Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/309 anonim ***** válasza:

H. Orsi

Én is idén húzattam a fogam meg rendbe tetettem a fogaim.Elmentem tüdőszűrésre, és rákszűrésre is.Most már ideje a babának. Én is úgy vagyok vele, h majd jön a baba ha akar, a lányommal is így volt.Mikor rágörcsöltem akkor nem jött. De lehet nem ártana terhes vitamint szedni. :)

Igazából sose érddekelt a görbe vezetés, de sokat olvastam már róla. :)

Gabi

2014. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/309 anonim ***** válasza:
Èn a hatos vagyok. Mariann. Nekem is elèg változatos a ciklusom hossza. Hol 30 hol 35 , de most pl. pont 28 napra jött meg. De pont előtte 3 nappal voltunk együtt. Nemtudom, talán ez is befolyásolta, de lehet hülyesèget mondok.
2014. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/309 anonim ***** válasza:
100%

Mariann! A szex hamarabb meghoza a havit :)

Viki

2014. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/309 anonim ***** válasza:
Akkor ezért jött meg hamarébb. Köszönöm , ezt nem tudtam. :)
2014. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/309 anonim ***** válasza:
Hát azért remélem októberben már nem jön meg. Mariann :)
2014. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/309 anonim ***** válasza:

Viki ezzel egyet kell értsek.Csak elősegíti a megjövetelét.

Gabi

2014. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/309 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma elmúlott végre a mensim:)

Szóval a szex előre hozza a mensit?!hát ezt én se tudtam :P

Látom többünknek már második gyerek lesz:)Érdekes,hogy az elsőnél nem érdekelt ennyire a téma,mármint a részletek,csak tettük amit kellett és gyerek lett belőle,ha nem is elsőre,most meg olyan türelmetlen vagyok:)))Más is van így ezzel?Mondjuk én sokat vártam,6éves elmúlott a kisfiam:)

2014. szept. 14. 17:28
 28/309 A kérdező kommentje:
Viki!Látom te nagyon képben vagy a görbék terén:)Most utána olvasok,hogy hogyan is kell nekiállni ennek....Lehet hogy vezetem 1hónapig a kiváncsiság miatt,aztán jó lenne ha tovább nem is kéne mert jönne a babó:)))
2014. szept. 14. 17:31
 29/309 anonim ***** válasza:

azt tanácsolom neked hogy mérd hüvelyben :)

Viki

2014. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/309 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Találtam egy oldalt ahol részletesen elmagyaráznak mindent,de mindent,nem értem a végére és belezavarodtam:P


[link]


Lehet nekiállok mérni reggelente és írom is,de kielemezni nem én fogom az tuti:)))nekem ez magas...

2014. szept. 14. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!