Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/553 anonim ***** válasza:
Sajnalom Anni, teged is, a gyerkocot is. Remelem, hogy jobban lesz. Lehet tudni, hogy mi a baj? nekem, ahogy a kerdezo irta, szepen visszakuszott a hom, meg soha nem esett le igy. [link] Szoval bizakodom. Csutortokon tesztelek ()
2016. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/553 anonim ***** válasza:
veletlenul elkuldtem... szoval csutortokon tesztelek, ha addig kibirom ☺
2016. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én március 1-re nem várom. 29 naposak a ciklusaim, bár az első próbálkozós hónap után (december) január elején 25. napra jött meg hirtelen hajnalban, amit azóta sem értek, hivatalosan most volt a második próbálkozós hónapunk. Vitamint szedek, tüneteim nincsenek vagy csak ha nagyon belemagyaráznám, de olvastam, hogy ilyesmi előfordul. Nagyon remélem, hogy pozitív lesz a teszt és meg is marad. :)
2016. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/553 anonim ***** válasza:

Abigel:

A holeeses egy napra nem gond. Gyakran mar ovu utan is leesik 1-2 nappal, de ha vissza is megy egybol, akkor nincs ezzel problema. Ovu utan kb egy hettel meg akar a beagyazodasnak is lehet az egyik jele.

Mondjuk nekem a "jelekkel" alapveto ellenerzeseim vannak, nem szeretek foglalkozni veluk, mert olyan honapban is tudam volna talalni jeleket, amikor meg vedekeztunk. :)

Ettol fuggetlenul ez tenyleg lehet jel is. :)


A fiam valami virust szedett ossze. PAr oraja mar nem hany, de addig meg vagy tizszer. Be is lazasodott.

Most azert imadkozom, hogy a nagyobbik gyerek ne kapja el. Sok esely nincs, altalaban mindig elkapjak egymastol a korsagot, de hatha.

2016. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/553 anonim ***** válasza:
Nálam is fura dolgok vannak napközben fájdogál a hasam alja plusz fejfájás már 1 hete és még van pedig a nem vártig 4 nap.A hőm az még mindig fent van.Valaki tesztelt ma vagy holnap fog-e valaki?Zoé
2016. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/553 anonim ***** válasza:
Én még holnap nem, de kedden igen, bár volt már 28 napos ciklusom is, úgyhogy akár holnap is tesztelhetnék, de nagyon igyekszem kivárni a hét végét, nem akarok fals negatívakat...
2016. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/553 A kérdező kommentje:
Jajjj! Jobbulást a gyerkőcnek! Remélem nem kapjátok el! (Mi mindig megjárjuk:/ )
2016. febr. 28. 21:47
 98/553 A kérdező kommentje:

Hát lányok, azt hiszem kiállok a sorból. :(

Leszek, olvasok, írok is néha, de inkább a 9-ét várom, és megyek az orvoshoz, mert gond van. Nézzétek: [link]

Most akkor mi van? Legszívesebben csak bőgnék.

2016. febr. 29. 05:59
 99/553 anonim ***** válasza:

A homerod biztosan rendben van? Milyen fajtaval mersz?

Ha nem ez a gond, akkor esetleg a hormonokat erdemes megnezetni.

Nem melyultem el soha a temaban, de elvileg progeszteronhiany okozhat ilyet, hogy nem emelkedik meg a ho ovu utan, vagy alapban pajzsmirigy alulmukodes (nem tud megrepedni a tuszo es ezert nem emelkedik). De ezt is csak itt olvastam, vagy igy van, vagy nem.

Az orvos biztosan tudja, hogy milyen vervetelt erdemes ilyenkor megcsinaltatni.


En most fogok tesztelni.

Nincs jo megerzesem, vagyis mivel nem erzek semmit, igy azt hiszem, hogy ebben a ciklusban nem estem teherbe. De mar ha igy rakeszultem, megcsinalom azt a tesztet.

Anni

2016. febr. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/553 anonim ***** válasza:

Megcsinaltam a tesztet.

Mintha (nagyon mintha) lenne rajta egy szinte lathatatlan masodik csik. Jo helyen van es ott volt idon belul.

Megnezem mindjart, hogy lehet-e fotozni, de fel ora mulva ebred a ferjem, majd o megmondja, hogy lat-e valamit. Lehet hogy csak en akarom latni...


Az mennyire jellemzo, hogy egy csik szellemcsikos legyen?

Mert mult honapban hasznaltam mar egyszer ezt a fajta tsztet. Akkor meg vedekeztunk, de volt egy kis "hazardirozas" ovu utan, ezert teszteltem.

Akkor abszolut egy csikos volt.

2016. febr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!