Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/553 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én érzem furán a ciklusaimat már a második hónapban.Érdekes az emberi szervezet.Évi ha baba van(bízom benne) akkor márc 4.-én tesztelek addig nem.Az első babànk 6 hónap próbàlkozás után sikerült.És akkor os teljesen meg volt bolydulva a ciklus!Drukkolok mindenkinek!Zoé
2016. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/553 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jobban lettél Abigél! Tuti valami téli-tavaszi akármi kavar mindenkinél, mondjuk elég megnézni az időjárást... Most minden napra várom a "megváltást", mikor alakul a görbém. Emberem már úgy gondolja terhes vagyok, remélem neki lesz igaza, eddig bejött amiket mondott. :) Imádom, hogy ennyire szeretné, csak a fura szerveztemet kellene rávenni, hogy sikerüljön.

Eszti

2016. febr. 26. 21:38
 83/553 anonim ***** válasza:
Évi nekem a ciklusom 7-10.napjáig szokott peteérésem lenni úgyhogy nem a 2.nap volt szerintem.25 naposak a ciklusaim már 17 éve.
2016. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tényleg mindenkinek megkergült a ciklusa, vicces! :)

Nekem 3. napja 0,2 tizeddel megemelkedett az ébredési hőm, azt hittem, hogy akkor végre meg volt az ovu, de ma egész délelőtt úgy fájdogál a hasam, mintha ma lett volna ovu. Nem értem, már így 4-5 nap csúszásban van a ciklusom, 23 nap helyett most 27-28 napos lesz, őrület. Na majd reggel kiderül, hogy még feljebb ugrik-e a hőm. Evi (nem Évi, Evelin :) )

2016. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/553 anonim ***** válasza:

A dokim szerint zavart a ciklusban az is okozhat, hogy telmvege van es ilyenkor van a szervezet a legjobban kimerulve, kiurulve vitaminokbol.

Az en ciklusom sem az igazi, ezert kertem ki a velemenyet.

Itt a gorbem:

[link]


Kezdtem azzal, hog mensinel az alaphom nem ment le a szokasosra, magasabban maradt, mint szokott lenni. Mensi utan par nappal meg ismet vereztem, sot, aznap az orrom is verzett ketszer, viszont masnapra meg lement a homersekletem arra, amire szokott a mensi elejen.

Ezutan az ovu idejen ismet volt pecsetelo verzesem (es szerintem nem az ovu miatt, mert sohasem szokott lenni.)

Az en dokim azt mondta, hogy szedjek boven rutascorbint, az a verzesen segit, lehet hogy keves a c vitamin. Pedig szedek 1000 mg-osat telen-nyaron.

De teny, hogy a rutascorbin szedese ota nem vereztem.

De mindegy, ez a ciklus mar ilyen.


Egyenlore a hom szepen fent van, bar az mindig ilyen ovu utan.

Viszont en holnaptol tesztelek reggelenkent, nagyon kivancsi vagyok.

Drukkoljatok!

2016. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/553 anonim ***** válasza:
Drukkolok kedves utolsó!Bocs Evi elnéztem a nevedet.Nekem is fent van már kb 10 napja a hőm egyre feljebb megy vagy stagnál nem tudom mi van most.Én még nem merek tesztelni majd jövôhét vége felé.
2016. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/553 A kérdező kommentje:

(Bocsi Evi, én is elírtalak!)

De jó nektek! Én még mindig kattant görbét produkálok. Egyszerűen nem indul felfelé, pedig illene már neki! Tény, kevés a progim nagyon, hát bízok benne, hogy feljebb tudom tornázni megint, elvégre kétszer már sikerült. :)

Majd linkelek én is.


Aki holnap tesztel, nagyon megy a drukk, de ha negatív, nem kenődünk el, várunk! Úgy örülök, hogy páran már itt tartotok! :))))

2016. febr. 27. 19:42
 88/553 anonim ***** válasza:
Te is ott fogsz tartani hamarosan kedves kérdező!Én is tesztelnék már de még felesleges majd jövőhéten.Az is kehet hogy megint csak megviccel a szervezetem.Zoé
2016. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/553 anonim ***** válasza:

Koszonom a drukkot!

Tudom, sok esely nincs a pozitivra meg akkor sem, ha alakul valami.

De bizom benne, hogy megis. En vagyok a trombofilias, csak mindig elfelejtem kiirni a nevem. :)

Szoval minel hamarabb tudom hogy van- e valami, annal hamarabb tudok menni a hematologiara verhigitoert. Raadasul meg most kell uj orvost is keresnem, szoval nehany nap is sokat szamit nekem.

Az elozo terhessegem 11 hetesen missed ab lett, most remelem sikerul ezt megelozni.

Akkor egyebkent a 10. dpo-n teszteltem pozitivat delutan.

Anni

2016. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/553 anonim ***** válasza:

Jo reggelt!

Nem jott ossze a teszteles. A kisebbik gyerekem sajnos beteg lett, vegighanyta az ejszakat, nem igazan aludtunk, igy viszont kb 3 orankent jartam pisilni. Ugy ereztem, hogy ilyen kondiciok mellett 8. dpo-n felesleges megprobalni, hiszen meg akkor sem biztos hogy mutatna barmit, ha egesz ejjel sikerult volna tartogatni.

Ez van, majd talan legkozelebb.

2016. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!