Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/553 anonim ***** válasza:

Igen, mi is. :)

A 12. dpo mar annyira nem korai tesztelni, foleg nem ezzel a teszttel, amit linkeltel.

Am ez a te dontesed. Nekem eddig harom terhessegem volt, az elso kettonel csak akkor teszteltem, amikor nem jott meg a mensi.

A harmadiknal hamarabb, nemvart elott kb 4 nappal es pozitiv lett a clearblue delutani vizeletbol.

De akkor en azert voltam olyan bevallalos, mert egyszeruen ereztem, hogy valami van. (Futni jartam es par perc utan elszedultem 3 alkalommal is, amugy is szedulgettem egesz nap es 20 percenkent pisilni jartam). En is epp aznap utaztam haza gyerekkel, azt is tudni akartam, hogy cipeljem-e a borondoket, vagy inkabb kerjek segitseget.

Szoval proba szerencse alapon teszteltem, de csak azert, mert eleg sok tunetem volt par akkor par napja.


Mondjuk most meg mar muszaj koran tesztelnem, ezert akarok 9-10 dpo korul probalkozni vele. Verhigitoznom kell es mas fajtat kell hasznalnom terhesen, mint most, szoval jo lenne tudni mielott minel hamarabb, bejelentkezni orvoshoz, stb. Sajna az elozo terhessegem vetelessel vegzodott, szeretnek mindent megtenni, hogy most ne igy legyen...

Anni

2016. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Remélem hogy csatlakozhatok én is!Én március 3-ra nem várom.Ez a 3.-ik próbálkozós hónapunk!
2016. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/553 anonim ***** válasza:
Zoé vagyok az előző válaszoló
2016. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/553 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ki hogy érzi magát? Nekem le akar szakadni a derekam (ezzel a havi pé-vel jól megjártam, én már nem is tudom mikor volt), és a cickóim fájnak(ez azért ritka, mióta szoptattam, már nem fájt a menstruációkor). :)
2016. febr. 25. 19:47
 65/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Evi vagyok. Nekem is bekavart az ovum, eddig minden ciklusban tutira éreztem, de most valahogy nem. :(

Ma elindult felfelé az ébredési hőm, úgyhogy talán volt ovum. Mosz már "csak" várni kell. Egyébként szoptatás óta nekem sem fájt soha a cicim, de ma arra ébredtem, hogy kellemetlen hason feküdnöm, és estére a bimbóm is érzékeny lett. Ki tudja, lehet jó jel...

2016. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/553 A kérdező kommentje:

Evi! Úgy látom összejátszik a szervezetünk. :)

Mennyi idősek a nagyok?

2016. febr. 25. 22:17
 67/553 anonim ***** válasza:

En is egyutt erzek veletek. Valami most nekem is mas.

En 6. Dpo-n vagyok, ma ejjel megebredtem es fajt a hasam, kb mint mensi elso napjan. Nem erosen (szerencsere nem vagyok gorcsolos tipus). De most, a reggeli ebredes utan is erzekeny. Nem szokott ilyen lenni, de most van egy olyan felelmem, hogy hogy az egyebkent pontos ciklusommal valami nem OK es meg fog jonni korabban. De meg egy jo het lenne hatra, mert 12-13 napos a lutealis fazisom.

A homersekletem nekem tegnap tovabb emelkedett, de az minden honapban igy van, amiota merem. Emelkedik 36,7 kornyekere ovu utan, majd par nappal kesobb 37-re.

Nah mindegy, varok tovabb.

2016. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/553 anonim ***** válasza:
Lemaradt, Anni vagyok. Irtam mar 2-3 alkalommal, csak nev nelkul.
2016. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/553 anonim ***** válasza:

Evi vagyok.

Tényleg hasonlóan alakul a ciklusunk. :)

Nekem 2 lányom van, nagyobb 5 éves, kicsi 2.

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, mindenesetre a nem várt mensim az ovu késése miatt inkább márc. 8-ra esedékes.

Neked hogy alakul a görbéd? Nálatok gyerkőcök mennyi idősek?

2016. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/553 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is hőmérözök az első baba is ezen módszer alapjàn jöhetett össze.Nekem 9 napja volt peteérésem és a hőm azóta is fent van.Kb 1 hete minden nap fájdogál kicsit a hasam alja mindjárt megjön érzés.Kajaundor.Remélem kistesó lesz.Ti hogy vagytok? (Zoé)
2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!