,adnék és érthetetlen számomra,hogy miért van,amit írtál,hogy sokan inkább kidobatják,mint arra rászorulóknak juttatnák!Na de,remélem azóta már nagyon-nagyon boldog vagy!
2012. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy nekem is donor kell majd :( Az amh értékem irtó pocsék. Majd próbálok hamarosan egy lombikot, de nem adtak rá sok esélyt, hogy sikerül :( Kedves Kérdező, Te miért nem keerstél idegen donort? Én, azt hiszem, megpróbálom majd, ha kiderül, hogy minden más lehetőség kútba esett. És az embrió donort nem próbáltad meg?
2012. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!