Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/232 anonim ***** válasza:
sziasztok!én még májusba sem várom,27,28an nem kéne megjönnie!utána beleférek megint a júniusba is!szórítok mindenkinek,és megy a drukk!
2014. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/232 anonim ***** válasza:
bocsika,kati voltam
2014. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/232 anonim ***** válasza:
Melcsi vagyok,volt ovum,uh-gal követtük. 28.án nem kellene,h megjöjjön,nekünk ez már a 14.hónapunk,7hónapja derült ki a PCOS,gyenge IR,mindig is volt ovum,de valamiért mégsem sikerült,most szedem az Utrot is. Drukkolok mindenkinek:)
2014. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/232 anonim ***** válasza:
Emili, Mes vagyok. Majus vegere nem varom, ha nem jon ossze, csatlakozom! Kerdeztem a majusi csoportban, de itt is feltennem a kerdest: volt-e mar olyan, hogy az ovulacios fajdalmat MINDKET oldalon erezted, max 1-2 oras elteressel? Velem tegnap ez tortent, bar az egyik oldalon a fajdalom dominansabb volt. Utanaolvastam, tudom, hogy egyszerre mindket oldalon erik tobb pete, ebbol az egyik oldalon egy lesz dominans,es ott reped meg a tuszo. De olvastam, hogy ha rovid ido telik el az elso tuszorepedes utan, a masikon is megtortenhet a dolog. Engem az erdekel, masnal volt-e ilyen. Igazabol nem aggodok, de kivancsiva tett a dolog.
2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/232 anonim ***** válasza:

Na nekem megjött rendre ahogy kellett.Szóval bőgtem fél órát úgy rendesen.Na de majd újult erővel megint nekivágunk.

Kata

2014. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/232 anonim ***** válasza:

Mes! Nekem már volt ilyen többször is, és nem is kicsi görccsel járt. Én szerintem megint nem "játszom" júniusban sem, aztán meg ki tudja. Egyelőre még a májusi menstruációmat várom...

Anna

2014. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/232 anonim ***** válasza:

Anna, neked lett sargatest cisztad es be kell fekudnod a korhazba, pozitiv, fals tesztek miatt, ugye? Gondolok rad!!! Kitartast neked!

Meg egy kerdes: a tuszorepedes mindig hajnalban van, vagy lehet maskor?

Mes

2014. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/232 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem pénteken jött meg. Szóval most kezdjük az új hónapot, és nagyon remélem, hogy pozi lesz a teszt júni közepén! Lirien
2014. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/232 anonim ***** válasza:

Igen Mes, sárgatest ciszta + szabad hasűri folyadék, nem is kevés... Persze nem tudom mitől van, semmit sem mondtak. Keresek megint másik orvost!

Szerintem a nap bármely szakában lehet tüszőrepedés.

Mindenkinek drukkolok, de NEM A POZITÍV TESZTHEZ, hanem hogy babája legyen!!! Nekem már mennyi tesztemen volt két csík, baba meg sehol, szóval így helyesbítenék a topik címén is!

Anna

2014. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/232 anonim ***** válasza:
sajnálom Kata,h megjött Neked! még én is a májusit nem várom,addig még van 9 nap!de úgy,ahogy írtad,új hónap,új remény!
2014. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!